Skocz do zawartości

Simson


Ryjek Ocw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co to tłumika to zostaw jak jest... mozesz sprawdzic czy nie jest zawalony niespalonym olejem i wyzyscic go (np kretem), a jaka masz predkosc?? ja mialem z tyłu serie a z przodu chyba 14 to v-max 85km/h ale miałem cylek 60ccm i powiekszane kanały, gaznik rozwiercany na 18mm i prawie pusty tłumik ... ale dusil sie przy ryszaniu..;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tłumika to mam teraz orginalny ale przewiercony (bez 1 komory tłumiącej). Ale itak muszę tłumik wymienić bo obecny jest rozwalony (przez wypadek). Ja z przodu mam 16 v-max to jakies 72hm/h cylinderek 50 (bez szlifu) gaznik orginał i tłumik tak jak napisałem wcześniej bez jednej komory. Jest zrywny dzisiaj go troche pomęczyłęm i sobie na tylnim kole pojeździłem. :bigrazz: :wink: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile :) Az tak to nie mierzyłem. No wiem dlatego myśle zeby załozyc sobie licznik od roweru ;) Miałem tak w ogarze 200 ;) I ładnie działał ;D

 

A co do tej Dyszy do gaźnika (72) to co mi da ze ją założe i czy będzie wtedy żarł więcej wachy ? :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spalanie wzrośnie, troche jednak pamiętaj że to nie sama dysza decyduje o spalaniu.

Położenie na iglicy, czy ostro żyłujesz :banghead: i rodzaj tłumika tez się do tego przyczyni ;) co do tłumika to najbardziej odczujesz jak sportowy założysz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak masz iglicy, ale daj ją w taką pozycję na środek lub najmniej paliwa (większa dysza) śrubkę od rugulacji składu mieszanki do oporu, i wykręcaj powoli do czasu ustatkowania się obrotów, tak żeby nie gasły nie były za wysokie i żeby były równe, a wtedy szybkość obrotów ustalasz, kręcąć tą długą wystającą śrubą położenia przepustnicy.

A z tego stożka to faktycznie zrezygnuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi na chyba oryginalnym (dam 99%pewności ze tak) leciał 72 km/h - zmierzyłem to licznikami w 2 skuterach rożnych i samochodzie

a na liczniku simsonowskim było 55

Tak samo kolega podjeżdżał sr'ka równał sie ze mna , u niego ponad 30 a u mnie około dwudziestu paru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...