Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no dzisiaj jeżeli chodzi o motorki to zostaje nam tylko eurosport i motogp. Dobre i to! cholera oni tam maja ponad 20 stopni :)

nie zapominaj ze to jest HISZPANIA

ale walentino mimo wielkich starań przyjechał ostatni.

tez mam dosyc tej pogody i po motoGP ruszyłem do kiosku i kupiłem sobie ŚM( w numerze plyta o GP) zostało mi tylko poczytać o motocyklach bo swojego odstawiłem do remontu :rolleyes:

ale jak go odbiore to jak tylko pogoda pozwoli to wpadne do was do szczecina B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Nie plujcie tyle na pogode, bo to co ja mam za oknem to wlasciwie trudne jest do wypowiedzenia. U Was splynie w dwa dni, a u mnie w dwa tygodnie :) Ot, cala roznica. Ale kolesie na skuterkach nie odpuszczaja :rolleyes: <szacun>

 

Pozdrowionka!

Edytowane przez zurek1976
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Nie plujcie tyle na pogode, bo to co ja mam za oknem to wlasciwie trudne jest do wypowiedzenia. U Was splynie w dwa dni, a u mnie w dwa tygodnie :rolleyes: Ot, cala roznica. Ale kolesie na skuterkach nie odpuszczaja :unsure: <szacun>

 

Pozdrowionka!

 

no tak jak mowisz :o

a i u nas kolesie na skuterkach nie odpuszczaja,twardzi sa :)

NO I CAŁY MISTERNY PLAN PADŁ NA RYJ -TRZEBA DALEJ BEDZIE CHYBA W GUMIKAKACH JEZDZIC BO ZABY W BUTY SKACZA :angry: ,TO WREDNE BABY CO BRAK IM ZAJECIA

Edytowane przez generał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak jak mowisz :o

a i u nas kolesie na skuterkach nie odpuszczaja,twardzi sa :)

NO I CAŁY MISTERNY PLAN PADŁ NA RYJ -TRZEBA DALEJ BEDZIE CHYBA W GUMIKAKACH JEZDZIC BO ZABY W BUTY SKACZA :rolleyes: ,TO WREDNE BABY CO BRAK IM ZAJECIA

 

No i za szybko nas nie zostawi

http://pogoda.onet.pl/0,919,miasto.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaa pogoda cudowna... mam nadzieje że jak już deszcz spłucze sól i piasek z dróg to wyjdzie słonko i tak juz pozostanie conajmniej do listopada :)

Teraz testuję nieprzemakalność i izolację cieplna nowej kurtałki... Chyba sie nada na zimowe łażenie :rolleyes:

Tylko kiedy przetestuję nowe rękawice?

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i za szybko nas nie zostawi

http://pogoda.onet.pl/0,919,miasto.html

Na onecie zawsze podają lipe z rozbieżnością np -1 a 6

Tutaj według mnie bardziej precyzyjna http://wetter.rtl.de/europa/uebersicht.php...205&ort=Stettin

Edytowane przez DEJAY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No !!!

Mam już swojego nowiutkiego batlaksa !!!!! :) :rolleyes: :unsure:

 

Jutro pale starego by oddał miejsce nówce nie śmiganej :angry: :blink: :)

 

Szacun...

 

Los Kopernikos

 

 

ps. nie wiem dlaczego ale nie widać mojego zdjęcia chociaż je załadowałem hmmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.Zmieniłam pracę, więc teraz mogę się z wami wreszcie kontaktować.

To ja-Ada Dizlowa

 

Ale jaki ładny motocykl w twoim avatarku jest?Hmm?Jakiś taki podobny do tego co w moim avatarku :)

Edytowane przez Gitta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże co sie stalo z tym forum?? Jakies nowe jest i sie odnalezc nie moge :/

 

Czy nie szykuje sie jakis maly wypadzik jak tylko bedzie pogoda ?? Jakby co to ja chetny jestem :rolleyes:

 

Całe szczęśęście że dzisiaj już nie pada... na prognozie zapowiadali kolejny potop. Mam nadzieję że już koniec pory monsunowej :) czas na słoneczko i polatanki!

Aha mi także nie podoba sie nowy układ forum. słabo widać co kto napisał nowego. Stara wersja była lepsza... Opcja od ostatniej wizyty napisano xyz postów była miła.

Teraz troszkę z tym kiszka.

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęśęście że dzisiaj już nie pada... na prognozie zapowiadali kolejny potop. Mam nadzieję że już koniec pory monsunowej :) czas na słoneczko i polatanki!

Aha mi także nie podoba sie nowy układ forum. słabo widać co kto napisał nowego. Stara wersja była lepsza... Opcja od ostatniej wizyty napisano xyz postów była miła.

Teraz troszkę z tym kiszka.

PZDR!

 

No i dlatego musisz sobie zaśpierwać "Durch den Monsun"!!!!

Czy tylko ja miałam problem ze wstaniem dzisiaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...