Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna z Amazonek-ta z warkoczem! na blekitnym Vulcanie pomalowanym w wilki! Rusty

 

Siemanko nie sądziłam, że tak szybko się zalogujesz. To ja Żana siedziałam na ławce z dziewczynami jak do nas podeszłaś. Bardzo sympatycznie że sie odezwałaś. Pozdrawiamy Cię.

 

[ Dopisane: 07-10-2005, 20:36 ]

Trzeba być obecnym na spotkaniach klubowych, poza tym to był pełen spontan

 

A kurde czasem nie mogę być wszędzie-mam dziecko, które jeszcze trzeba pilnować. Cwaniaczki. A jak spontan to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogłaszam konkurs na to kto zgadnie kto a raczej co był moim przyjacielem hehehe.....

Ja wiem Ja wiem co wygrałem?

Michał?? Jak tam mały??

Mały ok a ciekawe jak tam mały u Szymona :-D

Bo bym pofetorzył jeszcze w tym roku

Mikołaj MY FRIEND też bym pofetorzył troche,co do Niechorza było zajebiscie tylko jakis ciec ciągle za nami łaził i płakał ze mu jakieś zywoploty psujemy sikamy gdzie popadnie ze nas wiecej nie zaproszą nie wiem o co mu chodziło.Fakt ze szkoda ze nie było namiotow tylko jakas audi na ktora i tak zle sie lało :-D Pani w Gryficach bardzo ładnie przywitała i pozdrowiła grupe De Fetors,pozdrowienia dla pani.Poza tym jak szlachta żądzi to grosza nie żal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OO brat fetors sie odezwal !!! Witam witam! Powaznie ktos lazil za nami? A ze na audi lalismy to nie pamietam ;) Za to pania w gryficach tak (wtedy dopiero 6 pifko pilem) A pamietasz jak maciek mowil zebysmy nie pili za duzo bo odpadniemy za szybko?? I kto odpadl - Maciek hehehe

Ja tam do konca z Grzechem wytrwalem, a do was jak pukalem hamy w nocy to tylko chrapanie slyszalem i musialem u kogos w pokoju na podlodze spac. No ale zacnie bylo i trza bedzie to poworzyc <i to przed nast. rozpoczeciem> Pozdrrro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla przedstawicielki AMAZONEK,szkoda tylko ze tak szybko jezdzicie bo nigdzie was nie widzialem .W Niechorzu podobno tez bylyscie mam nadzieje ze pozwolicie zrobic z wami choc jedna fotke,BA... a moze razem cos wypijemy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...