Skocz do zawartości

szybka pomoc odnosnie zxr 400


Rekomendowane odpowiedzi

witam. znajoma chce kupic zxr400. namawialem na f2 ale to filigranowa osobka i koniecznie chce cos mniejszego niz 600 (w sumie to dobrze) sprawa wyglada tak: jest do kupienia kawa a dokladniej ta:http://allegro.pl/item317801927_kawasaki_zxr_400.html tylko cos mi tu nie pasuje. sprzedawca mowi ze motro byl malowany bo wjechal do rowu ale nie mial dzwona. tylko dlaczego sa lagi upside-down ?? one tak mialy czy to jakas szczepa ?? jak mozecie to podpowiedzcie cos zeby sie dziewczyna nie wladowala na mine :biggrin: z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak tez zrobilem ale czy to mozliwe zeby w 94 roku i to w kawie 400 byla zawiecha upside-down ???

tak . te modele miały takie zawieszenie . generalnie w czasach kiedy powstawał był to super nowoczesny moto z którymi na torze mało która 600 mogła konkurować z wieloma (wtedy) super nowoczesnymi rozwiązaniami . min właśnie zawieszenie upsd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie to ciekawiło że polacy tak dbają o sprzedawane motocykle. Zrobione regulacje zaworów, synchro gaźników, wszystko powymieniane... Ta ZXR-a już chwile stoi na allegro z tego co kojarze.

 

Już z 3-4 miecy. Pamiętam jak ja jeszcze szukałęm to stała. W sumie to mało chętnych jest na temn model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już z 3-4 miecy. Pamiętam jak ja jeszcze szukałęm to stała. W sumie to mało chętnych jest na temn model

 

Ogolnie klasa 400 jest malo popularna w PL - malo czesci

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie klasa 400 jest malo popularna w PL - malo czesci

 

 

No tak, ale można poszukać takiego egzemplarza "dość" zadbanego :D może częsci nie beda potrzebne.

Jak co to można by też sprowadzać, ale to już trzeba czekać i koszty się zwiększają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale można poszukać takiego egzemplarza "dość" zadbanego :D może częsci nie beda potrzebne.

Jak co to można by też sprowadzać, ale to już trzeba czekać i koszty się zwiększają.

Marne szanse aby 14 letni motocykl sie psul... zawsze cos przyjdzie wymienic.

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marne szanse aby 14 letni motocykl sie psul... zawsze cos przyjdzie wymienic.

 

Zależy, są egzemplarze co mają po 50 tys przebiegu, a sa takie co po 23 i w tych co mają 23 właścicielce nic sie nie psuje tylko olej itp.

 

Zależności do jakiej 400. Z tego co patrzyłem z banditem problemów nie ma. Jestem ciekawe jak ta ninja wymiata;]

 

 

Podobno nieźle :) 65 kucy przy kreceniu pod czerwone to i trzyma się za starszymi 600cc, a nawet przegania niektóre. :buttrock: :clap:

To słyszałem z drugiej ręki niech to ktoś potwierdzi :bigrazz: :biggrin:

Na pierwsze poważne moto, sport powinna się nadac ta ninja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...