Skocz do zawartości

W sezonie 2008 będziemy jeżdzić na prąd!!!


marioxjr1300
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miękkie kity ulegające naciskom jakiś mocherów. Wywaliłbym cały ten zarząd AW na zbity pysk, wystarczająco dużo złego zrobili już dla polskich wyścigów.

 

 

Dziwi mnie "zrzucanie" winy na mieszkańców, którzy skarżą się na hałas. Blokowanie czegokolwiek, jakakolwiek złość wymierzona w tych, którzy tam rzekomo mieszkają i skarżą się na niedogodności niczego dobrego nie przyniesie.

 

Problem tkwi gdzieś indziej - w nieudolnych ludziach, którzy zarządzają tym torem, Ministerstwo Sportu również jest odpowiedzialne za to co się dzieje. Pewne osoby biorą pieniądze i są albo nieudolni i na nieodpowiednich stanowiskach (układziki?) albo poprzez swoją obojętność lub działania na szkodę sportu mają w tym najwidoczniej jakiś cel, o którym żaden szaraczek-motocyklista nie ma pojęcia, a za wszystko obarcza mieszkańców.

 

 

Doskonały pomysł. Pan Werle powinien jeszcze zabronić motocyklom wyścigowym przekraczać 7000 obr. (bo przy tylu, wg. RSM, powinno się mierzyć głośność). :smile: Poza tym chyba każdy, kto miał okazję być choćby na poniedziałkowych treningach wie, jaką farsą są te "pomiary" głośności :buttrock: Ręce opadają i wierzyć się nie chce, że ludzie, którzy teoretycznie powinni być zaangażowani w rozwój sportów czy motoryzacji jako takiej, są tak nieudolni... :bigrazz:

 

Chyba rok temu napisałem na tym forum co myślę o "Panach" z AW i ich podejściu do motocykli,efekt był taki że musiałem wycofać swoje posty,teraz proszę temat wrócił,na zakończenie sezonu w operze wręczali pucharki,były teksty w stylu jacy jesteśmy dumni,szczęśliwi itp.a tu proszę sami wychodzą z propozycją zmniejszenia decybeli mając w d.. ie to że ktoś np. kupił cały sportowy wydech. :biggrin:

Jakie to POLSKIE.

Obiecałem sobie że nie będę pisał ale nie mogłem się powstrzymać,miejmy nadzieję że zostanie jednak wypracowany jakiś kompromis,jakby nie spojrzeć w Poznaniu powstało troszkę nowych salonów,zaangażowane jest BMW,HONDA,YAMAHA,INTERMOTORS,MIELOCH, do tego dochodzą międzynarodowe wyścigi na które dostaliśmy zgodę :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skutek ciągłego nalegania czytelników, tekst wrzuciłem nieco wcześniej.

 

LINK

 

Jakie jest Wasze zdanie?

 

Z twojego reportaży wynika że raczej tor Poznań ( i polskie wyścigi motocyklowe) będzię ograniczał swoją działalność, a to wszystko rzez 15 pieniaczy - aż przyrko mi było czytać. Masę ograniczeń, faktycznie mało poprawiających natężenie dźwięku, a znacząco ograniczające rozwój sportow motoryzacyjnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie jest za ciekawie, tylko ograniczenia i ograniczenia, ale mniejmy nadzieje, że kryzys minie, a takie moje odczucia to to, że największą winę za sytuacje ponosi właściciel toru AW, który ma w d......ie motocyklistów i cały sport motocyklowy i przez ostatnie kilka lat, gdy ten sport rozwijał się dzięki zapaleńcom - ONI (AW) nie zrobili nic aby go wspierać.

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć ze poprzez pomiar głosnosci, mając w swoim motocyklu wydechy przelotowe, nie ma szans wjechac na tor?

Pytam bo chciałbym pojechać własnie, bo nigdy nie byłem, a troche km ode mnie to jets i głupio zrobic se wycieczke tylko pod brame toru i z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skutek ciągłego nalegania czytelników, tekst wrzuciłem nieco wcześniej.

 

LINK

 

Jakie jest Wasze zdanie?

25 motocykli na raz? to jakas chora liczba, przeciez to w praktyce oznacza ze cena treningu wynajmowanego musi wzrosnac przynajmniej o 100% na jednostke czasu :biggrin:

i co to za frajda z jazdy jak jest pusty tor

 

wnioski z tego artykulu to ogolnie sa takei ze na spotkaniu "mieszkancy" sie skompromitowali ale i tak ch* :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta sprawa to jakiś absurd. Tak jakby nagle w środku osiedla mieszkaniowego z dnia na dzień pojawił się tor i motocykliści zakłócili wszystkim tryb normalnego życia. "Mieszkańcy Przeźmierowa" - a kto to taki? Bo My podpisaliśmy się imieniem i nazwiskiem. Wygląda na to że sprawie udział biorą motocykliści i "Ktosie". Dziwi mnie też postawa zarządu AW. Od razu poszli na ustępstwa zamiast bronic jak największego dostępu do obiektu. A może już są zmęczeni organizowaniem tych imprez, treningów? Może za mało na tym zarabiają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu ze względu na rekordowe kradzieże aut chciano zlikwidować giełdę części (czyli największą dziuplę) która przylega i należy do AW. Wiadomo, że ów giełda należy do mafii. Im wystarczyło parę pogróżek radnych i giełda do dzisiaj kwitnie.

Grobelny jak wiecie siedzi u Kulczyków w kieszeni za co go skazano i pewnie zaraz poleci ze stanowiska.

Sądzę że można zorganizować paradę do Przeźmierowa i wręczyć petycje komu trzeba.

Problem w tym że Poznań "umiera organizacyjnie" nawet nie ma otwarcia sezonu itp.

Każdy sobie rzepkę skrobie, więc nie chcę zapeszać ale tor umiera... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że Poznań "umiera organizacyjnie" nawet nie ma otwarcia sezonu itp.

Gwoli ścisłości - jest. Ale generalnie się zgadzam, dla mnie cała ta sytuacja to jakaś kpina. Nie ma co winić działkowców, bo wszędzie i zawsze znajdzie się jakaś grupa mocherów z postawą roszczeniowąm którym się należy bo tak. Dziwi uległość i postawa AW.

 

BTW - ciekawe jak się ma hałas do organizowanego w czerwcu na torze festiwalu muzyki klubowej Global Gathering. :icon_mrgreen:

Edytowane przez Fat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z giełdy okolica żyje, tzn sprzedaje części, mięcho, piwo, bigos, miejsca parkingowe itp. Z motocykli co ma nic. Interesują ich tylko i wyłącznie imprezy komercyjnie z których miejscowi potrafią wykroić kawałek tortu dla siebie, nawet kosztem kilkunastokrotnego nasilenia hałasu z okazji giełdy i niesamowitego zamieszania na drogach wokół niej.

Petycja do władz miasta/gminy niewiele wskóra, ważniejsze jest dotarcie do kilku radnych, którzy mają trochę oktanów we krwi, a oni sobie już z tym już poradzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sam masz problem z mentalnoscia! Tu chodzi o kase!! Tylko o kase!!! :icon_exclaim:

 

Chyba nie jestem sam w tej mojej mentalnosci, radze spojrzec w posty innych. Wiadomo, ze jak sie nie wie o co chodi to chodzi o kase, ale...

 

25 motocykli na raz?

i co to za frajda z jazdy jak jest pusty tor

 

to mozna widziec roznie, czy chcesz sie scigac, czy chcesz podszlifowac technike pokonywania zakretow, zadna frajda jest gdy tor jest przepelniony, bezpieczenstwo na pierwszym miejscu.

 

Dyskusyjna sprawa jest podana liczba 25 motocykli, uwazam, ze moglo by byc dopuszczonych znacznie wiecej, byle by nie przesadzic i zeby tloku nie bylo.

 

 

Dla mnie ta sprawa to jakiś absurd. Tak jakby nagle w środku osiedla mieszkaniowego z dnia na dzień pojawił się tor i motocykliści zakłócili wszystkim tryb normalnego życia.

 

Az dziw, ze lotnisko im nie przeszkadza :icon_biggrin:

 

Gwoli ścisłości - jest. Ale generalnie się zgadzam, dla mnie cała ta sytuacja to jakaś kpina. Nie ma co winić działkowców, bo wszędzie i zawsze znajdzie się jakaś grupa mocherów z postawą roszczeniowąm którym się należy bo tak. Dziwi uległość i postawa AW.

 

 

i wlasnie o tym mowilem wyzej

 

 

:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...