Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To już ten czas, to odpowiednia pora, więc...WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DROGIE AMAZONKI oby Wam facety zawsze odpowiadały, motocykle przyspieszeń nie odmawiały, a tor poznań planowanym na bieżący sezon był :twisted: :puchar: :buttrock: ;) :lapagora: :D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DROGIE AMAZONKI

 

 

[size=18]w dniu waszego swieta moje kobitki WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO,i aby ci wasi faceci madrzejsi byli,i przy was sie nie nudzili,a na swoich konikach was wozili

kto z szanownego grona Halo Szczecin wybiera się w tym sezonie na tor poznań?

A KTO WALI NA MIELENKO DRAWSKIE Z ŻONĄ

 

CO ZATKAŁO W KAKAŁO MIELENKOSKIE CIAŁO

ale sie nasz kolega zarymował' date='to jakis nowy TALENT ;)

 

[ [i']Dopisane: 08-03-2006, 07:17[/i] ]

no i se gienerał slepaka pstryknoł

VIDLAK BO CI RZĘDÓWKA ZROBI

 

ARTUR POWIEDZ W KONCU COS CO WSZYSCY ZROZUMIEJA A NIE TAKIE TAM PODJAZDY-POPROSTU ZAZDROSC PRZEZ CIEBIE PRZEMAWIA

WSZYSCY MAJA ROWNE SZANSE A TY CO W KACIE STAŁES-MASZ APARAT TO SE PSTRYKAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIDLAK BO CI RZĘDÓWKA ZROBI

 

a niech mi robi (jak ma na imie ta rzedówka znam ją?)' date=' raczej mi to nie grozi ale jak nalegasz to dzięki za troske, niech Ci Bozia w małych domelkach wynagrodzi. ;)

 

Wszystkim Kobiałkom Wszystkiego Najlepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam szatański plan' date='jeszcze nie wiem czy go wcielę w życie ;)[/quote']

 

koniecznie musisz go zrealizować !! to jest świetny plan :P :twisted:

 

***

Wszystkiego naj naszym panią i Zbychowi co by nie poczuł się niekochany :buttrock:

 

***

General przeczytaj sobie refulamin forum i dowiesz się z niego, że załatwianie prywatnych porachunków i podobnych rzeczy jest nie wskazane!

 

Za takie rzeczy trafia sie na czarna liste "forum motocyklistów"

przykład ... prosze bardzo.

"uzytkownik DiboS60 -> umieszczony na czarnej liście.

 

1 Admin 01-02-2006, 22:10 Łamiesz regulamin, cytując prywatne rozmowy. Prywatne wojny proszę załatwiać na PW. "

 

Wiec wyluzuj bo jak ktos sie wnerwi na ciebie i zgłosi te posty do admina to wylecisz/zostaniesz zawieszony/dostaniesz ostrzezenie od "wyzszych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIEGO NAJ DROGIE PANIE NIECH PRZED WAMI SWIAT OTWOREM STANIE, I SMACZNEGO JAJ :mrgreen: KA

 

[ Dopisane: 14 ]

JACKU MAM APARAT I BEDE SOBIE PSTRYKAŁ

I RYMOWAŁ BO TAK MI DOBRZE ZAL ŚCISKA TO TO KUP SOBIE KLISZE

 

[ Dopisane: 14 ]

a niech mi robi (jak ma na imie ta rzedówka znam ją?)' date=' raczej mi to nie grozi ale jak nalegasz to dzięki za troske, niech Ci Bozia w małych domelkach wynagrodzi. [/quote']

A TOBIE W VIDLAKACH ;) :P :buttrock:

 

[ Dopisane: 14 ]

ARTUR POWIEDZ W KONCU COS CO WSZYSCY ZROZUMIEJA A NIE TAKIE TAM PODJAZDY-POPROSTU ZAZDROSC PRZEZ CIEBIE PRZEMAWIA

WSZYSCY MAJA ROWNE SZANSE A TY CO W KACIE STAŁES-MASZ APARAT TO SE PSTRYKAJ

TA STAŁEM W KĄCIE I GADAŁEM I PIŁEM I PSTRYKAŁEM .GENERAŁ JAK NIE MOZESZ ZROZUMIEC TO KUP SOBIE SŁOWNIK, WTEDY BEDZIESZ MIAŁ ROWNE SZANSE TAK JAK INNI I NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ WALIĆ DUŻYMI LITERAMI :D :) :banghead: :evil: :evil: :evil: ;) ;) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji DNIA KOBIET najlepsze życzenia:Zdrowia, pieniędzy i powodzenia...Lubię Was wszystkie:i WIEDŹMY i JĘDZE no i NIEWIASTY ( bo te to są wszędzie)...Ale nie pora dzisiaj na morały Zawiążemy związek -NA WIEKI WYTRWAŁY...Trzymajmy się razem...tak będzie wygodnie....Niech chłopom na nasz widok opadają spodnie...Niech im się w porach to i owo wznosi. Nośmy głowy w górze; niech to ON poprosi,Niech nam się spełnią najskrytsze marzenia...Niech akcje podskoczą nie do pomyślenia...Niech na nasz widok drży męska połowa...Niech od oglądania się za nami boli chłopów głowa...Niech nam Pan Prezes da podwyżki duże...Niech każda z Nas dzisiaj dostanie róże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa mutacja "halo"

 

Nawet smutna i irytująca. :)

 

A wszystkim Paniom, Panienkom, Dziewczynom, Dziewczynkom, Dziewczętom. WSZYSKIEGO DOBREGO!!!! BO WYMIATACIE I DOBRZE O TYM WIECIE. ;) :P :buttrock: :D

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...