Skocz do zawartości

Palenie gumy


Neos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobił kiedys ktos z was podobna rzecz? Dla mnie nie bylo to klopotkiwe a dla tego chlopaka sprawilo ogromna frajde.

 

Na dzialce zaszczepilem 2 dziewczyny - ale bardziej jako przyszle plecaczki :)

I przewiozlem jednego mlodziana ... teraz smiga na romecie ;)

 

Ice na pewno bardzo lubi swoja DT

 

...wiem ze to zboczone ale ja ja kocham (metorycznie) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeee Kazde moto jest wspanile i kazde moto ma dusze' date=' pozatym moto to tylko polowa. Byłaś roza jak inne roze, dopoki nie zostalas moja roza, czy jakos tak, kojazycie text z Malego ksiecia? Chodzi o to ze kazde moto jest bezpluciowe i jest niczym dopuki ktos nie wezmie go do siebie, dla niego wtedy bedzie naj naj pod kazdym wzgledem. Ice na pewno bardzo lubi swoja DT , podobnie rzecz ma sie z piotrkiem. Nawet jesli nie mial wyboru. Ja kiedys chcilem kupic 125 ale nie mialem wtedy jeszcze A1 i rodzice nie zgodzili sie ale za to kupili mi simsona. Denerwowała mnie ta zawrotna predkosc 70km/h i to wtedy jesli sie pochylisz, predkosc na tracie w porywach dochodzaca do 60km/h i to ze musialem co jakies 15 - 25km (w zaleznosci od temp. powietrza) zatrzymac sie aby ochłodzic silinczek. Ale to był mój simek i miał dusze. Nie był to jakis moto czy simson ale simek. Zielony skuterek ktory mimo swoich ograniczen dał mi bardzo wiele radosci.

Teraz z innej beczki. W tym sezonie wybrałem sie do innego miasta na przejazdzke (fajna droga jest miedzy nimi) Na miejscu zjechalem na na bok na papierosa. Obok był inny motocyklista z tym ze pare lat młodszy i na simsonie. Ogladał niesmialo japonca, przypomnialem sobie jak sam kiedys ogladalem z ogromnym przejecie Honde CBR znajmoego, pomyslalem mchwile, drugi kask mialem przy sobie ...

Chcesz sie przejechac? Zafunkowałem dla młodego ostra dluga przejazdze pokazujac na co stac silnik hamulce i jak zwrotna potrafi byc kawka. Pozniej widzialem w oczach chlopaka, ktorego ust wtedy w ksztalcie gogala ktorego nie dalo sie opisac, ze za pare lat spotkam go na zlocie. Zrobił kiedys ktos z was podobna rzecz? Dla mnie nie bylo to klopotkiwe a dla tego chlopaka sprawilo ogromna frajde.[/quote']

 

Bardzo fajnie to wszystko napisałes ;) bardzo mi sie podoba :)

 

A tobie Icea moge powiedziec jedno: Mam dosyc klutni na 4um wiec koncze z tym :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kto tu odwraca kota do gory ogonem

Kota odwraca się za ogon, a nie do góry ogonem (wniosek tylko jeden: nie myślisz o czym piszesz)!

 

A tak ogólnie to rzygam na was ;) Jak się kłucić to na poziomie, a jak na poziomie nie potraficie to na priva wypie**alać.

Mam nadzieję, że już się uspokoiliście :?

 

Przy okazji:

w publicznych postach warto by było używać od czasu do czasu magicznych guziczków np: ? ! . , ;

Posty bez tych magicznych znaków czyta się 2 razy dłużej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czego?

Wiesz to jest tak

Jak ci ktoś powie żeś osioł to sie nie przejmuj.

Jak druga osoba powie to samo to sie zastanów

Ale jak trzecia osoba to powtórzy to zerknij w lustro czy ci uszy nie rosną.

My się kłóciliśmy a w między czasie kilka osób skomentowało twoje zachowanie i tylko tyle. Duży z ciebie chłopiec to sam wyciągnij wnioski. Jakbym miał ciebie wpisanego w dowodzi to może byś ode mnei w dupę dostał pasem ale tak to wiesz.... to mi popyla osiemdziesiątką na wysokości lamperii. A że przy okazji można się rozgrzać w tych kiepskich okolicznościach przyrody...

Damianie masz dzieci?

DObrze ze przynajmniej sebo trzyma fason. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebie tak jak wielu zdarza sie nie trzymac fasonu.

Hehehe dzieci nie mam. Ale na pocieszenie powiem ci że wiele osób mówi mi że będę zbyt twardym ojcem. Wydaje mi się że to dobrze. Nie chcę mieć dzieci takich jak niektórzy moi znajomi ' date=' dzieci które kopią gości po nogach i w sposób nieodpowiedni odnoszą się do nieznajomych. A wszystko to pod płaszczykiem bezstresowego wychowania.[/quote']

 

słyszałem fajną historyjkę o bezstresowo wychowanym dziecku:

w przedziale pociągu siedzą sobie ludzie na przeciwko pewnej kobiety siedzi maluch i co chwila bujając nogami kopie ją po nogach...

kobieta w końcu ma dosyć i zwraca mu uwagę na co jego matka oburzona stwierdza żeby dać mu spokój bo ona go wychowuje bezstresowo...

na co siedzący obok niej chłopak wyciąga z ust gumę do żucia i przykleja jej do czoła mówiąc:

- wie pani co ja tez byłem wychowywany bezstresowo...

 

dopiero to podobno pomogło i matka uspokoiła swoje dziecko...

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty dobry patent z ta guma. Musze wyprobowac jak jakies male dziecko bezstresowo

wychowywane bedzie mnie kopac, moze zamiast gumy wylac cos na nia ? Hmm :) :) ;)

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak sztuka polega na tym, aby wyczuc granice, a to nie jest takie latwe.
ja moze nie pwinienem o tym mowic b mam dopiero 16 lat ale na dobra sprawe granicy nie da sie do konca wyczuc.. tak mi sie zdaje - ale najwazniejsze to sie przynajmniej starac...

 

co do klotni..

A tak ogólnie to rzygam na was  Jak się kłucić to na poziomie, a jak na poziomie nie potraficie to na priva wypie**alać.

tak to naprawde bylo "na poziomie".. pozytajcie sobie regulamin (brzmi konserwatywnie?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam - troche sie usmiałem jak czytałem te kłotnie i dywagacje na temat zalezności wielkosci opon, rodzaju gumy itd a paleniem laka :lol: -.

Zaczeło si eod paleni agumy i do tego powróce - jak masz mocnego sprzeta - np powyzej 100 KM to nie ma zadnego znaczenia czy masz 2 letnie czy 10 letni eopony - wystarczy mocno zacisnac przedni hamulec i gaz do dechy i tylko od ciebie zalezy jak długo bedziesz palił laka i ile kólek wykrecisz ale jak to samo próbuje sie robic na małym skuterku - to poprostu śmiech na sali - jakis czas temu pisalem ze wstawie zdjecie do albumu jak pale laka i w koncu udało mi sie zeskanowac - i jest w albumie kto ma ochote popatrzec to zapraszam i nie sadze zeby mozna było tak palic na skuterku , jawce czy ogarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...