Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hi własnie robie wariora robie mu nowy wydech gangsta dragon wszystko co klient chce black mat filtr stozek i dolot naszej konstrukcji i oczywiscie power comand firmy dyna do tego dysze i ,,cos jeszcze'' i pare innych zeczy ale mam ochote na tył tego moto bo jakis on brzydki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witek nie napisałeś, w czym mają się równać?

bo np. w wyciąganiu lachonów, to R1 prowadzi wg moich obserwacji :)

 

wiec chodziło mi o przyspieszenie ... ;d

wiadomo Warrior pod wzgledem brzmienia wygrywa ;p no i plastiki kryja sie do niego pod względem wyglądu ;p

zreszta wszystko zależy od gustu

 

drex zapraszam na rozpoczecie sezonu do kalisza ;p z okolic poznania masz niedaleko

innych tez zap oczywiscie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum więc jeśli wybrałem złe miejsce dla swoich pytań to nie bijcie ale siedze tak i czytam i siedzie i czytam... NO i do rzeczy - w zasadzie to już się zdecydowałem na Warriora ale mam kilka pytań eksploatacyjnych, na które nie znalazłem odpowiedzi.

1. Jak często / co ile zmienia się pas napędowy?

2. Ja sie jeździ z pasażerką - tzn jak jej się jeździ - nie spada bez sissy?

 

to tak na pierwszy ogień - ale pewnie będzie tego więcej. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum więc jeśli wybrałem złe miejsce dla swoich pytań to nie bijcie ale siedze tak i czytam i siedzie i czytam... NO i do rzeczy - w zasadzie to już się zdecydowałem na Warriora ale mam kilka pytań eksploatacyjnych, na które nie znalazłem odpowiedzi.

1. Jak często / co ile zmienia się pas napędowy?

2. Ja sie jeździ z pasażerką - tzn jak jej się jeździ - nie spada bez sissy?

 

to tak na pierwszy ogień - ale pewnie będzie tego więcej. pozdrawiam

 

Załóż nowy wątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum więc jeśli wybrałem złe miejsce dla swoich pytań to nie bijcie ale siedze tak i czytam i siedzie i czytam... NO i do rzeczy - w zasadzie to już się zdecydowałem na Warriora ale mam kilka pytań eksploatacyjnych, na które nie znalazłem odpowiedzi.

1. Jak często / co ile zmienia się pas napędowy?

2. Ja sie jeździ z pasażerką - tzn jak jej się jeździ - nie spada bez sissy?

 

to tak na pierwszy ogień - ale pewnie będzie tego więcej. pozdrawiam

 

1. Chyba zacznę raportowac te bezsensowne pytania. O pasie napędowym było na forum 100 razy, ale zapewne opcja szukaj nic nie znalazła wiec napisze - jak nic się nie wydarzy to 40 tys spokojnie a przy odpowiedniej eksploatacji 60 tys. Z tym że Warrior nie zachęca do spokojnej jazdy i myślę, zę pas wytrzyma w nim krócej niż np: w Road Star.

 

2. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum więc jeśli wybrałem złe miejsce dla swoich pytań to nie bijcie ale siedze tak i czytam i siedzie i czytam... NO i do rzeczy - w zasadzie to już się zdecydowałem na Warriora ale mam kilka pytań eksploatacyjnych, na które nie znalazłem odpowiedzi.

1. Jak często / co ile zmienia się pas napędowy?

2. Ja sie jeździ z pasażerką - tzn jak jej się jeździ - nie spada bez sissy?

 

to tak na pierwszy ogień - ale pewnie będzie tego więcej. pozdrawiam

 

Co do drugiego pytania to niestety pasażerka lekko nie ma zwłaszcza jak chcesz np spod świateł się katapultować to musi mieć silne ręce zeby nie zostać na nich , chyba ze jest oparcie to powinno pomóc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok - dzięki.

 

@Pompka - jak pisałem - przeczytałem sporo i nic nie znalazłem a jaki jest sens mnożenia takich samych/podobnych tematów? Sam jestem modem na innych forach i nie lubię mnożenia tematów.

 

@Drex - oparcie do Warriora nie wygląda dobrze w moim odczuciu - widziałem ostatnio takiego z sissy barem i z większą kanapą i ... no nie bardzo to wyglądało. Idealną opcją byłoby odpinane oparcie - znajomy miał coś takiego w DragStarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok - dzięki.

 

@Pompka - jak pisałem - przeczytałem sporo i nic nie znalazłem a jaki jest sens mnożenia takich samych/podobnych tematów? Sam jestem modem na innych forach i nie lubię mnożenia tematów.

 

@Drex - oparcie do Warriora nie wygląda dobrze w moim odczuciu - widziałem ostatnio takiego z sissy barem i z większą kanapą i ... no nie bardzo to wyglądało. Idealną opcją byłoby odpinane oparcie - znajomy miał coś takiego w DragStarze.

 

Zgadza sie - oparcie wygląda żenująco, pocieszeniem może byc to ze po 2004 r montowali w warriorze niejako osobne siedzisko dla pasażera bo wcześniej wychodziły podobne jak w V-rodzie czyli siedzisz nakawałku skóry i blotniku ( pasażer). I jak sobie przypominam jeden z artykułów kiedy Warrior pokazał sie na rynku - to dziennikarz ujął to słowami....." kupując warriora masz świetny argument a zarazem usprawiedliwienie zeby jeździć w pojedynkę ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

hi własnie robie wariora robie mu nowy wydech gangsta dragon wszystko co klient chce black mat filtr stozek i dolot naszej konstrukcji i oczywiscie power comand firmy dyna do tego dysze i ,,cos jeszcze'' i pare innych zeczy ale mam ochote na tył tego moto bo jakis on brzydki

 

Czesc, pewnie do tej pory zmontowales juz maszyne. Ja mam skrocony tylny blotnik. Zrobie fotki i wrzuce na forum.

green_roder_2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, pewnie do tej pory zmontowales juz maszyne. Ja mam skrocony tylny blotnik. Zrobie fotki i wrzuce na forum.

 

O właśnie, podpinam sie pod pytanie kolegi i również czekam na jakies foto Warriota :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam jeszcze jedno pytanie - czy jeśłi wymienię wydech na jakiś prosty np V&H albo Muzzys to czy muszę dodać Power Commandera? Wiem że dobrze jest... itp ale czy cos się stanie jeśłi nie założę? W sensie czy np zaszkodzi to silnikowi, wypali zawory itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie - czy jeśłi wymienię wydech na jakiś prosty np V&H albo Muzzys to czy muszę dodać Power Commandera? Wiem że dobrze jest... itp ale czy cos się stanie jeśłi nie założę? W sensie czy np zaszkodzi to silnikowi, wypali zawory itd

 

Absolutnie nic sie nie stanie- pod warunkiem że są to wydechy przewidziane strikte do tego motocykla. Ja własnie tak mam - wydechy V&H Big Shots i nic po za tym. Pięknie brzmi i w dynamice silnika ani spalaniu nie ma żadnych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...