Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:!:  :!:  :!:  UWAGA  :!:  :!:  :!:  

 

Halo czy tu nikt się nie wypowie w sprawie sylwestra?  

Banda i Wanda , czyli silna grupa pod wezwaniem organizuje sylwka, mamy nadzieję, ze będziecie z nami, hiszpany, konrady, mikochy, niedzwiedzie, sosnowskie, i inne zaprzyjaźnione osobistości.

 

Czekamy na info , od środy robię listę chętnych.

 

 

Pogadamy dzisiaj w domu. Ja zdaję 22.12.05 egzamin i zemną nie można już rozmawiać siedzę z nosem w ksziążkach. Nigdy nie lubiłam farmakologii :!: :!: Nasze życie wygląda okropnie wszystkie mrożonki jakie są w sklepach są nasze :) :P Milosz na pewno bedzie w środę tam gdzie wy to pogadacie, ja nie stety ale odpadam z towarzystwa do 22.12.05. :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:!:  :!:  :!:  UWAGA  :!:  :!:  :!:  

 

Halo czy tu nikt się nie wypowie w sprawie sylwestra?  

Banda i Wanda , czyli silna grupa pod wezwaniem organizuje sylwka, mamy nadzieję, ze będziecie z nami, hiszpany, konrady, mikochy, niedzwiedzie, sosnowskie, i inne zaprzyjaźnione osobistości.

 

Czekamy na info , od środy robię listę chętnych.

 

Witam. Niestety obecny kryzys domowy nie pozwala mi mysleć o wspólnym sylwestrze. Byc może złoży sie tak że sylwestra spedzę już bez mojej połówki. ale co ja was bedę zanudzał swoimi problemami. wszystko sie jeszcze okaże. jak narazie nie mogę jednak zadeklarować że będziemy. Możliwe że bedę sam :P

Dziekuję jednak za pamięć :)

PZDR!

 

PS jak tylko bedę wiedział na czym stoję to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy też byłem widziany?

 

jeżeli było to przed 9 rano - nie ma szans. Miśka nawet jeździ do tej godziny z zamkniętymi oczkami.

Oj! Było to stanowczo przed 9:00 ba nawet przed 8:00 !

Dobrze zatem, że trzymałem sie za Subarynką :)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro tj.MOTOŚRODAspotykamy się w Rio Brawo(za Mc Donalds na ul.Wojska Polskiego) o godzinie 19:00.Zrobiłam tam dla nas rezerwacje na 20 osób.Piwo nadal jest w cenie promocyjnej 3' date='80zł pomimo że impreza Andrzejkowa.

Do zobaczenia!!!![/quote']

Ja dzisiaj odpadam z powodu kontuzji przeszczepa.Miłej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę do pubu. Chłopcy i dziewczynki mam wolne miejsca w pojeździe więc zapraszam. Konrado daj znak czy lecisz, i jak tak kolos z tej no.................... bio cośtam :-) :-)

 

Co do Sylwka nic jeszcze nie wiem. U mnie w firmie wszystko na ostatnią chwilę. Do zobaczyska w Rio Brawo.

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj odpadam z powodu kontuzji przeszczepa.Miłej zabawy

 

To amputowac i przyjsc na 3 :P

 

Gitta bede mial dla was gazetke o ktorej z szachciorem gadalem (nie wiem czy bedzie pamietal :D ) Jakby co to odezwijcie sie w piatek, jol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...