Skocz do zawartości

Romet kadet z silnikiem od Simsona ??


Kunin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SIemanko

 

 

Co powiecie na Romecika kadecika z silniczkiem od Simsona z 4 Biegami ?

 

wyobrażacie sobie to ?

 

a moze już ktoś tego prubował :smile: ?

 

Piszcie podzielcie się wiadomościami ;p

 

POZDRO :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna zabaweczka, dobrze sie wchodzi tym w zakrety, ale sprzet troche niedostosowany do mocy simsonowskiego silnika. Przy odpowiedniej konfiguracji takie cuś daje na prawde DUŻO frajdy (wiem, bo mam podobnego sprzeta...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do simsona z silnikiem MZ, to na forum ktoś zrobił takiego kiedyś, nawet filmik był. Ale łańcuch mu się porwał i potem gdzieś przednia ośka w kole poszła, chyba ten simson był już dowalony. Kolo, od którego niegdyś kupiłem silnik od simsona pokazywał mi tego simsona i wsadzony miał w nim silnik od wsk-i. Rame "zamknął" wspawywując fragment z przodu od wsk-i. Nie wiem jak to chodziło, ale wyglądało ok, chociaż wsk za mocna nie jest i do tej mocy można podkręcić silnik simsonowski bez drastycznych kosztów :wink:

A romet? Jak się uda, to będzie najszybszy romet w mieście :biggrin: Chociaż kadet jakoś mi nie widzi się do bicia rekordów prędkości :bigrazz:

 

ps. Jak zrobicie, to zapodaj jakieś zdjęcia i filmiki jak to śmiga :wink:

Edytowane przez Lukass102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsk ma 8KM bez żadnego tuningu simson ma 3.7 więc nie wiem jak z simsona zrobić 8 małymi kosztami :flesje:

 

ja myśle na lato do ogara 205 silnik od wsk 125 nawet by to mogło legalnie jeździć bo teraz numerów silnika nie ma w dowodzie :clap: a fajna rakieta by była silnik od wsk do tego nie jest tak potwornie paliwożerny w 4-5 sie zamyka jest prosty i dosyć bezawaryjny ....z tym że wiąze to się z przeróbką ramy więc zobaczymy co z tego wyjdzie..jak coś będa fotki i filmiki :cool:

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...