Skocz do zawartości

Zakopcone świece w NTV


magneto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Magneto słuchaj:

kup oryginalny filtr, świece DENSO jak nie masz tyle floty to NGK katalogowo, wyjmij gaziory, przeczysc, ustaw poziomy, podjedz na synchornizacje garnków, ustaw zawory i dopiero kombinuj. Bo popełniasz podstawowy błąd, eksploatacyjne materiały to podstawa, bo jak z nimi moze być na bakier to szukanie rozwiazania jest duzo trudniejsze.

Jak masz wakumometr, to moge CI synchro zrobic bezproblemowo, gdyz zmienilem juz prace:)

 

Filtrów się nie myje, filtry się wymienia:) kiedyś się myło ale nie w tej klasie motocykli, zawsze można przedmuchać powietrzem ale to tak sobie ad'hoc co 1000 km. i regularna wymiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie poszukuje swiec marki denso, bo wiem ze ngk to syf w porownaniu z nimi.

 

co do synchro to wiem na czym to polega- odpowiednia aparatura tez sie znajdzie- wiec mam nadzieje ze sam sobie poradze.

 

te filtry sie czysci bo taka juz ich budowa, jednak jak sie przekonalem robi sie to nieco inaczej :)

 

jedyny problem to oryginalna pucha, ale rozpoczne poszukiwania niebawem;)

 

w kazdym badz razie dzieki za zaoferowana pomoc;)

 

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, świece DENSO jak nie masz tyle floty to NGK katalogowo

 

Świece Denso kosztują praktycznie tyle samo co NGK

Magneto Jesli szukasz świec Denso to wejdź na stronę sklepu PIOTRUSIAGSX z naszego forum.

Masz tam bardzo duży wybór i pewnie znajdziesz śiwce do NTV.

Jeśli nie wiesz jaką świece kupić to pewnie Piotrusgsx Ci doradzi...albo znajdź tabele zamienników NGK na Denso.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiece jaka mam dac to wiem bo jako pierwszych szukalem wlasnie Denso. ale ze nie bylo to wzialem NGK. zobacze tylko czy swiece beda w pewnym sklepie w lodzi, i jesli nie to oczywiscie wezme od Piotrusiagsx bo nigdzie na allegro i w innych sklepach nie moglem znalezc...:/

 

zdaje sie ze dwie swiece juz sa na skraju wyczerpania, tak wiec wymiana czym predzej bo szkoda zeby moto stalo w garazu;p dzis polatalem troche bez filtrow(wiem, wiem...) po czystym terenie i moto chodzilo w miare sensownie- teraz juz tylko kwestia swiec.

 

filtry namoczylem przez jakies 5 min w wodzie z PURem, potem delikatna szczoteczka wyszorowalem polewajac purem i tak dalej. mysle ze wiekszosc oleju zeszlo z filtrow...:flesje: zobacze po wyschnieciu czy nie sa delikatnie tluste czy cos w tym rodzaju, najwyzej przezyja mycie raz jeszcze. oczywiscie juz rozgladam sie za oryginalnym airboxem i filtrem, bo i tak mnie denerwuja szmery zasysania paliwa...;p

 

a swiece nadal czarne, ale nie az tak. gazniki w weekend do czyszczenia i synchro.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...