Skocz do zawartości

Street fighter festival Bielawa 2008


Tomek1986
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki mogłem dac do tematyki zlotowo-imprezowej.

 

 

A za co przepraszasz Ziomalu? Wydaje mi się, ze to nie problem ogromny, ze temat pojawił sie tutaj, dobrze, ze sie POjawił . A kolega Paweł troszkę sie czepia...

 

Byłam na dwóch czy trzech SFF, impreza całkiem przyjemna, tylko szkoda, ze jednodniowa do tej pory była, a przeciez zjeżdżają się ludzie z całej Polski, więc organizacyjnie nie jest rewelacyjnie rozwiązane.

 

Może w tym roku zmieni się to i uatrakcyjni zlot motocyklowy na którym gwoździem programu są gwiazdy ze świata kaskaderskiego.

 

Zawsze zlot był organizowany na początku czerwca powiązany z obchodami Dni Bielawy i odbywał sie na obwodnicy Bielawskiej.

Edytowane przez Damaged_Lady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam blisko więc przyjadę :bigrazz: . Wprawdzie na armaturze ale popatrzeć można :biggrin: . Swoją drogą raz widziałem gościa który palił gumę na Wildku i nie powiem robi wrażenie, szczególnie że silnik kręcił bez wysiłku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to jeszcze nic nie wiem na temat SFF.

 

Natomiast na stronie urzędu miasta Bielawa można odnaleźć kalendarz imprez.

 

Planowana data Street Fighter Festival 2008 to 31 maj, obwodnica miejska

 

Jak uda mi się spotkać odwiecznie prowadzącego SFF to zapytam, może M.K. też będzie posiadał konkretniejsze informacje, przecież dwa lata temu Panowie kaskaderzy z USA dopracowywali swoje maszyny do pokazu własnie u niego.

 

Moim zdaniem organizatorzy powinni jak najbardziej rozłożyć tą imprezę na dwa dni.

 

Tatsu...

Twoja "armatura" ma w moim garażu nocleg obok mojego Intruza :buttrock:

Edytowane przez Damaged_Lady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Impreza dwudniowa 31 czerwca - 1 maj.

Zresztą co ja tu będe gadał, tutaj zapowiedź lokalna:

http://www.youtube.com/watch?v=hQURvArCAm8

'TDragon' popraw daty w swoim poście :buttrock:

Mam w Bielawie krewnych ,więc może przyskoczę z plecaczkiem. :icon_mrgreen: :biggrin:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...