Skocz do zawartości

Palenie gumy


Neos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi biegami to żes przygrzał. Przeciez w skuterze obroty nie rosna do najwyzszych bo by sie silnik zje*ał. :D Czekam az seba skomentuje to co napisałem o smarowaniu' date=' chłodzeniu i obciązeniu (to nie złosliwie pisze)[/quote']

 

Dlatego silnikowi nic sie nie dzieje :D bo nigdy nie dochodzi do najwyzszych obrotow. A jesli rabniesz 1 to bardzo go meczysz a to niszczy silnik wiec jaki problem :?:

A czemu miał bys złosliwie pisać :?:

Przy paleniu gumy silnik pracuje lecz bardzo sie nagrzewa. Nagrzewanie spowodowane jest meczenie moto na obrotach i tarciem (obciazeniem) jakie jest wywołane przez niewłasciwe smarowanie i kolo ktore stawia silnikowi po przez kontakt z podłozem. Obciazenie to znowu wplywa na to iz smarowanie jest nie takie jak nalezy ,ponieważ smarowanie jest dostosowane do normalnych warunkow eksploatacji moto a nie do duzych obciazen (co moze spowodować zniszczeniem pierscieni). I jak przy kazdym nie własciwym smarowaniu jest także tarcie ktore nagrzewa silnik a poniewaz stoimy w miejscu powietrze nie chłodzi moto tak jak nalezy.

 

Jesli mowie zle to mnie poprawcie. Pisałem to na szybko wiec mogłem cos pokrecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi biegami to żes przygrzał. Przeciez w skuterze obroty nie rosna do najwyzszych bo by sie silnik zje*ał. :D Czekam az seba skomentuje to co napisałem o smarowaniu' date=' chłodzeniu i obciązeniu (to nie złosliwie pisze)[/quote']

 

Dlatego silnikowi nic sie nie dzieje :D bo nigdy nie dochodzi do najwyzszych obrotow. A jesli rabniesz 1 to bardzo go meczysz a to niszczy silnik wiec jaki problem :?:

A czemu miał bys złosliwie pisać :?:

Przy paleniu gumy silnik pracuje lecz bardzo sie nagrzewa. Nagrzewanie spowodowane jest meczenie moto na obrotach i tarciem (obciazeniem) jakie jest wywołane przez niewłasciwe smarowanie i kolo ktore stawia silnikowi po przez kontakt z podłozem. Obciazenie to znowu wplywa na to iz smarowanie jest nie takie jak nalezy ' date='ponieważ smarowanie jest dostosowane do normalnych warunkow eksploatacji moto a nie do duzych obciazen (co moze spowodować zniszczeniem pierscieni). I jak przy kazdym nie własciwym smarowaniu jest także tarcie ktore nagrzewa silnik a poniewaz stoimy w miejscu powietrze nie chłodzi moto tak jak nalezy.

 

Jesli mowie zle to mnie poprawcie. Pisałem to na szybko wiec mogłem cos pokrecic.[/quote']

Jeszcze jedno co do obciązen. Spróbuj sobie spalic gume wrzucajac 1 i siadajac całym dupskiem na motorowerze. Za chu*a nie spalisz i o to mi chodziło mowiac o niedostosowanym do obrotów obciążeniu. A pozatym tarcie to nie obciązenie

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego skuterem "spalić gumę" jest bardzo ciężko...

 

nieprawda ile sie filmikuw naoglonadalem ja kolesie konczom gume na skuterach tylko niewiem czy to byly 50 :?

 

Ano ciezko, o wiele bardziej trza sie wy7silic by spalic gume skuterem ("spalic gume"). Pozdrowki. Moze mowie nielogicznie, ale najebany jestem w tej chwili. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko' date=' że motorowerem zawsze trzeba sie zapierać (np nogami o podnóżki), żeby się kręciło kóleczko :D Co innego większe sprzęty...[/quote']

Zaraz, zaraz ..........

 

O, jak on się zapiera na tym simku.

3m_tuning_102.jpg

 

 

P.S. Każdy już powtórzył to, co miał powiedzieć 3 razy, więc może

zakończmy już dyskusję. :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tez sobie gume palilem. Dosyc czesto. W gronie kolegow. Taki mielismy zwyczaj. A nawetu jednego na podworku powstalo cos alla grafitti zrobione finezyjunym paleniem gumy (akurat na finezje pozwalali sobie wlasciciele wiekszych sprzetow). Co prawda teraz dla mnie zabawne jest palenie gumy motorowerem' date=' ale mimo wszystko to fajna sprawa. Jest w tym coś przyjemnego. Jak chcecie nazywajcie mnie wieśniakiem, dresem, kimkolwiek. Pozdrówki[/quote']

 

też chciałem cos takiego napisac :D Uwielbiam smalic gume i jeździc na kole ( na jawce cieżko ale jak sie ktoś uprze :D )

 

To prawda, moim Simsonem nie paliłem gumy, nie stawiałem na koło ani nie robiłem innych bzdurnych rzeczy

 

I dlatego nie wiesz jaka frajda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też chciałem cos takiego napisac Uwielbiam smalic gume i jeździc na kole ( na jawce cieżko ale jak sie ktoś uprze )

 

Na upartego wszystko sie da :D Ja na swojej na gumie jade dopuki nie braknie bezynki w gazniku :D

 

Ostry napisał:

A ja tez sobie gume palilem. Dosyc czesto. W gronie kolegow. Taki mielismy zwyczaj. A nawetu jednego na podworku powstalo cos alla grafitti zrobione finezyjunym paleniem gumy (akurat na finezje pozwalali sobie wlasciciele wiekszych sprzetow). Co prawda teraz dla mnie zabawne jest palenie gumy motorowerem, ale mimo wszystko to fajna sprawa. Jest w tym coś przyjemnego. Jak chcecie nazywajcie mnie wieśniakiem, dresem, kimkolwiek. Pozdrówki

 

I nie jestes wiesniakiem ani dresem :!: Nie ma chyba żadnego motocyklisty ktory by choc raz nie przypalił gumy i nie postawił moto na gume :D

 

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...