Skocz do zawartości

Palenie gumy


Neos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Icea PL i Emzet nie wieżycie trudno. Jak bede miał kamerke lub cos co mi pozwoli to pokazać to odrazu wrzuce na forum ale jak narazje na to sie nie zapowiada. Jak pale jawka nie leci dymek bo opona ma juz 31 lat a jak hero to dymu jest co nie miara :D

 

Ahia mam na to swiadkow :D wiec prosze mnie nie opierdalac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

wiesz, ale nie o to nam chodzi... bo sam to moge u siebie zrobić...

też dymku trochu sie zrobi...

 

ale nam chodzi o to, że niektórzy na forum są "tolerancyjni inaczej" i dostaniesz taką zjebke że nie wiem... takie forum poprostu...

 

popatrz jak teraz na zeusa najezdzają... on pisał posty o tunowaniu jawki i ile on to nie pojedzie i takie tam... i teraz chodzby coś dobrego napisał (a pisze takie rzeczy) to i tak każdy na niego inaczej patrzy

 

pozdro

 

ps. sprubuje nakręcić aparatem jak kręce kołem... ale szkoda mi troche silniczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek' date=' napisałeś jednego posta i zaraz bedzie tu lawina opierdalania ciebie...[/quote']

emzet, tak w zasadzie, to lawina już spadła i na dodatek w tym temacie, tak więc

myślę, że nie trzeba się powtarzać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nam chodzi o to, że niektórzy na forum są "tolerancyjni inaczej" i dostaniesz taką zjebke że nie wiem... takie forum poprostu...

 

popatrz jak teraz na zeusa najezdzają... on pisał posty o tunowaniu jawki i ile on to nie pojedzie i takie tam... i teraz chodzby coś dobrego napisał (a pisze takie rzeczy) to i tak każdy na niego inaczej patrzy

 

no soorry pokaz mi co on wnosi ciekawego do jakiej kolwiek dyskusji ... a zreszta pojecie "tolerancyjni inaczej" jest raczej :x bardzo nie na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Icea_PL mam pytanie do kogo było to ,że nic nie wnosi do rozmowy do mnie czy do kogoś innego

 

to byl ogolnik --> bardziej w kierunku osob podobnych do zeusa...

 

żeby nie było, to nie było do ciebie stwierdzenie...

 

Spox, pisalem ogolnie o calym 4um. Ta tolerancja inaczej to obawa przed zejsciem 4um na poziom typu "simsony.xp.pl" lub "zeus.xp.pl" (tak wiem, swieta ida a ja taki wredny jestem :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra luzz teraz wiem wszystko. Myslałem ,że to było tylko do mnie. A tak wogule masz racje 4um nie powinno zejsc na tak niski poziom. Jak by zeszło to by było na 100% po forum i mozna by było sie dowiedziec tylko samych głupot ktore nie sa prawd tak jak podałes www.simsony.xp.pl (ale lipne to 4um)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam pale obydwoma motorkami gume. I nie mowcie ze to nie wyglada efektownie :twisted: :D

 

I co, laski na to lecą???? kurna co za wiocha, palenie gumy... Moze weź spal od razu cały motor, to dopiero bedzie efektowne a nie tylko opone, co sie bedziesz z sama gumą chrzanił......

 

I nie porównjcie tej komedii z xp.pl do naszego forum, tu mimo takich błędów jak Z3US jest dość wysoki poziom, szczególnie w działach mechaniki i przepisów

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no soorry pokaz mi co on wnosi ciekawego do jakiej kolwiek dyskusji ...

:D A co TY wnosisz :?: Tylko wszystkich opierdalasz i ogólnie to właśnie TY robisz WIOCHĘ z wielu tematów.

Jesteś bardziej upierdliwy od Damiana (Ryżego Konia), który to ostatnio (mam nadzieję) zrozumiał swój błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no soorry pokaz mi co on wnosi ciekawego do jakiej kolwiek dyskusji ...

:D A co TY wnosisz :?: Tylko wszystkich opierdalasz i ogólnie to właśnie TY robisz WIOCHĘ z wielu tematów.

 

Chyba masz bardzo wypaczone pojecie o slowie "WIOCHA"' date=' :twisted: any ideas why?! :x

A tak, opierdalam go, bo w jego wiekszosci topickow wali glupoty - owszem kazdemu sie zdaza "gafa" :!: , ale zeby tak czesto(?). Jezeli on przestanie, ja takze.

Siegnij do poczatku egzystencji zeusa a sam zobaczysz (chociaz pewnie znasz ja lepiej odemnie)...

 

A odemnie - deliktanie powiedziaszy sie od........wal, jestem po ciezkim treningu i nie mam zamiaru dzisiaj toczyc juz zadnych dyskusji na tremat zeusa.

 

z3us: mysl, a potem pisz --> a umilkne i ja.

 

Jesteś bardziej upierdliwy od Damiana (Ryżego Konia)

 

Jestem i raczej sie nie zmienie... jezeli kogos drazni moj charakter nie musi ze mna rozmawiac... simple.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...