Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oj ty to sie zaraz literowek czepiasz.....

 

A tak w ogole ZLE WIESCI MAM...

dzis bylam w motomarze. Tam sie dowiedzialam, ze ta dziewczyna z motomaru rozmawiala ze znajomym policjantem. PODOBNO w pazdzierniku zaginelo w Szczecinie KILKADZIESIAT motocykli. W Policji zostala powolana specjalna jednostka, ktora ma sie zajac wylacznie ta sprawa. Ale poki co szukaja motocykli w szczecinskich komisach....

 

Witam! Osobiście uważam, że szukanie kradzionych motocykli w Szczecinie trąci lekkim nieporozumieniem ze strony policji. Ale rutyna nade wszystko. Ciemno to widzę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znam życie to motocykle zostały podprowadzone na części. Bo od kiedy nie liczy sie numer silnika to do natychmiastowej sprzedaży jest wszystko poza ramą. a że w Polsce koni coraz więcej to i rynek na części jest spory. żeby tak złodziejaszkom pousychały i poodpadały :buttrock:

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znam życie to motocykle zostały podprowadzone na części. Bo od kiedy nie liczy sie numer silnika to do natychmiastowej sprzedaży jest wszystko poza ramą. a że w Polsce koni coraz więcej to i rynek na części jest spory. żeby tak złodziejaszkom pousychały i poodpadały :biggrin:

PZDR!

 

 

no i oto cała prawda.

ale z drugiej strony jak jest kupiec taniej czesci to i sprzedaz -(kradziez)jest.wiec nie nalezy wspierac takich transakcji-wiadomo ze nikomu sie nie przelewa ale zawsze dobrze jest zapytac o to czy to oby nie z konia KOLEGI :icon_razz:

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i oto cała prawda.

ale z drugiej strony jak jest kupiec taniej czesci to i sprzedaz -(kradziez)jest.wiec nie nalezy wspierac takich transakcji-wiadomo ze nikomu sie nie przelewa ale zawsze dobrze jest zapytac o to czy to oby nie z konia KOLEGI :)

POZDRAWIAM

 

Dokladnie. To wlasnie jezdzacy na moto tworza rynek paserski. Bo zlodziej nie kradnie dla siebie. Ma zbyt to wtedy kradnie. A kto to kupuje? Motocyklista :icon_mrgreen: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...hmmm, w końcu dziesięć to też kilka dziesiąt.

Pomysł z szukaniem w komisach nie jest zły

skoro skradzione motocykle WIDZIANO NA SZCZECIŃSKICH ULICACH!!!! :icon_mrgreen: :lalag: :)

 

A swoją drogą to dzięki wielkie za rozwijanie tematu na forum publicznym.

Może jak złodziej przeczyta gdzie policja chce szukać tych motocykli to ich tam nie zostawi!!!!!

 

ZROZUMIANO???!!!!!:)

Takie informacje rozprowadzajcie sobie na GG nie na forum ogólnodostępnym. :) :)

 

Halo, ADMIN!

 

Zapomniałam dodać: bardzo proszę. :)

Edytowane przez Oriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie czy ja wyraźnie nie napisałam w innym poście.Te forum czytają WSZYSCY tak więc jak chcecie sobie pogadać o tak bardzo ważnej sprawie to na priv zmykać a innym nie utraudniejncie pracy.

Pisałam jak wyłudzane sa pieniądze za okup?

Pogadajcie sobie nawet o sexie ale juz nie piszcie o sprawach których nie jesteście pewni.

Każdy post zawierajacy w/w informacje będzie leciał w niepamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...hmmm, w końcu dziesięć to też kilka dziesiąt.

Pomysł z szukaniem w komisach nie jest zły

skoro skradzione motocykle WIDZIANO NA SZCZECIŃSKICH ULICACH!!!! :) :clap: :cool:

 

A swoją drogą to dzięki wielkie za rozwijanie tematu na forum publicznym.

Może jak złodziej przeczyta gdzie policja chce szukać tych motocykli to ich tam nie zostawi!!!!!

 

ZROZUMIANO???!!!!!:evil:

Takie informacje rozprowadzajcie sobie na GG nie na forum ogólnodostępnym. :evil: :biggrin:

 

Halo, ADMIN!

 

Zapomniałam dodać: bardzo proszę. :clap:

 

 

Hmmmmm szkoda. ze tak myslisz, bo w ten sposob moj znajomy odzyskal samochod.... Zlodzej GDZIES musi sprzedac i uwierz.... oni czasem sie nawet po okup zglaszaja..... i nie boja sie, ze np. dostana wp* wiec myslisz, ze wystrasza sie, ze cos bylo na forum?? Sama widzisz.... oni nawet nie boja sie w szczecinie tego sprzedawac..... zastanow sie....

Pzdr

 

 

 

No, teraz mozesz to kasowac Gitta :)

Edytowane przez madriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ,

 

skoro tyle wiesz , i najwyraźniej lepiej sie na tym znasz niż policja, to może sama wstąp w ich szeregi i do roboty!

 

Fajnie nabijać sobie licznik postów na forum i wszyscy widzimy, że masz wiele do powiedzenia, ale na litość boską gadajcie sobie o tym prywatnie.

 

...mówienie, gdzie policja może szukać motocykli to chyba zupełnie inny temat niż zostawianie informacji o kradzieży i nagrodzie wraz z nr telefonu.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Oriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oriana za pisanie na HALO posty nie licza sie do licznika. Wiec nie chodzi tu o nabijanie.

Wydaje mi sie ze kazdy dobrze Tobie rzyczy i innym poszkodowanym.

 

Właśnie dlatego tak rzadko piszę tu cokolwiek :) :D :)

 

No, dzięki. Ale "dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane..." czy jakoś tak.

 

Pozdrawiam. :)

Edytowane przez Oriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam przed chwilką sms że na Rodła był wypadek. Podobno czarny Bandit spotkanie miał z Mercedesem. Kierowcy motocykla nie ma. Czyżby prowadził motocykl złodziej i zwiał?A może osoba bez uprawnień do prowadzenia pojazdów?

Kto może czegoś się więcej dowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem motur tylko przelotem ale nie wyglądał mi na bandita był to FZ6 lub nowy fazer w kolorze ciemno zielonym, charakterystyczne miał na kierownicy osłony rąk jak na motorze crossowym.

Edytowane przez Vidlak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...