Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

eeeeee, cos male masz te wydechy... :P

 

bo widzisz Jasiu, trzeba troche enteligencji, i takie niedopowiedzenie sie należy zostawić, więc te wydechy to takia przenośnia a w ogóle to wyglądają ładnie :D

 

a trak między nami: to pokaż swoje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Penie bedzie cmokać:D ale napisz co to za impreza moze akurat sie ktos wybierze.Moze jakis link do opisu imprezy.

 

 

http://www.rci.inowroclaw.info/index1.php?i=20

 

Info w linku. Dużo ciekawych rzeczy......i pifko....

Jedziem na razie w dwie maszynki ze Szczecina, wylatujemy w piątek po południu, wracamy w niedzielę po uzdrowieniu, jak ktoś chętny to zapraszam....

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze mala rundka połczyn-st.drawsko w najbliższy weekend? chętnie popróbowałbym nadążyć :D

 

ps.

jak zdrowie Twoje i maszyny?

 

Probowac zawsze mozna :buttrock: byle sie nie zabic :biggrin:

 

Moje zdrowie ok, maszyna nadal w proszku :buttrock: pewnie jeszcze ze 2 tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem poinformować że rezygnuje z administrowania strony HaloSzczecin . Już mi się nie chce .

Dziękuje za uwagę . :D

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem poinformować że rezygnuje z administrowania strony HaloSzczecin . Już mi się nie chce .

Dziękuje za uwagę . :D

 

Z tak zaszczytnej funkcji?!?!? ...w zyciu bym nie zrezygnowal! :buttrock:

 

czy Ty wiesz na co sie porwales? teraz bedziesz mial na glowie cale FRAUKOMMANDO! :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem poinformować że rezygnuje z administrowania strony HaloSzczecin . Już mi się nie chce .

Dziękuje za uwagę . :D

jestem wielce rozczarowany ze tak sie poddałes

 

 

 

chciałbym tez oficjalnie podziekowac mojem koledze PREZESOWI za [pomoc przy komputerku}

proponuje by stronka zajął sie własnie on

Edytowane przez generał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem poinformować że rezygnuje z administrowania strony HaloSzczecin . Już mi się nie chce .

Dziękuje za uwagę . :D

 

Stary, choć nie jestem w Waszej grupie i nie wiem jakie między Wami panują układy, to myślę że się nie potrzebnie obraziłeś a reszta kwasowa pogrzebie Cię wcześniej niż Ci się wydaje.

 

pzdr

 

p.s.

 

jak czasem czytam Wasze posty to myślę że to jakieś przedszkole............

i bez obrazy ludziska, jak macie coś przeciw mojej pisemnej wypowiedzi to walcie śmiało :buttrock:

i może ktoś się wreszcie zdecyduje na wypad do Inowrocławia.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czasem czytam Wasze posty to myślę że to jakieś przedszkole............

 

...i skumanie tego zajelo Ci az 60 postow?? :biggrin: oj, to rzeczywiscie kiepsciutko... :wink:

 

co do adminow, webmasterow, webdesignerow, koderow i calego tego "talatajstwa"... to rzeczywiscie trodny narod i bardzo drazliwy jezeli czuje sie nie doceniony :D Seboka wymiekl, moze kto inny bedzie twardszy :buttrock: ale osobiscie cudow bym sie nie spoddziewal... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

... trodny narod i bardzo drazliwy ...

 

 

Tak apropos przedszkola to trudny piszemy przez 'u' otwarte :icon_mrgreen:

 

A jesli chodzi o temat bardziej motocyklowy to kto z ekipy wybiera sie na zlot militarnych do Darlowa w ten weekend ??? Jakby co to sa 3 miejsca wolne na pace :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...