Skocz do zawartości

KEEWAY


SexInstructor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

EDIT:

 

Witam co sądzicie o marce Skuterów/Motocykłow Keeway?

Własnie wyłapałem pare ciekawych ofert keeway'a i fajnych skuterków :)

Ceny są ciekawe.. może polecicie mi coś z tej firmy?

Edytowane przez SexInstructor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, niewiele o nich było. chociaż pewnie w treści postów więcej by się znalazło

 

q: co było w linku, że tak postraszyłeś, Jimmy, chłopaka..? :buttrock:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz coś taniego i nowego to keeway jest jak naprawdę ok.

Za swoją cene, jakość jest nadzwyczaj dobra, jeśli szukasz jakiegoś ekonomicznego pojazdu, do szkoły, pracy itp. to nie będziesz miał problemów.

Jeśli zaś chcesz na tym jeździć sportowo, albo jakoś bardziej żyłować to nie jest to sprzęt do tego.

Keeway posłuży dość długo, ale jak go odpowiednio traktował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z azjatyckich skuterow ( pomijamy Yamahe ) najbardziej cywilizowane jest Kymco, spojrz na nie. Keeway plasuje sie w moim rankingu za Kymco :crossy:. Keeway: tanie skutery jak to tanie skutery, dzieją sie cuda, ale w miare znośne i do ogarniecia. Lepsze od rozkminanego przez ciebie ogara 900 :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem 1-szym właścicielem KEEWAYA Focusa 2005.

Naprawdę nic nie mogę zarzucić. Jedna naprawa gwarancyjna (wariator).

Przebieg ok 9000km..

 

Cena do jakość z chinczyków dla mnie Keeway jest liderem.

Mocni gracze to także CPI oraz Kymco. (trochę drosze od K.)

 

Odradzam Zipp oraz Motobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keeway niby chińskie ale nie jest takie złe. w porównaniu z zippami albo kinroadami(skuter nie chooper) to jakośc wykonania o wiele lepsza. Fakt nie wymagajmy osiągów jak np. aprillia sr di-tech. Ale jak za te pieniądze to jest spoko sprzęt jeżeli o niego dbamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem zbyt dużej styczności z Matrixem, lecz huragan (Keeway Hurricane) przy prawidłowym eksploatowaniu jest bez awaryjny. Mało pali, jedzie całkiem nieźle po założeniu sportowego wydeszku Technigas i wariatora Malossi. Ogólnie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keeway hurricane bo takim jeździłem mało pali. po odblokowaniu da sie jeździć, bo przed to strasznie muli choć mniej pali niż po. jakość jest średnia. przewód do fajki i fajke kupowałem ze 3 razy bo wszystko sie rozpadało aż została założona od malucha. naklejki jeśli skuter narażony jest dość często na warunki pogodowe zaczęly odlepiać sie po niecałym roku od kupna nowego. nie wiem dlaczego ale szybko siadają rolki (co 4 tys jeśli dobrze pamiętam), kopniak dziwnie chodzi, czasem nie łapie pomimo ze używany jest raz w tygodniu. za te pieniądze to nie ma sie czego spodziewać ale nie wiem czy nie lepiej kupic kilku letni zadbany skuter lepszej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam x-raya i jak narazie bardzo dobrze działa, oprócz drobnej naprawy rozrusznika i szybkościomierza (przesadziłem z tą 90 :biggrin: ). Części nie psują się, wszystko jest wykończone na git :P Według mnie nie doceniacie keewaya, bo potrafi zrobić spoko maszynki jak np. moją :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Coz moge podpowiedziec :

 

Ogolnie rzecz ujmujac Keeway jest Chinskim numerem jeden na Swiecie - i ni jest to bezpodstawne.Ktos wspominal o CPI przykro mi to stwierdzic ale CPI juz nie jest produkowane przez Q.J a Keeway nadal o czym swaidcza wiadomosci ktore otrzymuje dosc czesto ze CPI troszke podupadlo.

 

 

Prosty wybol kup Keeway RY 8 Dlaczego . Analogowe zegary = dostaniesz go z kuferkiem alaarmem , polecam malowanie szaro - czerwone :D Napisze gdzie chcesz kupic to pomoge .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja bym nie polecał Qadów ani skuterów marki Keeway ponieważ mój kolega miał skutera później qada Keewaya (on dużo miał motorów) i pojeździł miesiąc docierał go (nie piłował) i mu przewód od paliwa popękał (on o tym nie wiedział) był w trasie i zobaczył że coś mu bardzo szybko paliwo schodzi myślał ,że trochę wiecej zaczął spalać ale dalej jechał aż mu staną i musiał dzwonić do ojca żeby przyjechał po niego samochodem (z przyczepką). A później to dopiero zaczął się sypać jemu. Trochę pojeździ i jak coś się popsuje to później wszystko się psuło i tak w kółko. Ja markę Keeway oceniam na :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...