Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie Wy się wszyscy podziewacie?? Zamiast latać to Wy w domku przed telewizorkiem już dziadkujecie :bigrazz:

 

A my z Piotrusiem dziś małą wyprawę sobie zrobilismy :biggrin: Po dłuzszym czekaniu na jakiś towarzyszy do jazdy na Wałach stwierdzilismy,że ruszamy gdzies sami i pojechalismy na Warnołekę nad Zalew :D Woda cieplutka,prawie zero ludzi.

Potem zjechalismy do Trzebieży na festyn z okazji Dnia Leśnika :) Były zespoły, zimne piwko, kiełbaski i kurczaczki,niestety jedzenie mozna było dostać tylko mając kupon,który posiadali tylko tutejsi :icon_evil: No ale szybko poradziliśmy sobie z tym problemem,skoro nie mogliśmy kupić kiełbaski,to wykombinowaliśmy,że kupimy kupon :icon_mrgreen: Skończyło się na tym,że go wyłudzilismy od organizatorów jako przyjezdni i wygłodniali :buttrock:

 

A propos mojego wyjazdu,to niestety ale już muszę wyjeżdzać :icon_evil: W środę akurat w moje urodzinki mam być w Ambasadzie a 9 lipca mam wylot z Berlina:-( Smutno troszkę zostawiać to co się tu ma, ale takie jest zycie :rolleyes:

Edytowane przez Zula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Wy się wszyscy podziewacie?? Zamiast latać to Wy w domku przed telewizorkiem już dziadkujecie :)

 

Ja tam latałem ok. 18-20 i spotkałem tylko dwa motocykle jakies kawasaki i cbr 900rr ta co byla z nami na paradzie. A na wałach przejeżdzałem dwukrotnie i tam pusti były ludzie sie wystraszyli ze nam pub otworzyli czy jak :icon_evil:? :D :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam latałem ok. 18-20 i spotkałem tylko dwa motocykle jakies kawasaki i cbr 900rr ta co byla z nami na paradzie. A na wałach przejeżdzałem dwukrotnie i tam pusti były ludzie sie wystraszyli ze nam pub otworzyli czy jak :icon_evil:? :) :icon_mrgreen:

fakt ninje srebrną też widzielismy ale to na tyle,reszta motomaniaków się gdzies pochowała :D

siedzielismy na Wałach od ok.18.40 do 19.20 potem wyruszylismy nad Zalew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do życia studenckiego, dzis po bardzo bardzo UPOJNEJ nocy zdalem kolejny egzamin i to na 4,5. Pisanie na ogromnym kacu o wplywie alkoholizmu na zdrowie mlodego czlowieka jak dla mnie temat rzeka. :D :) :icon_mrgreen:

Redowi i jego Żonie jeszcze raz wszystkiego dobrego.

Karmadecowi spelnienia marzen !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt ninje srebrną też widzielismy ale to na tyle,reszta motomaniaków się gdzies pochowała :D

siedzielismy na Wałach od ok.18.40 do 19.20 potem wyruszylismy nad Zalew

 

Nikt się nie pochował tylko wszyscy wczoraj imprezowali bo otrzymali wodeczki wesele, a częsc motocyklitow znaczna bawila sie na weselu,tak wiec...spokój!No! :)

 

P.S. Zaraz idę na komisaria z Szachem dmuchnać w balonik,bo chcemy iśc polatać.A imprezka była wypasiona.

Sa jakies osoby chetne zeby polatac dzisiaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt ninje srebrną też widzielismy ale to na tyle,reszta motomaniaków się gdzies pochowała :D

siedzielismy na Wałach od ok.18.40 do 19.20 potem wyruszylismy nad Zalew

 

 

my własnie wrocilismy z DZIWNOWA gdzie opijalismy nowego małego motocykliste MINI GRABARZA,było zajebiscie zostalismy super ugoszczeni.napojeni,połozeni lulu itp.pogoda dopisała :rolleyes: ,nasze morze podbite,kobiałek tam jeszcze mało ale zaczyna sie rozkrecac :icon_evil: BALETY SUPER

w drodze nad morze nasz kolega miał szlifa na zielonej kawie i skonczyło sie dwugodzinnym postojem zabraniem moto do warsztatu a kolegi do Zdunowa-mic mu sie nie stało ale szyja go bolała i dlatego ortopedia.

wina była jego za szybko chciał ,brak umiejetnosci i za blisko kraweznika-no i gleba :) (mechanicy sie ciesza ,pogotowie zarobiło a policja ma o czym napisac :icon_mrgreen: )

NO TO DZIS O 20 NA WAŁACH POROZMAWIAMY O PROMOCJI NASZEGO MIASTA Z RADIEM ESKA PRZY POMOCY HALO SZCZECIN :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z fragmętem listu od Gitty mam pytanie do panów czy któryś czuje się DUPKIEM "????? „To ze dziewczyny sie zajmuja jakas organizacja to tylko sie powinni ci ktyorzy sa dupkami cieszy.Kazda imprezka jest do konca dograna.Tyle wy wszysc faceci potraficie tylko najezdzac a od poczatku do konca to nikt sie niczym nie zajmie."

JA TAM SIĘ NIE CZUJE !!! :D

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra kto mi powie dlaczego ten weekend juz sie skończył? A było tak fajnie! Polatałem troszkę, pomęczyłem oponki i było rewelacyjnie. Szkoda że jutro znowu do pracy :D no oby do weekendu! ;P

PZDR!

 

Witam! Może dlatego abyśmy mogli zapracować na paliwo i inne dobrodziejstwa na następny weekend. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do życia studenckiego, dzis po bardzo bardzo UPOJNEJ nocy zdalem kolejny egzamin i to na 4,5.

Gratulacje! i dzieki za wspólne latanie i imprezowanie, było zacnie :icon_mrgreen: => :) => :icon_evil:

 

Najlepszego dla nowożeńców :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...