Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nasza forumowa koleżanka ma dzis urodzinki Tak więc Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Ciebie Maju ;) :biggrin: :biggrin: :D

Kasieńko ode mnie również nasłodsze życzenia urodzinowe i do miłego spotkania na Junaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze :D

 

poczytajcie se, żuczki:

 

http://www.sunsethog.com/groupRiding.html

 

zwracam szczegolnie uwage na ostatnia animacje dotyczaca jazdy w grupie, gdy ktos zostanie na swiatlach - bardzo fajnie wyjasnia jak sie zachowac, bo wiem, ze z tym nasza ekipa ma problemy przy okazji wszelakich parad. moze troche sie ucywilizuje jazda na czerwonych

 

pozdrowki

diz!

p.s. poszukuje lewego stelaza do podnozka kierowcy i lewego lusterka - moto, jak wiecie, to gixer 750 rok 99 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze :D

 

poczytajcie se, żuczki:

 

http://www.sunsethog.com/groupRiding.html

 

zwracam szczegolnie uwage na ostatnia animacje dotyczaca jazdy w grupie, gdy ktos zostanie na swiatlach - bardzo fajnie wyjasnia jak sie zachowac, bo wiem, ze z tym nasza ekipa ma problemy przy okazji wszelakich parad. moze troche sie ucywilizuje jazda na czerwonych

 

pozdrowki

diz!

p.s. poszukuje lewego stelaza do podnozka kierowcy i lewego lusterka - moto, jak wiecie, to gixer 750 rok 99 ;)

 

wszystko pieknie :biggrin: tylko znajdz tak zdyscyplinowana grupe, inna sprawa to stosowanie sie do tego przy duzych szybkosciach :biggrin: kolesie na czoperach jadacy 40 na godzine moze by sie do tego stosowali bo z nudow patrza w lusterka :icon_razz: ale jakos w grupie scigaczy tego nie widze :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm pomysł z rozwiazaniem tematu swiateł jest OK ale....

1 nie może byc dużego ruchu bo nie da rady sie później złapać

2 nie może po drodze być więcej świateł bo patrz wyżej,

3 musi byc sporo motocykli aby miał kto zostawać

4 kolumna musi jechac powoli aby reszta mogła nadrobić

itd itp... niestety tylko w teorii moze sie to udać tak fajnie i sprawnie jak na animacji...

takie jest moje zdanie

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widac nie rozgladalas sie zbytnio dokladnie... Z Kopernikiem zawinelismy sie z tamtad grubo po 23, a widoczni raczej bylismy ;]

no i ja też darłm jape do rana :D no i kopernikowi zawinolem fotke z avatara ;) hje hje

Edytowane przez Redskin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...