Skocz do zawartości

Simson


Ryjek Ocw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skutery jeśli się nie przekracza 3/4 manetki też nie biora tak dużo paliwa, przy bardzo lekkim nakłądzie kosztów można uzyskać w skuterach prędkość rzędu 75km/h przy bardzo dobrym przyśpieszeniu, szcze powiem że dawniej na simkach brałem gości na starcie ale na v-max mi odjeżdżali teraz to nie wiem czy seryjny simson by mnie tak łatwo objechał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest całkiem inna:p bo predkosc bierze z zebatek... i przy zmianie bedą przekłamania.

Co do kompresji ,dobra tzn ile??

 

 

Mi się wydaje, że prędkość jest mierzona po przez ślimak w przednim kole. A co do zębatek to im mniejsza ilość z zębów ztyłu tym szybciej jedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli zamierzasz kupic taki http://img153.imageshack.us/img153/3708/obraz0889lb4.jpg "sportowy" tlumik to lepiej nie kupuj go wcale... Te "sportowe" wydechy do simsonow, sa nic nie warte... Lakier odchodzi w trybie natychmiastowym z takowego, a odglos jaki wydobywa sie z niego w niczym nie przypomina sportowego. Ja bym go raczej okreslil jako pierdzenie z metalicznym podzwiekiem. A osiagi ? IMO nie odczuwalne zupelnie... Duzo bardziej pasowal mi dzwiek oryginalnego tlumika. Nie potrzebne wyrzucanie pieniedzy w bloto.

 

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Co wy ludzie gadacie !!!!, tuningowy gaźnik do Simsona bing niemiecki i oryginalny powoduje stabilniejszą pracę silnika i lepsze wkręcanie się na obroty przy czym zmniejsza spalanie !! ;) :)

 

http://www.allegro.pl/item404833075_kniazw...0_s70_sr80.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM !!!!!

 

 

sluchajcie chlopaki mam do was pytanko. Ma którys z was moze simsona ktory juz nie nadaje sie do niczego bo potrzebowalbym cos z niego. chodzi mi o mocowania kierownicy, na srodku półki sa takie chwytaki (wieżyczki) dzielone co trzymaja kiere i przykrecone sa do półki potrzebne mi to jest bardzo.

 

 

P.S Przerabiam moto na streeta dlatego pytam !! jak cos to piszcie na gg tez !!!

Edytowane przez Arma87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...