Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz z innej beczki.Przeczytajcie sobie tego posta http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=42647

Proponuję odżałować te jedno "piwo" i wpłacić na konto.

Wpłaty proszę kierować na konto:

 

Grzegorz Musiał

ul. Wyszyńskiego 26/1

58-309 Wałbrzych

 

MBank BRE Wydz. Bankowości Elektronicznej:

41114020040000310237875198 (w tej formie można kopiować i wklejać)

 

Ważne!!!

 

Tytułem: SERWER / login na forum (żadnych innych wpisów, ułatwicie mi zadanie!)

 

A tutaj możecie sprawdzac ile juz jest na koncie.ja swoje symboliczne"piwo"przelalam dzisiaj.Jaskoleczka widze ze ty tez:)

http://www.gm.internetdsl.pl/serwer.html

Edytowane przez Gitta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda chu**wa nic dodac nic ujac

No i za tego posta dostalem jakies dziwne ostrzezenia... to nowe forum jakos sie mniej mi podoba..

 

mam nadzieje że jak już deszcz spłucze sól i piasek z dróg to wyjdzie słonko i tak juz pozostanie conajmniej do listopada :)

Marzenia scietej glowy... ja juz chcialem odpalac, przeglad robic, a tu mi na glowe zaczelo leciec i znowu czekam...

 

nie wiem dlaczego ale nie widać mojego zdjęcia chociaż je załadowałem hmmmmm

Znowu cos spie.. (czyt. zepsules) ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie wie-GS jest najładniejszym motocyklem :)

 

Czy dzisiaj wszyscy mają tak beznadziejny dzień w pracy jak Ja? Chcę do domu!!!

 

Oj poniedziałki u mnie zawsze są "wesołe" ja także chciałbym już do domku :rolleyes: ale jeszcze tylko 1g56min :unsure:

a teraz nawet 1g33min :angry:

PZDR!

Edytowane przez hiszpan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos sie orientuje ile kosztuje i jakie sa mozliwosci przewiezienia konia z Wawy do Szczecina pociagiem? i jak to sie w ogole robi?

 

Zgłoś się do STOLICY oni z tego co pamietam sa najtansi.Ładnie pakujesz konika tak żeby się nie poobijał.W jakies kartony-folie co wolisz.Najlepiej dowiedz się dokładnie u przewoźnika.My tak z Przeworska sciagalismy motocykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzisiaj jeżeli chodzi o motorki to zostaje nam tylko eurosport i motogp. Dobre i to! cholera oni tam maja ponad 20 stopni :D

 

 

 

JA TAM DZIS SE POJEZDZIŁEM I JEST OK. :) .I JAK SIE DA TO DALEJ BEDE SOBIE JEZDZIŁ :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A tutaj możecie sprawdzac ile juz jest na koncie.ja swoje symboliczne"piwo"przelalam dzisiaj.Jaskoleczka widze ze ty tez:)

http://www.gm.internetdsl.pl/serwer.html

 

A zgadza się,zgadza-ja swoje "piwko" już przelałam na konto Forum :)

Dominik Szymański na czacie pisał, że znaleźli się chojni "sponsorzy" co nawet po 100zł. przelewali

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz srednio 20 zl 1 osoba placila (z tych co zaplacili)

Ja zaplacilem skromnie bo 5zl no ale lepsze to niz nic, w koncu nie zarabiam a paliwo tyko drozeje ;/

Bede sie staral co miesiac cos nei cos wplacac i WY tez sie postarajcie (warto miec konto z dostepem do internetu bo szkoda placic 3 zl za operacje na poczcie)

 

haha bylem w 1 "dziesiatce" :notworthy:

 

Zmienilem laczka z tylu na zielonogorskiej i kosztowalo to 20 zl ( w sumie nie tak drogo chyba )

Edytowane przez Sylwek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cio Wy tak narzekacie na pogode ?? Ja od dwoch dni latam popoludniami i nie jest zle......nawet poslizgu zadnego nie mialam niekontrolowanego :-PPP Trzeba latac a nie spac :-PPP PzDr aLL :notworthy: :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cio Wy tak narzekacie na pogode ?? Ja od dwoch dni latam popoludniami i nie jest zle......nawet poslizgu zadnego nie mialam niekontrolowanego :-PPP Trzeba latac a nie spac :-PPP PzDr aLL :notworthy: :) :D

no i dobrze gadasz :icon_mrgreen: trzeba jezdzic :) (oczywiscie ci co maja czym)bo ciagłe tylko sie przechwalaja a konie maja- na telewizorach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda dzisiaj sprzyja... niestety jutro znowu ma być kraina deszczowców... nie mam pojęcia co robic... wywlekać konia z garazu? i potem niech moknie w ogrodzie czy niech stoi jeszcze kilka dni aż sie pogoda wyklaruje? bo narazie trudno rano przewidzieć co bedzie za te 8-9 godzin... więc strach do pracy latać :notworthy:

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...