Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

generał jak juz sprawe wyjasnicie to napisz

 

Kolega ksiąke pisze i zakończenia zabrakło chyba

 

 

a co jestes glodny sensacji niczym dziennikarze tvn? co chcesz zrobic forumowe "pod napieciem"  Daj spokoj to jest ich sparawa ( tak przymajmniej mi sie wydaje ). Pozdro

 

Popieram , forum to nie miejsce na załatwianie takich spraw!! Pogadajcie sobie na gadu.

 

No i szacón źomy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co chcesz zrobic forumowe "pod napieciem" ;) Daj spokoj to jest ich sparawa ( tak przymajmniej mi sie wydaje ). Pozdro

 

 

mysle ze bedzie po sprawie jak pan poniesie konsekwencje swojego złego i nie odpowiedziałnego zachowania -trzeba aby nasza grupa była zgrana a nie jeden na drugim jezdzi po plecach.pozdrawiam do nastepnej strony PA

 

sa juz pierwsze kroki do porozumienia wiec czas pokaze :?: TRZEBA DAC SZANSE ZAGUBIONYM I JA TO ROBIE,POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja za oknem mam piękne słoneczko i zero śniegu. Czego i Wam życzę. Pozdrawiam.

 

Do nas ono też już dochodzi.Szukam na necie potwierdzenia moich prognoz pogody ale jakoś nie moge znaleźć.Jak moje prognozy się nei sprawdza to czuje jak będę wisiała na szubienicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy też to macie za oknem???????????????

Potwierdzam. Za oknem białe G...... w ilościach nieprzyzwoitych. Kiedy to się kurde skończy?? ;) :banghead:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak moje prognozy się nei sprawdza to czuje jak będę wisiała na szubienicy ;)

Pisalas ze za 5 dni :banghead: ? Jak na razie przelotne opady sniegu przez tydzien, lacznie w weekendem :| ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE PODARUJE CI TEGO KOLEGO NIE MYSL SOBIE-JA NIE JESTEM LESZCZEM

 

Generał, nie rób boruty, takie sprawy załatwiaj na privie,a nie na forum!!!

 

Pozdrawiam z zasypanego śniegiem ronda w centrum Szczecina!!!

 

[ Dopisane: 27-02-2006, 13:18 ]

co wy na to

 

No jasne, pomysł przedni, tylko nie zapomnij, że w środę jest środa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, pomysł przedni, tylko nie zapomnij, że w środę jest środa

wiem wiem właśnie tą środę na myśli miałam ;)

 

 

Witam ! Dziś otrzymałem zaproszenie na środę do ODLUDÓW na ulice Ludową na godz 20.00- tam gdzie kiedyś i myślę, że moglibyśmy się tam spotkać dla rozluźnienia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w środe jest namiot! don't forget :banghead: piwo od 2,50 pln, pani celina 20 zl (w paszczu), 30zl niżej... ;) heh niedawno wymienili barmankę. jednak nie był to dobry pomysł bo jak na nią patrze to coraz bardziej trzeżwieję a nie odwrotnie...

redu

www.wyprawa.xtra.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracałem ok 20 tej z Dąbia i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu minęła mnie zielona kawasaki .Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt , że samochody jechały ok 50-60 kmh , na drodze szklanka a temperatura za oknem -4 stopnie. 8O

Zobaczcie jak zbawiennie działa 2-3miesieczna pauza w jeżdzie. Namówić na polatanke w listopadzie przy temp .10stopni jest trudno , a po takiej przerwie nawet mróz wydaje się lżejszy. Najgorsze już za nami jeszcze 2-3 tyg i diabelskie zimno pójdzie w zapomnienie .POZDRO!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...