Skocz do zawartości

czy to jest okazja?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Kuźwa Piotrek daj już spokój... Co ma piernik do wiatraka? Kolo zadaje pytanie, ch.. że enigmagtyczne, ale przecież pyta o cene, a nie o to, czy da radę... Ludzie, zaczynamy być świętsi od papieża i wpadamy w jakieś paranoje. Ja nie mówię, żeby zbaczać w drugą stronę i iść na totalny przypał, ale musimy trochę zluzować i przestać dopatrywać się w każdym ukrytego islamskiego samobójcy, który za ostatnie zarobione pieniądze chce kupić R1 i wy*ierdolić w przystanek pełen moherów, dzieci oraz pełnosprawnych inaczej z trzecią grupą inwalidztwa!!

Innymi słowy - przestańmy traktować każdego zadającego pytania jak ostatniego kretyna i niedołęgę...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa Piotrek daj już spokój... Co ma piernik do wiatraka? Kolo zadaje pytanie, ch.. że enigmagtyczne, ale przecież pyta o cene, a nie o to, czy da radę... Ludzie, zaczynamy być świętsi od papieża i wpadamy w jakieś paranoje. Ja nie mówię, żeby zbaczać w drugą stronę i iść na totalny przypał, ale musimy trochę zluzować i przestać dopatrywać się w każdym ukrytego islamskiego samobójcy, który za ostatnie zarobione pieniądze chce kupić R1 i wy*ierdolić w przystanek pełen moherów, dzieci oraz pełnosprawnych inaczej z trzecią grupą inwalidztwa!!

Innymi słowy - przestańmy traktować każdego zadającego pytania jak ostatniego kretyna i niedołęgę...

pzdr

 

 

Szacunek dla Dominika. Koledzy ja pytam o cenę czy jest atrakcyjna biorąc pod uwagę, że motocykl ma 3 letnią gwarancje i to że późną jesienią wyjdzie pewnie nowy model. Nie martwcie się o o doświadczenie, pisałem o nim w innych postach, już mam parę sezonów za sobą na sporcie tylko że 600.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa Piotrek daj już spokój... Co ma piernik do wiatraka? Kolo zadaje pytanie, ch.. że enigmagtyczne, ale przecież pyta o cene, a nie o to, czy da radę... Ludzie, zaczynamy być świętsi od papieża i wpadamy w jakieś paranoje. Ja nie mówię, żeby zbaczać w drugą stronę i iść na totalny przypał, ale musimy trochę zluzować i przestać dopatrywać się w każdym ukrytego islamskiego samobójcy, który za ostatnie zarobione pieniądze chce kupić R1 i wy*ierdolić w przystanek pełen moherów, dzieci oraz pełnosprawnych inaczej z trzecią grupą inwalidztwa!!

Innymi słowy - przestańmy traktować każdego zadającego pytania jak ostatniego kretyna i niedołęgę...

pzdr

 

 

troszke zapozno z tym ze tak powiem podsumowaniem, ale niesetety w sieci kraza juz takie teksty o tym forum ;) gdzie sie czlowiek nie popatrzy na tym forum to kazdy moto jest bity, kazdy jest kradziony, kazda uzywana opona jest uszkodzona i dla samobujcow, a kupujac 600 albo litra niewazne czy jezdziles wczesniej czy nie jak to mowi moja babcia jestes typowym samobujca :flesje: a no i kazdy kto ma r1 jest dresem z pod dyskoteki :P

Edytowane przez rybson13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2008 rok R1 za 35k PLN = OKAZJA ;)

 

OKAZJA = będziesz w plecy więcje niż na moto w salonowje cenie.

 

cos jest nie tak skoro ktos sprzedaje tak tanio. Moze wada fizyczna, może prawna...sprzedałbyś takie moto za 35k - nówka, 2008 rok itd?

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos jest nie tak skoro ktos sprzedaje tak tanio. Moze wada fizyczna, może prawna...sprzedałbyś takie moto za 35k - nówka, 2008 rok itd?

 

motocykl jest z Francji, nowy w skrzyni z gwarancja na 3 lata,... Nie wiem co moze być nie tak... Co mam sprawdzić żeby mieć pewnosć? Jest już opłacony gotowy do rejestracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
troszke zapozno z tym ze tak powiem podsumowaniem, ale niesetety w sieci kraza juz takie teksty o tym forum gdzie sie czlowiek nie popatrzy na tym forum to kazdy moto jest bity, kazdy jest kradziony, kazda uzywana opona jest uszkodzona i dla samobujcow, a kupujac 600 albo litra niewazne czy jezdziles wczesniej czy nie jak to mowi moja babcia jestes typowym samobujca a no i kazdy kto ma r1 jest dresem z pod dyskoteki

 

Z tym się można raz dwa rozprawić zmieniając modów.

A używane opony sprzedaję ja sam i to w ilościach hurtowych. Póki co jeszcze nikt się nie roz*ebał i wszyscy żyją.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazja okazja z moto najprawdopodobniej wszystko jest ok poprostu we francji widocznie takie są ceny jest nowe na gwarancji to co ma być nie tak poprostu trafiło się to bierz tylko dowiedz się w polskim serwisie czy gwarancja na takie moto jest europejska czy przypisana do konkretnego kraju żeby jaj nie było bo przy nowym moto to podstawa a tak na marginesie jak masz jeszcze jakąś r1 za takie pieniądze to chętnie kupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazja okazja z moto najprawdopodobniej wszystko jest ok poprostu we francji widocznie takie są ceny...

 

Moze i sa, ale sprzedajacy i tak sprzedaje ze swoja marza, co oznacza, ze zaplacil za moto jeszcze mniej.

Wg mnie nie ma racjonalych powodow, dla ktorych mozna sprzedac nowe moto w cenie uzywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena super, brać i jeździć ale...

to, że w skrzyni to nic nie znaczy.

Sprawdź dobrze dokumenty, może jest bez prawa rejestracji z jakiegoś powodu.

Jeśli to nówka to chyba nie chodzi o pęknięta ramę ale jakiś powód takiej taniej sprzedaży musi być.

Pomyśl, że koleś musi na tym zarobić więc ile naprawdę ten motocykl jest wart?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...