Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam dosc... na j*b**a zapinke do lancuszka rozrzadu musze czekac do czwartku...

 

no własnie -ja tez mam problem bo na dokumenty od nowego sprzeta musze poczekac bo sa w polsce :crossy:

a z konikiem typu chopper o nazwie nie okreslonej coraz bardziej do przodku :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dosc... na j*b**a zapinke do lancuszka rozrzadu musze czekac do czwartku...

nie jest z tobą tak żle bo po mojego sprzęta ostatnio stary z przyczepą musiał przyjechać pod przybiernów(coć zaczeło napie....lać w silniku jak by ktoś młotkiem walił ) i konik pojechał do nowogardu tam gdzie się robi się sprzęt Borasa

Nieciekawie to widze

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest z tobą tak żle bo po mojego sprzęta ostatnio stary z przyczepą musiał przyjechać pod przybiernów(coć zaczeło napie....lać w silniku jak by ktoś młotkiem walił ) i konik pojechał do nowogardu tam gdzie się robi się sprzęt Borasa

Nieciekawie to widze

Pozdro

ta k jest słyszałem jak chodzi Twój silnik i nie jest to ciekawy odglos jak by stado zaworów ganiało samopas po tłoku

aco do mojego sprzęta to niestety sie przeciąga sprawa czekam na olej i mam nadzieje że na środe go odbiore już się nie moge doczekać wczoraj próbowałem z rowerem ale dupa boli od wąskiego siodełka poczekam na szeroką kanape :buttrock:

mam nadzieje że na Wolin sie doczłapie do was jak nie motorem to może się do rowerka przyzwyczaje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi do zrobienia zostal wlasnie tylko rozrzad tzn. zalozyc lancuszek na walki, silniczek w rame i nic tylko latac... a tu cza czekac, szukac i kombinowac...

Rowerek wyciagnalem jak tylko sie cieplej zrobilo.. jezdze prawie codziennie - tez jednoslad ;]

Motowariat a napierdzielac zaczelo tak nagle z niczego ? Kicha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadzieje że na Wolin sie doczłapie do was jak nie motorem??

 

 

a mam pytanko moze ktos ze szczecina miałby wolna kanapke dla KOLUNI bo w 3 osoby na jednym koniku co szybko lata nie damy rady :crossy:

czekam na info do srody :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motowariat a napierdzielac zaczelo tak nagle z niczego ?

dzisiaj byłem i zobaczyłem zmielony alternator i pęknięty wał --szok normalnie

a było to tak odkręciła się śrubka od alternatora zablokowała koło magnetyczne i jakimś cudem pękł wał na przeciwwadze

koszta naprawy pokrywają się z kupnem drugiego silnika a więc gościu sprowadzi mi ze szwajcarii(a ja tyle czasu bez moto)

Pozdro

Boras widziałem dzisiaj twojego trampka i chłopaki regulowali zaworki

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj byłem i zobaczyłem zmielony alternator i pęknięty wał --szok normalnie

a było to tak odkręciła się śrubka od alternatora zablokowała koło magnetyczne i jakimś cudem pękł wał na przeciwwadze

koszta naprawy pokrywają się z kupnem drugiego silnika a więc gościu sprowadzi mi ze szwajcarii(a ja tyle czasu bez moto)

Pozdro

Boras widziałem dzisiaj twojego trampka i chłopaki regulowali zaworki

POZDRO

 

ja juz go dzisiaj słuszałem nawet przez telefon wkoncu zagadał do mnie jutro po pracy lece pkp po niego i straszne mi deszcze ktore zapowiadaja na jutro :banghead: :crossy: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.Czy ktoś z was wie w jakiej miejscowości (mała wiocha) niedaleko za granicą jest salon motocyklowy z komisem? Nie wiem czy to po drodze do Schwedt czy gdzie indziej ale pamiętam,że widziałem.

 

No i może ktoś zna adresy berlińskich komisów motocyklowych?

 

Pozdrawiam ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...