Skocz do zawartości

Potzrebuje mocnej 80, sybkiej ;p


Lewy2905
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co zrozumiałem to założycie tematu chciał funbike

No wiec ja mam pomysły Yamaha TDR albo aprilia pegaso

Wiem ze 50 sa napewno czy były 80 to nie wiem ale chyba dało by sie dac cylinder wiekszy nawet na allegro gdzies pegaso z 74cc widziałem

Z tego co widziałem na filmach i w opisach to akurat i na szose i w lekki teren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciągnie 6l to niejest nic ..

w takim pieknym stanie masz silnik i wogole regulacje tego silnika.Dziwne ze jak wstawilismy Airsaila 70cmm wyregulowalismy gaznik to palila 4-5czke max;]a 110 szla:)

 

dibo cie grebur trafnie podsumował ;)

 

to mi mtx 80 z silnikiem hd06 z 86 roku pali normalnie na szosie koło 5 a ty masz z 20 lat młodszą sende i ci pali więcej :P ??

 

normalne jest że motocykl o pojemności 125ccm spali więcej niż 50ccm przy tej samej konstrukcji (żeby zaraz ktoś mi nie walnąl porównania że xl600 spali mniej niż cz cross 250 bo takie porównanie jest bezsensu :smile: )

 

autorowi tematu radze sprezyzować pojecie szybki i mocny czyli czego oczekuje konkretnie.. motoryne czy ogara to nawet dt 50 wyprzedzi :wink:

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pixel jak nie znasz historii modelu ns-1 i nie miałeś z nim styczności to nie pisz ze nie ma rozrusznika bo jest na tor, bo po tobie powtarzają inni siejąc to błędne przekonanie ok? :bigrazz:

 

DZięki pozdro.

Ech...no tak, fakt nie czytałem nigdy historii tego modelu ani nie miałem jej no ale styczność miałem :) Przeprzaszam wszystkich których wprowadziłem w błąd, poprostu tak słyszałem, widocznie błędnie. A możesz napisać dlaczego w takim razie nie miały rozrusznika?

Pozdrawiam i sorrki za OT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ma silnik od Hondy MTX albo MBX i to stary silnik do którego nie opłacało sie już wstawiać rozrusznika.A wszyscy sobie wkręcają że mają mocniejszą wersje na tor montessa i dlatego nie ma rozrusznika.hahahhahaa

Edytowane przez nowytzrdt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pixel silnik pochodzi po drobnych przeróbkach od Mtx/Mbx 80 np. inne typy łożysk na sprzęgle. Nie ma rozrusznika bo nie opyla się przerabiać dla takiego szczegółu silnika lub konstrułować nowy. Ten silnik miał wiele zastosowań ostatnio w NSR 50 produkowanym przez HRC nie mylić z tą "dużą" Nsr 50 ta ostnia to taki wypasiony pocket bike ale tam to juz w ogóle nawet kopajke usunęli z niego czyli zostaje tylko na pych:P.

 

Być może inżynierowe Hondy uznali że brak kopnika będzie praktyczny bo nie trzeba dbać o akumulator itd. , gdyby robili to dla zmiejszenia masy to czego zostawili by ZUPEłNIE nową rame ze stali, anie zastąpili ją aluminiową?

 

NowyTzrdr jak już to "Montesa". Masz racje wielu wkręca że jest to mocniejsza wersja ale tak naprawde każda jest montesa bo to nazwa fabryki znajdującej się w Barcelonie, która produkuje motocykle dla Hondy w tym nasz model NS-1 (był tam produkowany), no i jest druga strona medalu np .gdybym chciał sprzedać swoją na allegro też musiałbym napisać ze to montesa, mocnejsza wersja bo jeżeli ktoś patrzy tu montesy a moja to nie montesa to jeżeli sie nie orientuje co i jak to bedzie mi zarzucał i upierał się przy tym że moje moto jest innego typu niż te inne na allegro, także koło się zamyka ale nie ma co nawet niektórym łosiom.

tłumaczyć :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...