Skocz do zawartości

Gdzie kupić pierścienie do minarelli AM6?


WLD_Wlodi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To tu leży wina po stronie składającego bo samo by sie nie rozwaliło po tylu km.

 

 

Ja skladalem to moto i jak WLD Wlodi je ode mnie zabieral wszystko bylo ok. Po przejechaniu ok 100km kompresja spadla nagle;/ Moto stalo sie slabe a kompresja wynosi 4,5 BARA a powinna byc ok 9-10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skladalem to moto i jak WLD Wlodi je ode mnie zabieral wszystko bylo ok. Po przejechaniu ok 100km kompresja spadla nagle;/ Moto stalo sie slabe a kompresja wynosi 4,5 BARA a powinna byc ok 9-10.

No w takim wypadku to widzę że nie u ciebie wina leży. Też nie wiem jak to było spasowane(szlif pod tłok). Ciekawe czy nie spadło za bez pieczenie sworznia lub coś innego nie zablokowało pierścieni. :D

Gdybać teraz tylko można

 

No to albo wywialo uszczelke, albo odkrecona swieca, albo te nieszczesne pierscienie :/ Z tym ostatnim bedzie troche problemu, bo trudno znalezc zaklad, ktory dobrze je dorobi :/ POZDRO

Z tymi ostatnimi to raczej nie będzie problemu. ;) Można kupić gotowe a dorobić to co chcesz ci dorobią teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a był cylinder honowany ?

pierścienie chromowane ?

Było Honowanko.

A co do pierścieni to nie wiem, nie zwracałem uwagi.

 

I tak szykowałem się na zmiane sprzęta, kupuje nowe pierścienie, troche pośmigam i moto do ludu.

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze stwierdzeniem czy to vertex nie powinieneś mieć problemu bo na każdy vertex jest podpisany w środku.

Jeśli nie pisze to nie jest tłok vertex'a.

 

 

 

A w środu u Włodiego pisało "MADE IN CHINA" :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://czesci-moto.pl/

 

Lub zadzwoń do nas pod numer 032 4150435

 

Mamy coś takiego na stanie magazynowym.

Dzwoniłem pierwszy raz, powiedziano mi że są takie pierścienie, ale żebym podał dokładne wymiary pierścieni. Dzisiaj dzwonie i NIESTETY NIE MAMY :icon_rolleyes:

 

Przedchwilą dzwoniłem do Mielocha i też nie mają :/

Edytowane przez WLD_Wlodi

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...