Skocz do zawartości

Jazda w dwie osoby


Macias
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmm nie wiem czy można bo zdania są podzielone ale spójrzcie w dowód rejestracyjny na ile osób macie rejestrowane moto ? bo ja mam na 2 i chyba mi nic nie zrobią jak będę miał pasażera (na gapę :banghead: )

 

wlasnie mialem zamiar zapytac o cos co jest z tym zwiazane. co mi zrobią jeśli moja Jawka ma wpisane w dowodzie ze ma jedno miejsce a jechałbym z kumplem z tyłu?? I tak prawie zawsze jeżdżę sam ale jednak już parę razy zdarzyło się we dwóch...

Co mogą mi zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mialem zamiar zapytac o cos co jest z tym zwiazane. co mi zrobią jeśli moja Jawka ma wpisane w dowodzie ze ma jedno miejsce a jechałbym z kumplem z tyłu?? I tak prawie zawsze jeżdżę sam ale jednak już parę razy zdarzyło się we dwóch...

Co mogą mi zrobić

 

to zalezy od humorku smerfa ... jak ma dobry lub jest leniwy to nawet na to nie spojrzy, w innym razie BOSHE TO PRZESTEPSTWO :!: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ile lat mogą mnie wsadzić do paki za takie ciężkie przewinienie

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Z tego co mi wiadomo to od dozywocia do kary smierci ale glowy nei dam

 

tu to juz po tym browku a malo ze smiechu nie padlem :twisted: :lol: :lol:

 

<hr>

STARY nie lam sie, widzisz te usmieszki - to zart, co najwyzej dostalbys mandat lub pozew do sadu grockiego w co BARDZO watpie ... jest to tak mozliwe ja to ze za rok na moto nie wsiade :banghead: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STARY nie lam sie, widzisz te usmieszki - to zart, co najwyzej dostalbys mandat lub pozew do sadu grockiego w co BARDZO watpie ...

 

Spoko ;) przeciez wiem i sie nie lamie :) Widziales usmieszki na koncu mojego posta?

Tez mi sie wydaje ze raczej nic powaznego nie moga zrobic ale bylem ciekaw co w ogole sa w stanie zdzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOSHE TO PRZESTEPSTWO

 

:( Na ile lat mogą mnie wsadzić do paki za takie ciężkie przewinienie :?: :|

 

 

 

;) :) :)

 

 

 

Wiem ze to juz było ale napisze jeszcze raz moga cie wsadzic do paki od 2-5 lat i kara do 100000 zł ;) :) :) :flesje: A tamtych to nie słuchaj oni sie nie znja na rzeczy :flesje: :flesje: :flesje: ;) (ZART) :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

KARTE MOTOROWWEROWA WARTO MIEC DLA SIEBIE,JAK NIE NASZ SIE NA ZNAKACH I KTOS W CIEBIE PRZYWALI ZALEZY TYLKO OD CIEBIE.BEZ KARTY MOZNA JEZDZIC ALE JA BYM NIE CHCIAL,LEPIEJ MIEC LEGALNIE OBSTUKANE WSZYSTKIE PRZEPISY ITP.JA MAM KARTE MOTOROWEROWA I JESTEM Z TEGO ''DUMNY'' :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Jak sie nie zna przepisow to si en aulice nie wyjezdrza i karta tu nic nie zmienia

2) Nie wiem czy wiesz ale zgodnie z zasadami netykiety rzeczy pisane duzymi literami uwazane sa za krzyk. Twoja wypowiedz nie wnosi nic nowego wiec nie widze powodu aby ja "wykrzykiwac"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że jak ma się kartę to "powinno" się znać przepisy, a wystarczy wiedzieć tylko kiedy kto ma pierwszeństwo i znaki, a reszty się dowiedzieć można od pilcjanta który nas złapał :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze gadasz :-)

Ja bym jeszcze dodal ze karta powinna byc bezwzgledu na wiek :!:

Bo do czego to podobne aby ktos kto nie zna kompletnie przepisow (a ma 18 lat) mogl jezdzic po ulicy :?

 

Co prawda, to prawda. Ale z drugiej strony to wielka wygoda ... 18 lat free ride.

Niebezpieczenstwo / Wygoda ... hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna być chociaż teoria z przepisów, bo często na motorower/skuter siadaja ludzie którzy jeżdzili tylko rowerem po chodniku i nie maja pojęcia o jeżdzie na ulicy :buttrock: a jak by były jakies egzaminy to siadali by tylko ci którym naprawde zależy żeby dobrze i bezpiecznie dla siebie i innych jeżdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...