Skocz do zawartości

Ile Hayabus na forum???


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników tego pięknego moto.

 

Chciałbym kiedyś sobie kupić Hayke, ale nie wiem czy nie będzie dla mnie za duża... Mam pytanie do tych niższych użytkowników tego moto czy dajecie rade ją ogarnąć??? mam 170 wzrostu i nie wiem czy np. nie bylo by za cięzko nią cofać itp.

Jakie jest wasze zdanie i doświadczenia???

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hayka? ma podobna wage i wymiary co stary gsxf (mialem 750f) ..wydaje sie wieksza bo ma daleko z przodu zegary...a wcale duza nie jest, dopiero jak sie na tym usiadzie to widac, ze zludzeniem jest, ze jest ogromna, po zdjeciu plastikow nie do poznania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z manewrowaniem na postoju nie jest za ciekawie. trzeba uwazac bo lubi zaskoczyc.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

Szczerze mówiąc nie spodziewałbym się że może ważyć podobnie do mojego gsxfa. Czyli problemy mogę mieć z manewrowaniem jeżeli bart_b mówisz że czasami zaskakuje;/ A jak jest podczas jazdy?? ciężka jest w ogarnięciu???

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A jak jest podczas jazdy?? ciężka jest w ogarnięciu???

 

pzdr

bardzo łatwa w ogarnięciu, na co niewątpliwie ma duży wpływ mocny dół silnika, i do pewnego momentu bardzo wiele wybacza. generalnie hayka pozytywnie zaskakuje w prowadzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
generalnie hayka pozytywnie zaskakuje w prowadzeniu

aczkolwiek w porównaniu np. do vfr 750 którą kulałem sie wcześniej hayka jest duzo bardziej "krowiasta" bynajmniej takie są moje odczucia, waży też troche, ale ogólnie to przyjazny sport-turysta... Cały czas za mną chodzi zmiana Hayki na coś również kultowego, jesli bym sie jej pozbył to może jakiś SP`k 1 lub TLR ;) Pożyjemy-zobaczymy. sebaadampol poważnie Hayki szukasz ? Ja swoją oddam , po przejściach bo po przejściach ale niegroźnych i szczerze opowiedzianych ;) Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 10 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...