Skocz do zawartości

Czołówka


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak łatwo mówić. Nie widać jaka była droga z przodu. Mógł być zakręt i gość mu wyjechał. Ale wtedy były idiotą gdy tak wolniutko wyprzedzał przed zakrętem. Mógł mu gość blaszakiem wyjechać nagle z bocznej drogi. U nas to przecież normalka więc u innych też może się zdarzyć. :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt perfekcyjny byl po prostu.

Wyprzedzac zaczal od prawej krawedzi jezdni zeby dynamiczniej bylo. Odkrecil w zlozeniu w lewo jeszcze, zeby szybciej manewr wykonac. No i jakby nie umial jezdzic to, przeciez, by sie nie wyratowal od wylecenia z drogi i skonczyl by w rowie, albo w burakach. A nie wylecial z drogi przeciez.

 

Tak to bywa jak sie opanuje juz, do perfekcji, umiejetnosc odkrecania manetki.

Pozostaje sie na tej czynnosci skoncentrowac i... miec szczescie. On nie mial. Pieprzony katamaraniarz kupil sobie samochod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieprzony katamaraniarz kupil sobie samochod.

 

Tego nie rozumiem :lapad: ,co gość jest winny :) Może by tak na odwrót,zastanów sie chłopie co piszesz bo ani motocykliści ani puszkarze nie są sami na drodze.To co gość wywinął na motorze jest dla mnie totalnym nierozgarnięciem połączonym ze szczęściem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdniem nie widział dlaczego, przyczyn może być kilka. Jedno jest pewne jazda w klumnie...tu mamy oczy na około głowy, ja raz byłem świadkiem w tamtym roku sytuacji jak jechalismy w peltonie na zlocik ustawilismy sie na koncu peletonu i troszke dawalismy po ruszeniu ze skrzyzowania kolega na RF ruszył za mna i chcac wyhamowac przdemna spanikował i połozył moto. Poobijał sie strasznie i poobdzierał moto na złom i petensje co prawda małe na mnie ze za ostro hmowałem i on nie mógł zahamwac i połozył moto by we mnie nie walnąć co jest dla mie bardzo dziwnym tłumaczeniem hmm. Jeszcze jedno co do filmiku jeżeli przeżył kolo z moto to jest naprawde wielkim szczęsciarzem ;)

Edytowane przez joga82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...