Skocz do zawartości

Palenie gumy


Neos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja przynjmniej sprubuje na swojej Jawce troche zakrencic kulkiem mysle ze da rade bo zmienilem cylinder na tuningowy 60ccm mam podkowe na wale i zamierzam jeszcze kupic sportowy tumik i storzek mysle ze moja Jawencja da rade ale nie bede yego robil czensto bo szkda oponki (jak nowe) i silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys kiedys zobaczylem w internecie sportowe cylindry do skuteruw np. 70ccm pomyslalem ze tzeba to sprawdzic i pojechalem do Katowic do sklepu z czensciami do motoruw i motoroweruw i zapytalem sie czy dostane cos do tuningu jawki np. cylinder albo storzek babka odpowiedzial ze jest cylinder sportowy 60ccm do jawki za 90 dych i co zrobilem kupilem :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przynjmniej sprubuje na swojej Jawce troche zakrencic kulkiem mysle ze da rade bo zmienilem cylinder na tuningowy 60ccm mam podkowe na wale i zamierzam jeszcze kupic sportowy tumik i storzek mysle ze moja Jawencja da rade ale nie bede yego robil czensto bo szkda oponki (jak nowe) i silnika

 

Boze kolejny ... A jak wysoko lata ta twoja jawka ?! Myslisz ze da rade ... to nie mysl, zostaw to innym.

Zwracam sie do kazdego ktory mysli ze jawka, ogar, simson i nawet japonce 50cc sluza do robienia trikow, ktore przeznaczone sa dla specjalnych sportowych moto (o paleniu gumy nie wspomne, poniewaz to popis... ale dla wiekszych moto i w odpowiednim miejscu). Pocalujcie sciane z rozbiegu i dopiero zadawajcie pytania typu tego jak neos. Nie bede sie rozwodzil do czego sluzy "motorower" poniewaz poruszane to bylo 1000x razy :!:

A pozniej placz ze cos mi w silniku poszlo ... matko palenie gumy to dresiarstwo i ewidentne niszczenie moto :!: :notworthy: Q**a nie szkoda wam/ci?! ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy ma swoje moto i kazdy z nim robi to co chce ja tylko zadalem pytanie ja na swojej jawce jak co to tylko sprubuje poprostu szkoda mi silnika przeciz moja jawka nie ma 3 latek tylko 30 i np spalenie gumu do konca jest tu wogule nie mozliwe prendzej silnik siondzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy ma swoje moto i kazdy z nim robi to co chce ja tylko zadalem pytanie ja na swojej jawce jak co to tylko sprubuje poprostu szkoda mi silnika przeciz moja jawka nie ma 3 latek tylko 30 i np spalenie gumu do konca jest tu wogule nie mozliwe prendzej silnik siondzie

 

Owszem kazdy wlasciciel moze robic co chce ... ale gdy pomysle ze jakis gnoj dobija swoj motorower, a w calej polsce jest pelno ludzi ktorych nie stac na moto i marza o nim ... SZLAK mnie trafia. Taki czlowiek przeciez dbalby o moto jak o skarb ... wiecej by je czyscil niz jezdzi ... a inny @#$@ byle zakatowac :notworthy:

 

Owsze w jawie nie spalisz gumy ... jawa jest do spokojnej jazdy z pkt A :arrow: B :notworthy:.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kumpla ktury ma ogara poprostu wszystko tam jest praktycznie zepsute szlak mnie trafia kiedy widze jak on go katuje po polach poprostu tego nieawidze.Doszlem do wniosku ze na swojej Jawce nie bende tego prubowal palenia gumy poprostu to by byla dla niej szybka smierc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na wheli to chyba kazdy kiedys robil

][cea_Pl powiedzial

 

Zwracam sie do kazdego ktory mysli ze jawka, ogar, simson i nawet japonce 50cc sluza do robienia trikow, ktore przeznaczone sa dla specjalnych sportowych moto (o paleniu gumy nie wspomne, poniewaz to popis... ale dla wiekszych moto i w odpowiednim miejscu).

 

co do palenia gumy to moze masz racje ze motoroweruw to nie pasuje a co powiesz na wheli to tego tez jest potrzebny specjalny moto przeciez to tez mozna zrobic na rowerze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na wheli to chyba kazdy kiedys robil

][cea_Pl powiedzial

 

Zwracam sie do kazdego ktory mysli ze jawka' date= ogar, simson i nawet japonce 50cc sluza do robienia trikow, ktore przeznaczone sa dla specjalnych sportowych moto (o paleniu gumy nie wspomne, poniewaz to popis... ale dla wiekszych moto i w odpowiednim miejscu).

 

co do palenia gumy to moze masz racje ze motoroweruw to nie pasuje a co powiesz na wheli to tego tez jest potrzebny specjalny moto przeciez to tez mozna zrobic na rowerze :lol:[/quote]

 

Jasny gwint, jezeli wheelie i stoppie zaliczasz do prawdziwych trikow to masz niezle ...

No to zrob mi stoppie jawką :twisted: ...

Dla ludzi ktorzy rozumuja inaczej:

Chodzilo mi o prawdziwe wyczyny ktore sa osiaglane dopiero powyzej 20 KM, ponizej to katowanie motorowerku.

 

Sorka jezeli cos jest nie zrozumiale ale szumi mi w glowie :>...

 

O sooo miiiii chosiiiii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pozniej placz ze cos mi w silniku poszlo ... matko palenie gumy to dresiarstwo i ewidentne niszczenie moto :!: :notworthy: Q**a nie szkoda wam/ci?! ...

Może i szkoda ale jaka fajna zabawa 8O

 

Owszem kazdy wlasciciel moze robic co chce ... ale gdy pomysle ze jakis gnoj dobija swoj motorower' date=' a w calej polsce jest pelno ludzi ktorych nie stac na moto i marza o nim ... SZLAK mnie trafia. Taki czlowiek przeciez dbalby o moto jak o skarb ... wiecej by je czyscil niz jezdzi ... a inny @#$@ byle zakatowac

[/quote']

No niestety :notworthy:

 

Jasny gwint, jezeli wheelie i stoppie zaliczasz do prawdziwych trikow to masz niezle ...

 

Ja zaliczam 8O :!:

 

Chodzilo mi o prawdziwe wyczyny ktore sa osiaglane dopiero powyzej 20 KM

 

W więkoszości przypadków i to zamało

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...