Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegow. :clap:

Moze ktos potrzebuje do swojego warriora zestaw: kufer duzy skorzany + torebka skorzana ? :eek:

Oddaje bo mi zalega w szafie za nie duze pieniadze :notworthy:

Tu jest link do aukcji:

 

http://www.allegro.pl/item490931481_kufer_...rebka_duza.html

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś takiego u siebie :-) Po wymianie tylnej opony ("złapałem" ogroomnego gwoździa) usłyszałem wyraźnie takie "pykanie". Okazało się, że pas napędowy był zbyt mocno naciągnięty. Lekkie poluzowanie pasa napędowego pomogło. Ciekawe jest to, że wystarczyło naprawdę nieznacznie skorygować naciąg pasa...

 

Pozdrawiam

 

Postawiłem motocykl na podnośniku i zlokalizowałem żródło dzwieku. Dochodzi z "zębatki" zdawczej. Poluzowanie pasa pomaga ale pykanie ustaje gdy pas zwisa na granicy okienka pomiarowego i pewnie w takim ustawieniu jest za slabo naciągnięty. Zrobie przyrząd do pomiaru naciągu i jeszcze trochę się pobawię z ustawianiem koła. Na wiosne i tak moto idzie do przeglądu to warsztat zreperuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję żebyś zdjął osłonę przedniego puleja i sprawdził jego nakrętkę.W kilku przypadkach była lużna,trzeba ją tylko dokręcić i zabezpieczyć w nowym miejscu.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję żebyś zdjął osłonę przedniego puleja i sprawdził jego nakrętkę.W kilku przypadkach była lużna,trzeba ją tylko dokręcić i zabezpieczyć w nowym miejscu.

 

Dzięki za podpowiedz. Dzisiaj kupuje klucze torx z otworem aby zdjęć lewy boczek zabezpieczony taką śmieszną śrubką. Wtedy będe mógł zdjać osłonę. Bez zdjęcia boczka nie udało mi się zdjąc osłony, coś ją jeszcze trzyma pod tym boczkiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadaczy i miłośników Yamahy Warrior.

 

Nawiązując do wcześniejszych postów dotyczących propozycji wiosennego spotkania posiadaczy Warriorów :notworthy: z chęcią się przyłączę do grona uczestników :crossy: . Budujmy silną grupę pięknych maszyn :biggrin:

 

Pozdrawiam i oby do wiosny!

nk Michał Brudka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! A jam pytanie troche z innej beczki. Jestem zinteresowany kupnem Yamahy Warrior 1700, a dokładnie interesuje mnie ogłoszenie http://otomoto.pl/yamaha-warrior-xv1700-M927861.html Czy kotś z was może zna lub oglądał tą maszyne? Jak tak, to jakie są opinnie wasze na jej temat? Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! A jam pytanie troche z innej beczki. Jestem zinteresowany kupnem Yamahy Warrior 1700, a dokładnie interesuje mnie ogłoszenie http://otomoto.pl/yamaha-warrior-xv1700-M927861.html Czy kotś z was może zna lub oglądał tą maszyne? Jak tak, to jakie są opinnie wasze na jej temat? Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam!

 

Witaj! Gratuluję wyboru najlepszego modelu :D

Tego Warriora niestety nie znam ale widzę że ma trochę extrasów: kierownica T-bar, manetki, szyba, tłumiki też są ok- mam podobne, widzę że jest power commander - to dobrze bo nie będzie się dusił (chodzi o odpowiednie zmapowanie motoru tak żeby mieszanka była optymalna). Jedynie jak się zdecydujesz na kupno to zwróć uwagę na tylną oponę- jest w miarę ale najprawdopodobniej będzie ją trzeba zmienić w przyszłym sezonie.

Generalnie ok. Wydaje mi się że warto się koło niego pokręcić.

Pozdrawiam

Michał Skierniewice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proponuję żebyś zdjął osłonę przedniego puleja i sprawdził jego nakrętkę.W kilku przypadkach była lużna,trzeba ją tylko dokręcić i zabezpieczyć w nowym miejscu.

 

Zrobione, kawałek dokręciłem ale nie wiem czy pomogło. Już jestem taki przewrażliwiony, że mam wrażenie że wszystko stuka i puka ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co wszystkim przejmować,ten sprzęt żyje i musi czasem coś pukać i stukać.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

na jakich oponach jezdza wasze wariaty i co polecacie?

 

hmm... proponuję zaglądnąć do działu co/ jak kupić, jest tam spory temat o gumach do chopperów/ cruiserów

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... widzę że jest power commander - to dobrze bo nie będzie się dusił (chodzi o odpowiednie zmapowanie motoru tak żeby mieszanka była optymalna).

 

To nie do końca tak, moża dobry magik umie zmapować odpowiednio w każdym zakresie obrotów ale jak już w tym temacie jeden z kolegów zauważył PC dodaje na wyższych obrotach ale dół dławi. Mam ten sam problem - góra ciągnie ale na światłach często gaśnie. Generalnie wykres po hamowni pokazuje że dołem jest gorzej niż było. Będe na wiosnę próbował zrobic to u naszych magików choć już sie przyzwyczaiłem i nauczyłem jak się to ogarnia.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich "warrior - owców" Właśnie kupiłem takie cóóóóódo. Fartem udało mi się za naprawdę psie pieniądze, kupić Warriora. Co prawda bak i parę szczegółów do zrobienia, ale cena była rewelacyjna. Witam jeszcze raz i dopisuje się na zlocik o którym była mowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem w moim zdaniem baaaardzo dobrych pieniążkach Warriora ( 2005 r ). Niestety miał pocałunek z glebą. Poprzedni właściciel stal na światłach i niestety w niego wjechał gościu jakim tam transitem czy czymś takim. Co zepsute i do wymiany: Bak, kiera krzywa, manetki, prawa klamka, porysowana obudowa filtra paliwa, porysowany wydech, błotnik tył do roboty, podnuszki prawa strona - brak ( urwane ) drobna rysa na prędkościomierzu, no i te śmieszne opieradelko uszkodzone ( nie wiem w jaki sposób je uszkodził - chyba miał dachowanie :)). To chyba wszystko. Reszta w 100% sprawna silnik pali na dotyk ( przepiękne brzmi - znaczy bulgocze ), rama cala w ogóle nie tknięta, lagi cale. ma już zrobiony PC. Proszę osoby, które mają doświadczenie z tym modelem jakie będą orientacyjne koszty naprawy.

 

http://www.bikepics.com/members/oceandrive/05xv1700/

Edytowane przez ocean
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...