Skocz do zawartości

Palenie gumy


Neos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba zapomniałeś napisać co takiego TY wnosisz do jakichś dyskusji :!:

 

Jedyne co robisz to czepiasz się zeusa. Napisz dlaczego to robisz :?: :!: Wystarczy, że ktoś ma inny gust to od razu trzeba na niego wyskakiwać... Jemu się podoba taki tłumik, to co z tego :?: Tobie się nie podoba, nie jest zamontowany do twojego motoru więc w czym problem :?: Trzeba napisać "jest brzydko" i na tym koniec.

 

Ktoś chce spalić gume (o ile można to tak nazwać) to Ty zaraz wyskakujesz, a nawet nie wiadomo o co tak na prawdę chodzi... Jego opona, jego motorower - niech robi co chce :!: Tak Zeus jak Neos jak i Piotrek.

Ja próbowałem na simsonie zakręcić kołem i... nic z tego nie wyszło, więcej nie próbowałem.

 

Z3us pisze różne dziwne rzeczy, ale on na nikogo nie wyzywa :!: Po prostu ma inne poglądy!!! Sam się z niego nieraz śmiałem, ale Wy przeginacie!! Od razu jakieś naklejki "+4KM" i nie wiadomo co jeszcze wymyślacie. Opamiętajcie się trochę.

 

I nie porównjcie tej komedii z xp.pl do naszego forum' date=' tu mimo takich błędów jak Z3US jest dość wysoki poziom, szczególnie w działach mechaniki i przepisów[/quote']

Niestety to co się dzieje w motorowerach to sami widzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swba bravo faktycznie Icea_PL faktycznie wszystkich opie**ala co sie z tym forum dzieje ludzie przeciez kazdy moze miec swoje zdanie co do palenia gumy na skuterku HERO to oczywiste ze mozna na nim zakrecic kolem wystarczyc pooglondac troche filmikuw o paleniu gumy na nowzych skuterach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo wiesz co jak sadzisz ,ze robie wioche to jestes w błedzie. Nie pale gumy dla szpanu ani w jakims okreslonym towazystwie aby sie popisać:!: Spaliłem pare razy i poszło troche dymu ale powtazam nie robie tego gdzie sie tylko da (najczesciej na drodze ktora jest nie uczeszczana ok 3 samochody na godz.) Nie paliłem gumy ta ,aby zje*ac moto no i oczywiscie jeszcze raz powtazam nie robiłem tego dla popisu ,poprostu miałem taka chec jak czasami na postawienie go na gume.

 

Wiedziałem ,że nikt mi nie uwiezy , ale to juz inna sprawa. Myslisz ,że tylko ty możesz spalić gume:?: Nie rob z siebie takiego aniołka bo stego co napisałes wychodzi ,że jestes aniołkiem i na moto jezdzisz jak stary dziadek (przynajmniej tak wynika z tego co napisałeś)

 

A tak wogule to czemu sie tak do mnie dopierdoliłes:?: Może chcesz ,żebym odszedł z forum :?: Jak chcesz nie ma sprawy :!: :!:

 

I nie badz taki upierdliwy ,bo nie wszyscy musza wszystko robic tak jak ty chcesz. Prawie w każdym temacie sie dopierdalasz do czegoś.Zastanów sie zaczym zaczniesz sie dopier**lać.:!:!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tez sobie gume palilem. Dosyc czesto. W gronie kolegow. Taki mielismy zwyczaj. A nawetu jednego na podworku powstalo cos alla grafitti zrobione finezyjunym paleniem gumy (akurat na finezje pozwalali sobie wlasciciele wiekszych sprzetow). Co prawda teraz dla mnie zabawne jest palenie gumy motorowerem, ale mimo wszystko to fajna sprawa. Jest w tym coś przyjemnego. Jak chcecie nazywajcie mnie wieśniakiem, dresem, kimkolwiek. Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo wiesz co jak sadzisz ' date='ze robie wioche to jestes w błedzie. Nie pale gumy dla szpanu ani w jakims okreslonym towazystwie aby sie popisać:!: Spaliłem pare razy i poszło troche dymu ale powtazam nie robie tego gdzie sie tylko da (najczesciej na drodze ktora jest nie uczeszczana ok 3 samochody na godz.) Nie paliłem gumy ta ,aby zje*ac moto no i oczywiscie jeszcze raz powtazam nie robiłem tego dla popisu ,poprostu miałem taka chec jak czasami na postawienie go na gume.

 

Wiedziałem ,że nikt mi nie uwiezy , ale to juz inna sprawa. Myslisz ,że tylko ty możesz spalić gume:?: Nie rob z siebie takiego aniołka bo stego co napisałes wychodzi ,że jestes aniołkiem i na moto jezdzisz jak stary dziadek (przynajmniej tak wynika z tego co napisałeś)

 

A tak wogule to czemu sie tak do mnie dopierdoliłes:?: Może chcesz ,żebym odszedł z forum :?: Jak chcesz nie ma sprawy :!: :!:

 

I nie badz taki upierdliwy ,bo nie wszyscy musza wszystko robic tak jak ty chcesz. Prawie w każdym temacie sie dopierdalasz do czegoś.Zastanów sie zaczym zaczniesz sie dopier**lać.:!:!:[/quote']

 

To prawda, moim Simsonem nie paliłem gumy, nie stawiałem na koło ani nie robiłem innych bzdurnych rzeczy. Mam spory szacunek do tego sprzętu bo sam go remontuje juz rok (z braku kasy tak wolno), sam robiłem lakier, montowałem tam wszystko itp. dlatego nie zależy mi na szybkim zarżnięciu go. Z tego też powodu ściska mnie gdy ktos katuje swój, w dodatku starszy od niego motorower. I nie chrzań ze w kazdym temacie sie dopierdalam, bo dopierdalam sie tylko do palenia gumy czy wieśnieckich tuningów w stylun zeusowym. Ludziom trzeba czasami poukładac w tych durnych łbach, gdzie rodzą sie chore pomysły w stylu planowania głowicy czy ognia z tłumika :!: Ave bracie nie ciskaj sie tak i nie bierz tego do siebie ale zastanów sie next time u burn your tyre

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo wiesz co jak sadzisz ' date='ze robie wioche to jestes w błedzie. Nie pale gumy dla szpanu ani w jakims okreslonym towazystwie aby sie popisać:!: Spaliłem pare razy i poszło troche dymu ale powtazam nie robie tego gdzie sie tylko da (najczesciej na drodze ktora jest nie uczeszczana ok 3 samochody na godz.) Nie paliłem gumy ta ,aby zje*ac moto no i oczywiscie jeszcze raz powtazam nie robiłem tego dla popisu ,poprostu miałem taka chec jak czasami na postawienie go na gume.

 

Wiedziałem ,że nikt mi nie uwiezy , ale to juz inna sprawa. Myslisz ,że tylko ty możesz spalić gume:?: Nie rob z siebie takiego aniołka bo stego co napisałes wychodzi ,że jestes aniołkiem i na moto jezdzisz jak stary dziadek (przynajmniej tak wynika z tego co napisałeś)

 

A tak wogule to czemu sie tak do mnie dopierdoliłes:?: Może chcesz ,żebym odszedł z forum :?: Jak chcesz nie ma sprawy :!: :!:

 

I nie badz taki upierdliwy ,bo nie wszyscy musza wszystko robic tak jak ty chcesz. Prawie w każdym temacie sie dopierdalasz do czegoś.Zastanów sie zaczym zaczniesz sie dopier**lać.:!:!:[/quote']

 

To prawda, moim Simsonem nie paliłem gumy, nie stawiałem na koło ani nie robiłem innych bzdurnych rzeczy. Mam spory szacunek do tego sprzętu bo sam go remontuje juz rok (z braku kasy tak wolno), sam robiłem lakier, montowałem tam wszystko itp. dlatego nie zależy mi na szybkim zarżnięciu go.Ty chyba uwazasz ze na jawce to z ciebie bedzie nie wiadomo jaki rajdowiec? na tej klasie sprzecie NIE DA sie robic super trików. Z tego też powodu ściska mnie gdy ktos katuje swój, w dodatku starszy od niego motorower. I nie chrzań ze w kazdym temacie sie dopierdalam, bo dopierdalam sie tylko do palenia gumy czy wieśnieckich tuningów w stylun zeusowym. Ludziom trzeba czasami poukładac w tych durnych łbach, gdzie rodzą sie chore pomysły w stylu planowania głowicy czy ognia z tłumika :!: Ave bracie nie ciskaj sie tak i nie bierz tego do siebie ale zastanów sie next time u burn your tyre

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swba bravo faktycznie Icea_PL faktycznie wszystkich opie**ala co sie z tym forum dzieje ludzie przeciez kazdy moze miec swoje zdanie co do palenia gumy na skuterku HERO to oczywiste ze mozna na nim zakrecic kolem wystarczyc pooglondac troche filmikuw o paleniu gumy na nowzych skuterach

 

wiem ze nie masz polskich "znakuw" ale przecinki tam chyba sa?

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam spory szacunek do tego sprzętu bo sam go remontuje juz rok (z braku kasy tak wolno), sam robiłem lakier, montowałem tam wszystko itp. dlatego nie zależy mi na szybkim zarżnięciu go. Z tego też powodu ściska mnie gdy ktos katuje swój, w dodatku starszy od niego motorower. I nie chrzań ze w kazdym temacie sie dopierdalam, bo dopierdalam sie tylko do palenia gumy czy wieśnieckich tuningów w stylun zeusowym. Ludziom trzeba czasami poukładac w tych durnych łbach, gdzie rodzą sie chore pomysły w stylu planowania głowicy czy ognia z tłumika

 

To powyzej mozecie potraktowac jako i moja odpowiedz ... mialem zamiar napisac bardzo podobnie.

____________________________________________________________________

Faktycznie, jestem przewrazliwiony na pkt palenia gumy ... a to z powodu wlozonej pracy w moje sprzety. A teraz tak wyobrazcie sobie ze wchodzi ktos nowy na 4um -> motorowery i zaglada do jednego z topickow: ""Palenie Gumy, "Ogien z tlumika" czy "SUPER tuning jawki" ... i jaki swietle to stawia nasze 4um.

Owszem ja tez teraz nie reprezentuje najwyzszego poziomu ... ale robie to swiadomie i moge przystopowac... a reszta?

 

Z3us pisze różne dziwne rzeczy, ale on na nikogo nie wyzywa

Nigdy go PIERWSZY nie rzucilem miesem (w kazdym razie sobie nie przypominam) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo wiesz sam jak to jest. Rozumiem robisz moto sam (to tak jak ja tylko tyle ,ze ty robisz od podstaw) i jesli cie to denerwuje ,że ktos pali gume to nie denerwuj sie tak, bo ja naprawde nie robie tego dla szpanu ,ale czasami nachodzi mnie taka ochota :twisted: Spale gume raz na ruski rok i nie tak żeby odrazu rozwalic silnik (nie zapieram sie o sciany itd) Jesli moto samo ciagnie to nie zarzniesz silnika. I nawet niech ci bedzie że nie dopierdalasz sie za każdym razem , ale ja nie jestem w stylu osob ktore wymieniłeś i jak juz napisałem nie prowadze tematow bez sesu itd. Wiem jak to jest jak sie samemu robi moto i nie ma sie kasy ,wiec nie denerwuj sie tak bo nie tylko ty jedyny nie masz kasy na swoje moto :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie w każdym temacie sie dopierdalasz do czegoś.Zastanów sie zaczym zaczniesz sie dopier**lać

Greedo się do czegoś dopier**la :?: Na pewno nie ciągle :!: Chłop jest w porządku :!:

dlatego nie zależy mi na szybkim zarżnięciu go. Z tego też powodu ściska mnie gdy ktos katuje swój' date=' w dodatku starszy od niego motorower.[/quote']

Motorower' date=' czy motocykl nie zużywa się bardziej w czasie palenia niż w czasie jazdy. Jeśli uważasz, że jest inaczej to to wytłumacz.

Mam spory szacunek do tego sprzętu bo sam go remontuje juz rok (z braku kasy tak wolno)' date=' sam robiłem lakier, montowałem tam wszystko itp.[/quote']

:lapagora: Ze swoim przeszedłem to samo.

Ludziom trzeba czasami poukładac w tych durnych łbach' date=' gdzie rodzą sie chore pomysły w stylu planowania głowicy czy ognia z tłumika[/quote']

O ile planowanie głowicy bywa czasem uzasadnione, o tyle wszelkie pomysły ogni z jawowskich rur to bezsens. Najpierw jednak trzeba grzecznie gościowi wytłumaczyć, że to się nie opłaca i dlaczego tak jest.

Nigdy go PIERWSZY nie rzucilem miesem (w kazdym razie sobie nie przypominam) ...

Z3US na pewno nie zrobił tego pierwszy :!: Nie przypominam sobie nawet żeby kidedykolwiek "rzucał mięsem" nie ważne czy to pierwszy' date=' drugi czy obojętnie który.

[b']Nadal nie napisałeś, co takiego wnosisz do dyskusji, a nie wnosi tego Z3us :!: [/b]

 

 

Palenie gumy to nie wasza sprawa!!! Jak ktoś chce to niech pali (albo raczej udaje) :!: To on się ośmiesza, a nie Wy, więc ch*j wam do tego !!

 

Można śmiać się z dodatków, które nie pasują do reszty i wyglądają przez to śmiesznie,

ale nie można śmiać się z czyjegoś gustu :!: Jeżeli śmieszy was fotka czyjegoś "tuningu" to się z niej śmiejcie... ale po co wyzywacie autora pomysłu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek218 napisał:

Prawie w każdym temacie sie dopierdalasz do czegoś.Zastanów sie zaczym zaczniesz sie dopier**lać

 

Greedo się do czegoś dopier**la Na pewno nie ciągle Chłop jest w porządku

 

Juz napisałem w poprzednim poscie (I nawet niech ci bedzie że nie dopierdalasz sie za każdym razem) Bo w sumie doczepia sie w jednym na osiem lub dziesiec Wiec przywracam mu honor :D i sorki za moje obrazliewe posty :oops: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego nie zależy mi na szybkim zarżnięciu go. Z tego też powodu ściska mnie gdy ktos katuje swój' date=' w dodatku starszy od niego motorower.[/quote']

Motorower' date=' czy motocykl nie zużywa się bardziej w czasie palenia niż w czasie jazdy. Jeśli uważasz, że jest inaczej to to wytłumacz.

[/quote']

 

Mysle ze chodzi tu o te ze silnik pracuje na wysokich obrotach bez obciazenia, chyba łożyska od tego siadają ( ? ). A jesli chodzi o stawianie na koło to niszczy sie sprzęgło, które jest puszczane gwałtownie i gwałtownie zasprzeglane

 

Ludziom trzeba czasami poukładac w tych durnych łbach' date=' gdzie rodzą sie chore pomysły w stylu planowania głowicy czy ognia z tłumika[/quote']

O ile planowanie głowicy bywa czasem uzasadnione' date=' o tyle wszelkie pomysły ogni z jawowskich rur to bezsens. Najpierw jednak trzeba [b']grzecznie[/b] gościowi wytłumaczyć, że to się nie opłaca i dlaczego tak jest.

O ile nie robi sie tego szlifierką i nie zciera 5mm głowicy to byc moze tak. Genaralnie jednak planowanie obniża żywotność, a jesli juz to za planowaniem powinno isc np polerowanie kanałów czy wypełniacze na wale (to nie koniecznie)

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...