Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pilna sprawa!

Czy może ktoś mi powiedzieć/napisać jakie luzy zaworowe ma Bandit(600)?

Wydechowy i ssący?Na zimnym i cieplym silniku?

Szwagier zabiera sie dzisiaj do robotki.

Jesli jest to mozliwe prosze o szybki odzew nawet smsem bo posty kolo 17:00 odczytam.

Pozdrawiam Gitta(0501-035-635)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widziałam dzisiaj u siebie przy pracy jaki jeden od nas z forum chłopak jechał tylko nie pamietam jak się nazywa.To była Yamaha FZR taka jak naszego Grzeska Kudłatego

No moja niestety jeszcze w garazu stoi... bez przegladu, oc i czeka na mnie cobym czas znalazl....

niedługo bedę miał chyna najstarszy motocykl w Szczecinie

weterana kupujesz ?? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLA ZAINTERESOWANYCH -poswieceniem motocykli i ogniskiem rozpoczynajacym sezon motocyklowy 2006 informuje ze wdniu 1.04.06 (nie prima aprilis), o godz.15,00 przed kosciolem Parafialnym w Trzebiatowie odbedzie sie spotkanie motocyklistow - skad nastepnie paradnie udamy sie do Ksiedza Romana w Benicach,na pieczenie kielbasek i inne tam rzeczy.W przypadku chetnych kontakt z 601550722.Benice to ta sama miejscowosc,gdzie w 2005r odbyl sie glosny ODPUST.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha jeśli ktoś konia chce taniej zarejestrowac to proponuję on linie

https://rezerwacja.um.szczecin.pl/qmatic/

bo są jeszcze wolne godziny na 18 kwietnia:) Ja jestem pierwsza w kolejce Very Happy

 

Ja mam numerek na 9:00 ;)

 

 

no to i moze ja zarejestruje nasz nowy motorek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie mnie szlaczek trafi :banghead: :evil: :P

 

Już mógłbym latać a ten faszysta mi jeszcze laczka nie przysłał

 

Wczoraj Batman Batman spalił swojego laczka u mnie w warsztacie ;) :banghead: :banghead: normalnie szacun dla niego.

Nówkę zamontowaliśmy i poszedł :P

 

Jak mi w ciągu tygodnia nie przyśle tego laczka to sie pochlastam

 

A to peszek....

 

Pozdro

 

Los Kopernikos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Koleżeństwu !!!!!

Co tam słychać u Was nic się nie chwalicie jak udały się wyprawy do Berlina na targi i co kupiliście, może jakie nowe motury ;) Pozdrawiam i bardzo żałuję że dziś nie będzie mnie z Wami w pubiku (prawdopodobnie :? )

Aaaa....może jutro na sietce się spotkamy ( czas poćwiczyć zagrywkę :banghead: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO I STAŁO SIĘ

ZMIENIŁEM STAJNIE HMMMM

ZOBACZYMY CZY WYBÓR BYŁ DOBRY ;)

 

[ Dopisane: 22-03-2006, 20:12 ]

Co tam słychać u Was nic się nie chwalicie jak udały się wyprawy do Berlina na targi i co kupiliście, może jakie nowe motury

OJ NASZ MAŁY ŚPIOSZKU

TARGI SĄ W TEN WEEKEND :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś sprzęta oddałem do serwisu. Koleś mówi, że drzwiami i oknali do nich walą na serwis. Aż strach pomyśleć co będzie jak temp. skoczy do +10. Teraz już się minimum tydzień czeka. Pierwszy raz oddałem w Szczecinie do serwisu, na Husarów. Serwisuje tam ktoś z Was?Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...