Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiosna "przyszła" i zaczęło sie wychwalanie sprzętów :(

 

a co se bede załował ,sie ma i sie wie KAZDY CHWALI SWOJE :(

a ze sa dni lepsze i gorsze to tak jak w zyciu -musi tak byc BO NUDNO BY BYŁO :(

DO ZOBACZENIA NA TRASIE NA NASZYCH SZALONYCH MASZYNACH :) POZDROWIONKA :laughing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie dzisiaj po obiadku mam zamiar znowu polatać Tak wiec polatanke planuje około 14:30- 15. Wczoraj załapałem smaka! Sylwek jak tam Twoja dzielnica :) Podjuchy to moja dzielnica :( A w zeszłym sezonie i tak latałem za krótko :( były lepsze lata :(

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie mogłem sobie polatać!!! Co prawda mokro było, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło................................... bo poćwiczyłem uślizgi na wyściu z zakrętów. :) Pierwsza guma postawiona w tym sezonie też poprawiła mi humor.

Hiszpan dzięki za dotrzymanie mi towarzystwa.

 

P.S widziałeś może mój wyjazd na ulicę z garaży?? Mocno było? Bo w moim odczuciu boka postawiłem niezłego, ale wiesz co zima robi z ludzi....... może wcale nie był taki duży.

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HI :mrgreen:

 

To znowu ja z dziwnym pytaniem :twisted:

 

Jest u nas w Szczecinie jakiś pan Mietek pracujący na magnesówce, któremu można by powierzyć do zeszlifowania płytki zaworowe :( ?

 

Bardzo bym prosił o namiar.

 

Ps. Moto rozkrecone a pojezdzić juz by wypadało :) :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z badań wynika iż twardość płytek jest taka sama w każdym przekroju, więc nie ma przeciwskazań przed ich szlifowaniem - badanie przeprowadził jakis osobnik z precli.

 

np. w CBR płytka znajduje się miedzy szklanką a trzonkiem zaworowym .. więc nawet nie ma sensu się zastanawiać czy strona szlifowana ma być skierowana w kierunku trzonka czy szklanki. Przy konstrukcjach gdzie płytka znajduje sie pomiedzy krzywką a szklanką zakładamy szlifowaną powierzchnią w kierunku szklanki.

 

Pojezdzić juz można a ja nie wiem gdzie sie znajduje Pan Mieciu z magnesówką :twisted:

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał coś ty wymyślił z tą operetką?? Ale mocherowe berety są ok

Ponoc laski na to lecą wiec zapodalem zeby myslały ze jestes romantyk wkoncu kawaler jestes,a latanko było w sobote zrobilismy grubo ponad 100km jak nastepny wekeen bedzie tak jak ta sobota to powtorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobote zrobilismy grubo ponad 100km jak nastepny wekeen bedzie tak jak ta sobota to powtorka

No to ja w weekend zrobiłem raptem 120km. ale za to mam juz za soba pierwsze wybronione uślizgi, kontrolę radarową zakończoną pogawędką i pierwszą wizytę na pasie połaczoną z pozbywaniem sie nagaru :( Na parkingu koło pasa nadal śniegolód że trudno było ruszyć (dzięki Mikoch za pomoc :) ) jak tylko sie da to w kolejny weekend tez jakaś wycuieczka by sie przydała :(

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...