Skocz do zawartości

Ile Hayabus na forum???


Rekomendowane odpowiedzi

po1: tamtam była bt015 a ja mam 014...

po2: to pewnie jakiś przypadek-jedna na milion wystrzeli i to każdej marki...

po3: pytanie brzmiało wyraźnie-czy jest to opona miękka czy twarda-o to tylko pytam i o nic innego...z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po1: tamtam była bt015 a ja mam 014...

masz rację.... ale dałem plamę... ;(

po3: pytanie brzmiało wyraźnie-czy jest to opona miękka czy twarda-o to tylko pytam i o nic innego...z góry dzięki za odpowiedź

opona z tych średnich z tego co słyszałem, ale mogę się mylić bo nie jechałem na niej żadną silną maszyną.

przy opiniowaniu opon trzeba uważać bo właściciel 600tki może być zachwycony, ale buzały już nie, przykładem są moje macadamy.

ja zakładam w najbliższym czasie qualifilera tego w technologi 3 mieszankowej. kumpel ma w dużej RR, przejechałem parę winkli, i powiem Ci że bajka. szybko się rozgrzewa i na mokrym dawa radę, tyle że wytrzyma w hajce może z 6kkm.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazja okazja a opona gówniana. jak na moje oko brydż robi kiepskie opony. wszystkie ktore mialem były kiepskie tak wiec marke odradzam.

 

 

co do kufrów to ja mam 2x41L i 1x48 a wyglada to tak:

 

http://mojemotocykle.za.pl/chorwacja08/p1030153.html

 

 

tutaj jeszcze jedno zdjecie:

http://mojemotocykle.za.pl/chorwacja08/p1030323.html

 

jest szeroko to fakt ale za to bardzo pakownie.

 

aha 2 paki spokojnie wytrzymuja i nawet nie miota motocyklem.

 

a co do corbinów to pomijajac cene to jeszcze pojemnosc maja na 2 piwa. ładny wyglad i to wszystko

 

 

Pytał ktos o KNa. Ja mam i działa jak nalezy. wlasnie pare dni temu zrobilem mu kompiel. normalnei jak sie maszynie oddech poprawił ;)

Edytowane przez bart_b

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz-pytam o tą bt014 tylko dlatego że mam okazje kupić nówke za 230 zł...to chyba jest okazja?

coś Panie za dobra okazja.... jak sie zdecydujesz to sprawdż koniecznie datę produkcji... takie okazje z czegoś się biorą... ja najczęściej węsze spisek w takich sytuacjach, i sprawdzam wszystko 5 razy, i najczęściej coś znajduje. miej gały szeroko otwarte przy ew zakupie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, no i nawywijałem przez majówkę, mam teraz Hayę obustronnie szlifowaną, i teraz pytanie, potrzebuje plastiki, wszystkie lakierowane, tj. ogon, czasza oraz obie boczne w kolorze czarno-wiśniowym. Ma ktoś może dostęp do takowych części ?? Jeśli tak to jaki może być koszt tych gadżetów lub jakie są koszty lakierowania pod orginał , plastiki są mocno przetarte , gdzieniegdzie pęknięte, uszczerbków brak , no jedynie na bocznych pourywało śruby, ale myślałem tam powiercić spore otwory i zapodać solidne crash-pad`y ... Prosze o pomoć. AAAAHA ! podnóżek prawy także poszukiwany ... Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nawywijałeś na całej lini :eek:

 

Masz dokładnie ten sam kolor co moja Haya...

 

Dosłownie praę dni temu gośc na allegro wystawiał cały komplet owiewek w tym malowaniu. Miały drobne ale to dorbne ryski... Wołał za to 2500zł.

 

Jesli interesuje Cie ta cena to poczekaj bo pewnie aukcja się skończyła i wystawi ją ponownie.

 

Dostanie plastików w tym malowaniu jest niezwykle trudne bo występowały tylkow rocznikach 99 a wiec ciezko znaleźć 10-letnią Hayabuse bez szlifu(nie wspomne o drobnych przewrotkach).

 

Co do dobrania lakieru to jest to cholernie trudne i za bardzo lakiernicy nie chcą sie podejmowac takich zabaw. Jest to lakier kilkuwarstwowy... DO tego dochodzą dwa kolory na owiewkach, wiec robią się niezłe schody.

 

Ja osobiście decydowałbym się na używki w orginale z allegro bo nigdy nie przywrócisz swoim 100% orginału i zawsze bedziesz widział niedociągnięcia...

 

Ps. Jak to się stało :icon_question: :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Miło mi dołączyć jako bardzo zadowoly posiadacz pięknej Białej Damy od jesieni zeszłego roku. Od razu dołączę się do dyskusji n/t kufrów. Ja raczej napewno zdecyduję się kufry. Przytroczanie sakw, jak mówicie, to hałas, telepiące się troki, masakre w razie deszczu i raczej obciach. Mimo kosztów polecam niemiecki wynalazek:

http://mo-tech.de/hersteller/suzuki_GSX_R_...579ae00473c389d

http://mo-tech.de/anbauanleitungen/kft_05_575_150.pdf

http://mo-tech.de/produktbilder/gsxr1300_l.jpg

 

Jednocześnie mam pytanie odnośnie scottoilera: czy ma to być jakiś konkretny model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilku jednak chyba będę lakierował , koles mówił , że sie podejmie, plastiki nie mają braków , jedynie te śruby na środku bocznego plastiku zostały resztę będę musiał jakoś wykręcić , a w plastiku w tym miejscu nic nie uzupełniać tylko wywiercić otwory i dać solidne crash-pady. A że nawywijałem to zdaje sobie sprawę doskonale, tymbardziej , ze 2 gleby w jeden weekend majowy to troche za dużo ... W piątek jadąc ze Wschowy na Sławę przez Stare Strącze (pewnie kojarzysz) i wyjezdzając z tej wsi dogoniłem na zakretach Leona, trzymałem mu sie na dupie, a że to było ok godz 18-19 to akurat miałem zachodzące słońce wycelowane wprost na oczy, Leon przyhamował a ja zareagowałem w ostatniej chwili , sprzet sie położył , ja z niego spadłem a leon nadalhamował , efektem tego było zatrzymanie sie hayki na jego zderzaku , delikatnie lecz zderzak dostał. W sobote przeszlifowanym sprzetem wybrałem sie w góry, jadać jak pi*da przed kazdym gorszym winklem mając leki, no i jadąc na dziurawym odc. od błędnych skał do kudowy zdr. zaliczyłem nastepnego szlifa , tym razem na prawo... Jezdzę od 5 lat, i do tego weekendu byłem b. szczesliwy , że nie miałem takiej przygody, aż tu nagle nadrobiłem i to solidnie... Podnóżek prawy także potrzebny, a zimą dekiel alternatora i dekiel rozrusznika ... Sprzęt jeździ ale nie wygląda :( a poza tym nie mam ochoty przez najbliższy czas na niego wsiadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli interesuje Cie ta cena to poczekaj bo pewnie aukcja się skończyła i wystawi ją ponownie.

 

wyszukaj w zakończonych i napisz do gościa. parę razy tak kupowałem, jak się aukcje zakończyły bez ofert. czasami można się nawet potargować :icon_mrgreen:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslałem, ze poprostu jakoś motocykl przy jednym szlifie poobdzierał dwie strony choć wyobrazić sobie tego nie mogłem... :)

Ale dwa szlify w jeden weekend to już przeginka :icon_exclaim: Pech na maxa :banghead:

Nawet nie chce myśleć jak sie czujesz...

 

Ale grunt, że jest cały, no i busa w sumie cała :biggrin: Plastiki to pikuś, dobrze że rama, zawiecha i cała reszta oki :icon_exclaim:

Jak Ci gość wyprowadzi no to super. Pochwal się efektami jak juz bedzie po...

Ps. A zbiornik i wydechy całe :icon_question:

 

 

Ps2. Paweł co do scottoiler-a to w sumie jest tylko jeden model i pasuje bez problemu. A czy sobie dokupisz dodatkowe gadżety to już nie ma znaczenia - np głowica z 2 dyszami smarującymi, dodatkowy zbiornik na olej itp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item616045403_owiewk...gsx_1300_r.html Panowie , będę uratowany jesli to jeszcze jest ... Próba telefonowania nieudana , na sms`a także jeszcze nie odp. (Może go w kraju nie ma) MłodyWilk22 czy my sie czasem na trasie z Częstochowy nie widzieli , jechałeś z Kobietą ?? Blachy DPL , wyprzedzała Cie Haya i cała czarna FZ6 ?? 3mcie kciuki o to by te graty były jeszcze na sprzedaż. Pzdr. i dziekować za zainteresowanie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie mi o tą aukcje chodziło :icon_exclaim: Albo coś pokreciłem z ceną albo co, ale takie tanie to aż nie były na 100% także wielki + dla Ciebie :biggrin: :icon_exclaim: Bierz i nawet się nie zastanawiaj ani nie targuj :clap:

 

Kojarze, wyprzedzaliście mnie za przejazdem kolejowym - jaki ten świat malutki :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas odrzuca jak sie próbuje do niego dodzwonić, bo wiem , ze takie coś trzeba łykać w mojej sytuacji, szkoda, że nie ma ogonka ale to sie gdzies indziej dokupi-bo są na innych aukcjach. Co do trasy to chyba tak, za Kluczborkiem , bynajmniej przed Trzebnicą :) Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...