Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po za nami;(  

Boras pokazcie się z jak najlepszej strony.

 

Gitta nie będzie cię w Świnoujściu? W ten weekend idziecie na to wesele?

 

[ Dopisane: 14 ]

To ja Ryba z Gryfina

 

 

Witamy cię RYBA

 

[ Dopisane: 14 ]

Wybieram się samochodem, więc oferuję transport dla Waszych bagaży za niewielka dopłatą . Z tym, że bagaże proszę dostarczyć do mnie w czwartek wieczorkiem.

My bardzo chętnie się dorzucimy, proszę trzymać dla nas miejsce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda będzie do chrzanu (zapominjcie o plaży - to nie Gryfice :-D ), ale humory na pewno dopiszą, bo Wy to normalnie w porządku jesteście :P

 

Pozdr.!

 

[ Dopisane: 10-08-2005, 08:07 ]

Zrugana przez Generała  :-D , piszę sobie na forumie:  

 

Dobrze, że Cię zjechał, bo zapadłaś się pod ziemię i już się martwiliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich    

To ja Ryba z Gryfina

Witamy, witamy :P

21.08-urodzinki Ryby-juz wiem kto stawia na najblizszym spotkaniu :)

 

P.S.Musze sie czasem na forum odezwac bo widze taki niedzielny forumowicz na razie jestem :)

 

A ty co taki dziki jesteś?W poniedziałek na wałach nie zatrzymałeś się a stalismy w trzy konie.

 

[ Dopisane: Środa Sierpień 10, 2005 12:58 pm ]

Dizlową cytrynówke !!!!!!!!!!!!!

 

Zostawcie trochę dla nas, chociaż na spróbowanie :)

 

To przepis CUDU poszedł w Świat-a mogłam na tym fortune zarobić:DDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtajcie ludziki z Forum :-) Ja już w końcu zeszłam z pleców męża i będę jechać na swoje konto. Jak być w porzadku to do końca, czy nie?

 

Myślimy, aby pojechać na zlocik do świnoujścia już ok południa.Kto chętny niech się odezwie będziemy gromadzić bandę do wyjazdu. Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty co taki dziki jesteś?W poniedziałek na wałach nie zatrzymałeś się a stalismy w trzy konie.

 

No widzisz, tak sie spieszylem ze nawet nie zauwazylem ze staliscie. Obiecuje poprawe nastepnym razem :) A moze sa jakies godziny kiedy was mozna zastac na walach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty co taki dziki jesteś?W poniedziałek na wałach nie zatrzymałeś się a stalismy w trzy konie.

 

No widzisz, tak sie spieszylem ze nawet nie zauwazylem ze staliscie. Obiecuje poprawe nastepnym razem :) A moze sa jakies godziny kiedy was mozna zastac na walach?

 

 

Ha ha ha kłamczuchu.Jechałeś wolno!!!!

 

[ Dopisane: Środa Sierpień 10, 2005 2:16 pm ]

Wtajcie ludziki z Forum :-) Ja już w końcu zeszłam z pleców męża i będę jechać na swoje konto. Jak być w porzadku to do końca, czy nie?

 

Myślimy, aby pojechać na zlocik do świnoujścia już ok południa.Kto chętny niech się odezwie będziemy gromadzić bandę do wyjazdu. Pozdrowionka

 

 

cześc Larwo! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...