Skocz do zawartości

CBR 1100 XX Super blackbird


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę się przeciągnął termin zakończenia zbierania zapisów :rolleyes:

 

Rozumiem, że pozostali przybywający na XX'ach nie zabierają plecaczków? Jeżeli tak to rezerwację robię na 10 osób.

 

Parkujemy oczywiście na rynku :cool:

 

Smoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostajecie do niedzieli? Albo czy ktoś będzie jakoś wcześniej? Może wpadniemy z Zielonooką. Oby tylko pogoda byla. Zapowiedzi nie są obiecujące.

 

Pawel

 

Paweł, zapowiedzi są na razie okej :icon_mrgreen: parę kropel deszczu jeszcze nikomu nie zaszkodziło :biggrin: A tak poważnie to ja zostaję do niedzieli. Zresztą tak zakładałem byśmy mogli posiedzieć przy piwie i pogadać :lalag: Paweł, kiedy zamierzacie przyjechać?

 

Dla tych co się wybierają mam informację ... mimo trwających jakiś czas pertraktacji nie udało się zarezerwować miejsca w Kwadransie ... tłumaczenie jest proste - nie rezerwują i nie zrobią wyjątku. Mają jakieś 80 miejsc w środku i 50 miejsc na zewnątrz więc jest szansa że się zmieścimy :P A jak nie to będziemy szukać miejsca :P

 

Smoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, myślę nie nikt nie będzie miał nic przeciwko :icon_question: Pozwolę sobie podrzucić Ci mój nr telefonu na priv i jakoś się skontaktujemy jak już dojedziecie na miejsce.

 

W związku z tym, że nie jestem miejscowy to proszę by Ci znający lokalne drogi pomyśleli jak kręcąc się "koło komina" zrobić te 150 km'ów ;) Obmyśliłem sobie jedną ... ale link podrzucę po powrocie do domu :)

 

Smoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sobie poużywać niecenzuralnych słów, ale w związku z tym, że to publiczne forum i dzieci też mogą czytać to napiszę tylko jedno - zawiodłem się na Was i to bardzo ... :) ;)

 

Coż, dzięki za zlot, za piwo, latanie i ... za Wasz brak obecności :banghead: Nawet Lublin i Radom nie bardzo chcieli się pokazać choć na chwilę :icon_question:

 

A jak by ktoś miał wątpliwości to tutaj zdjęcia z pierwszego zlotu XX'ów! upppssss ... przepraszam z pierwszego nalotu jednego XX'a

 

http://picasaweb.google.pl/JJSmoku/Kazimie...key=nn5mwrtaA0Y

 

Smoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoku, nie dziwię się że jesteś wkur..., bo sam jestem osobą która nie lubi jak ktoś nie dotrzymuje słowa! Niestety w środę przed naszym spotkaniem dopadło mnie grypisko i nawet nie mogłem wykreślić się z listy uczestników spotkania bo forum nie dziabało!!! Myślę, że nie ma się co obrażać i trzeba zacząć ustalać nowy termin spotkania:)) W sobotę jadziemy na Bemowo. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemoXX nie obrażam się na nikogo personalnie - nie o to tu chodzi.

Nie chcę też by tłumaczono się z jakiego powodu nikt się nie zjawił ... ot po prostu o zasadę.

Cieszę się, że nie udało się zarezerwować stolika, bo byśmy jak debile wyglądali siedząc przy stoliku 10 osobowym. O noclegach nie wspominając.

 

Cóż może i ten zlot nie wymagał wielkiej gimnastyki organizacyjnej jednak przy następnym nie biorę udziału ... Ciekaw jestem ja Wy byście się czuli gdyby Was wystawiło nagle kilka osób...

 

Smoku

 

PS: na Bemowie też będę, a mój XX ma oznakowane blachy z tyłu więc go na pewno poznacie.

Edytowane przez Smoku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoku, czuję się wywołany do tablicy (wzmianka o Radomiu). Nigdzie nie napisałem, że będę na zlocie, dałem tylko propozycje miejsc do odwiedzenia.

 

Dużo wcześniej pisałem się na rozpoczęcie sezonu grupy EKG, które odbywało się w tym samym terminie, więc bardzo mi przykro, że ludzie nie dopisali, ale nie chciałbym z tego powodu być osądzany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich xx-siarzy! Mam x-sa od niedawna i nie mam zabardzo jest z kim polatać. Mieszkam w Dębe Wielkie (żut beretem od Warszawy) Co prawda u mnie też z wolnym czasem jest krucho, ale im więcej znajomych, tym lepiej jest z kimś się złapać na krótszy, lup dłurzszy przelot. p.s SMOKU ja bym z Tobą do Kazimierza się przeleciał, ale moje moto było jeszcze w lakierni i nawet nie pisałem się wtedy do waszej listy! Ale jak by co to jestem chętny na jakies wojaże Pozdrawiam ZIBI xx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...