Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nieprzyjemny news tym razem-wlasnie zaliczylem pierwszego szlifa. Pisze jeszcze na goraco, to bylo doslownie pol godziny temu. Wchodze w zakret 60-70 kmh, a tutaj na calej dlugosci pasa olej rozlany. Przyznam ze nawet go nie zauwazylem. Ulamek sekundy i moto kladzie sie na bok i jedzie po asfalcie a ja za nim. Moto przejechalo dobre 50 m. Dobrze ze pelna zbroje dzisiaj zalozylem. U mnie straty zadne-lekko porysowane spodnie na tylku i otarta szybka w kasku poza tym kompletnie nic-kombinezon sie dobrze spisal. W moto zlamana klamka, urwany kierunek, ciezarek od kierownicy i porysowany dekiel. Otrzepalem sie, obejrzalem siebie i moto, motor odpalil bez problemu i pojechalem. Od wtorku trzeba sie brac za naprawe. Lekki szok jak na razie, nie spodziewalem sie, ze to sie moze stac tak szybko-ulamek sekundy i zero czasu na reakcje. A wlasnie jestem w trakcie czytanie "Motocyklista doskonaly"... Uwazajcie na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej a ja nie zwiedzałem tego MRU a jutro właśnie wyruszam z Warszawy do naszego ośrodka w Miedzywodziu na wyspie Wolin motocyklem oczywiście i myślę że koło wieczorka się zamelduję.

w ogóle to chciałem odwiedzić Hiszpana i Mikocha ale mam pecha i się nie da więc może ktoś skrzydlatego sokołka przygarnie pod skrzydełka i pokaże okolice lub sam Szczecin.

Dołączyłbym się do wycieczki ale pewnie się nie spotkamy w trasce a może, jak będziecie widzieli zapakowaną Busę z malunkiem to dajcie znać że to Wy szczecinska ekipa.

Telefonik jest w profilu jakby coś! Z wawy wyjeżdzam koło 9-10.00

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde, 2 tygodnie a tyyyyyle mnie ominęło.

Najbardzie to mi żal chyba koszulki, bo na jakąś przejażdżkę z Wami to się w końcu kiedyś wybiorę :-) . Ale taka jest cena "wczasów" z rodzinką, nawet nie pozwolili mi zabrać ze sobą motorka :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nieprzyjemny news tym razem-wlasnie zaliczylem pierwszego szlifa. [...]Uwazajcie na siebie.

 

Dobrze ze tylko tak sie skonczylo. Olej i zwir na zakretach to druga najgorsza rzecz jaka moze sie przytrafic. Pierwsza to rafienie przez samochod. 3m sie i uwazaj.

 

P.S. Bedziesz walczyl o odszkodowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej a ja nie zwiedzałem tego MRU a jutro właśnie wyruszam z Warszawy do naszego ośrodka w Miedzywodziu na wyspie Wolin motocyklem oczywiście i myślę że koło wieczorka się zamelduję.

w ogóle to chciałem odwiedzić Hiszpana i Mikocha ale mam pecha i się nie da więc może ktoś skrzydlatego sokołka przygarnie pod skrzydełka i pokaże okolice lub sam Szczecin.

Dołączyłbym się do wycieczki ale pewnie się nie spotkamy w trasce a może' date=' jak będziecie widzieli zapakowaną Busę z malunkiem to dajcie znać że to Wy szczecinska ekipa.

Telefonik jest w profilu jakby coś! Z wawy wyjeżdzam koło 9-10.00

 

Pozdrawiam[/quote']

 

Kurde! a ja sie dzisiaj od rana próbuję dodzwonic do Ciebie Dual... A tu dopiero na forum czytam, że Ty dopiero dzisiaj jedziesz do Międzywodzia... A my od rana układalismy plany, że jednak sie na chwilke przed obiadem wyrwiemy z domku i pogadamy sobie z Tobą... No nic... Może przy innej okazji...

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz walczyl o odszkodowanie?

Nie wydaje mi sie. AC nie mam,a nie wiem nawet czy pod NW sie cos takiego lapie. Na szczescie straty sa minimalne, podejrzewam tylko ze porysowane plastiki i dekiel beda mnie w przyszlosci denerwowac, bo robic ich raczej nie bede. Nie jestem przesadny, ale chyba zaczne bardziej uwazac 13-tego...eh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilismy z fajnego wypadu.było super ,atmosferka i zabawa niespotykanie zajebista a tych co nie bylo a obiecali to pozdrawiamy ;)

wielkie dzieki dla naszej rodzinki SOSNOWSKICH za pomoc w powrocie,byla mala sprawka ale oni uratowali sytacje DZIEKI SZCZEGOLNE POZDROWIONKA DLA NIBY FACHOWCOW TYCH CO MI TAK zje*ali MONTARZ WOZKA BOCZNEGO -JAK SIE NIE ZNACIE TO PROSZE SIE DOSZKOLIC U MNIE BO TO JA TERAZ MOGE WAM COS POKAZAC 8O

 

I JUZ ICH NIKOMU NIE POLECAM ,SA DRODZY I MUSZA WSZYSTKO ROBIC NA DWA RAZY OCZYWISCIE ZA NASZA KASE niech sobie skrobia teraz te harleje a fe :?

A PO ZA TYM JEST OK-I NIE MA TAKIEJ RZECZY KTOREJ BYM NIE MIAL W DUPIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz mogę się już odezwać. Witam Wszystkich w tym nierealnym świecie. Realny jest nie do podrobienia. Jeszcze długo będę dochodził do siebie po Świnoujściu. Szkoda, że na koniec się pogubiliśmy. Napiszcie, od kogo można wydębić zdjęcia. A może będą gdzieś wisieć w Necie? Pozdrawiam wszystkich (Miśka z kuchni krzyczy, że ona też). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilismy z fajnego wypadu.było super ' date='atmosferka i zabawa niespotykanie zajebista a tych co nie bylo a obiecali to pozdrawiamy [/quote']

"Zlot" w Świnoujściu.

Gdyby nie fajna i zorganizowana ekipa to zlot byłby do dupy ponieważ niemożna było nigdzie wyskoczyć nigdzie pojeździć. CO TO ZA ZLOT!!!! Ale jak wspomniałem dobrze że była ekipa ze SZCZECINA.

POZDRAWIAM!!!!

 

 

ps. wszystko przez te kozy :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedaje swojego Draga jesli macie jakiegoś kupca dajcie znać , czas na zmiany ;) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=60666573

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedaje swojego Draga

a ja swoje virago i nie jest tak lekko wiec sporo sie napocisz zanim sprzedaz .lepiej kup namiot i zacznij byc prawdziwym motocyklista i zlotowiczem a nie turysta kupujacym zlotowe znaczki i koszulki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie rysuje itinerer' date=' trasa ma rowniutko 60km [/quote']

I już po rajdzie!! Dzięki - trasa byla super, a dla mnie szczególnie bo machalam się za pleckami Klameczki na GS. Bylysmy bardzo dzielne i dalyśmy sobie radę same, zostawiając po drodze "miękkie pisiory".

 

Wielka Nasz rodzina z Halo Szczecin jest po prostu WIELKA, nie ma slów, którymi mozna by bylo opisać atmosferę i zabawę jaka od paru miesięcy gości w naszych szeregach.

 

Nevre i Marku dla Was buziaki, bo nie pożegnaliśmy się.

 

 

Witam Wszystkich w tym nierealnym świecie

My też witamy Ciebie - mysle że fajnie bylo z nami :-D

Pozdrowienia dla Misi.

 

Teraz HALO SZCZECIN szykuje sie na Zlocieniec. ZAPRASZAMY!! :split:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za przybycie, rzeczywiscie potraficie sie bawic. Fajnie bylo, i zapraszam na przyszle rajdy do Swinoujscia! Itinerery beda trudniejsze, koz nie bedzie i bedzie mozna pokatowac crossy.....

 

[ Dopisane: Poniedziałek Sierpień 15, 2005 7:52 am ]

SZCZEGOLNE POZDROWIONKA DLA NIBY FACHOWCOW TYCH CO MI TAK zje*ali MONTARZ WOZKA BOCZNEGO -JAK SIE NIE ZNACIE TO PROSZE SIE DOSZKOLIC U MNIE BO TO JA TERAZ MOGE WAM COS POKAZAC 8O

 

w temacie ustawienia wozka zajzyj jeszcze tu:

http://republika.pl/m72/wozek.htm

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka Nasz rodzina z Halo Szczecin jest po prostu WIELKA

 

Nasz rodzinka moto nie tylko jest WIELKA' date=' ale jest jak najbardziej w PORZĄDKU. Stwierdzam, że z wami ludzikami mogę bawić się zawsze i wszędzie.

 

 

Teraz HALO SZCZECIN szykuje sie na Zlocieniec. ZAPRASZAMY!!

 

Jeszcze przed Złocieńcem (bo za 2 tygodnie) możemy mieć wypad do Stepnicy :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJ NIEDZWIEDZIU ciesze sie ze sie odezwałes!!!!!

 

wielkie dzieki dla naszej rodzinki SOSNOWSKICH za pomoc w powrocie' date='byla mala sprawka [/quote'] rodzina jest po to zeby sobie pomagała :!:

 

MONIA nastepnym razem nie odpuscimy spotkania. Dziekuje :!:

Buziaki dla CARIOCI i MICHAŁA.

 

CIESZE sie ze WSZYSCY wrócily cało i zdrowo do domciu (ból głowy sie nie liczy) .

CYTRYNOWKA jak zwykle super :-) .

 

POZDROWIENIA :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...