Skocz do zawartości

Palenie gumy


Neos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziło mi tylko o to że : większość motoroweżystów jeżeli po prostu mieli kołem myśli że paliło gumę ! I w tym jest sęk ! Całe nieporozumienie zostało spowodowane złym wyrażaniem się, więc chłopaki wyrażajcie się dosadniej !

 

Dobrze, juz sie nie tlumacz :lol: nie to, aby sie czepial... ale pomysl zanim cos napiszesz

 

PS: Ile masz lat(ek)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pomysl zanim cos napiszesz  

A co, coś nietak ?

 

Wiesz co ... szkoda ze ja musze to mowic ale odkad tu jestem z twojej strony wychodza same GLUPOTY i bezsensowne frazy ... pasujesz do simson.xp.pl.

 

jeszcze raz:

 

Pomysl zanim cos napiszesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam admina za ta rozmowe ktora zaczyna sie zamieniac w spam

 

[spam]

 

Nie bede sie rozwodzil, trzymam sie tego przykladu - jak myslisz, czy twoja wypowiedz wniosla cos do dyskusji ... uwazasz nas za idiotow ktorzy nie wiedza kiedy sie pali guma [to tylko przyklad] ?!

 

Koniec dyskusji...

 

[/spam]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o moje blendy to sorry chlopaki ale tak sie zlozylo ze mieszkam w U.S.A i niemam polskich znakuw :notworthy:

 

a co do palenia gumy to temat chyba jest juz zakonczony poprostu Jawki, Ogary itp. nienadajom sie do takich zeczy (nie som do tego przystosowane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie dajcie sobie spokój z tym tematem .Nie uważam zeby męczenie jawki było efektowne.jawa 350 to rozumiem ale jawka wiecej zrobi smrodu niz cos pokaze :D :D :D

 

papa, nie zauwazyles ze ten temat zostal skonczony ... po chorobe go aktualizujesz ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie temat (teorytycznie) zakończone, ale dorzucę swoje trzy grosze.

poprostu Jawki' date=' Ogary itp. nienadajom sie do takich zeczy (nie som do tego przystosowane)[/quote']

A czy inne motocykle są przystosowane do palenia gumy?

Przecież nawej najlepszy ścig XX, ZZ, R itp. zawsze się trochę niszczy podczas palenia gumy i

innych ewolucji. To kwestia do czego ktoś chce mieć motocykl i jak długo chce nim pojeździć!!!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Silnika to napewno było by szkoda piłować' date=' ale przeważnie pali się starą oponę tuż przed wymianą na nową. Ciekawe jak bardzo w d*pe dostaje łańcuch, albo pasek :D[/quote']

 

zeus ten topic zostal zakonczony 2tyg temu :roll:

rider_tommi napisal w 2 zdaniach cala madrosc prawdziwego motocyklisty i BASTA

 

darujcie se te palenie gumy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...