Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O ....HISZPAN TO ZROBILES BALAGAN !!!!! Najlepszym" Dresem" na twojej subarkowej stronce był WRC FUN...hi hi!!!! Zaczelo sie od bezpieczenstwa, ale szybko przeskoczyli na temat bardziej intrygujacy ....KTO SZYBSZY!!! No i sie zaczelo!!! Bracie pojedz mu jeszcze , ubawilem sie jak nigdy! Pozdro do polatania! :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam, dzieci??? Rączki wam pourywało na tym treningu?? :buttrock: :(

Taka cisza...........................................................nieznośna :roll:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie musiało się dziać na tym treningu!

Jak to dobrze, że to juz piątek. Przyszły tydzień zanosi się poprostu rewelacyjnie. Prawdopodobnie czeka mnie tłumaczenie instrukcji bagatela 196 stron. Jak znam życie to termin dostane zupełnie nierealny z 4-5 dni. Ktoś zna tłumacza technicznego gotowego zrobić taką pracę w tym tempie? Ja oceniam, że będę się z tym babrał około 2-3 tygodni.

Już mi się nie chce iśc do roboty w poniedziałek :buttrock:

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam tendencyjne pytanie. A co z nasza stronka Halo???

PZDR!!!

 

No więc jest w trakcie i ma się dobrze.Cos wiecej chcesz wiedziec :evil: ?Powstaje nowy dział ale to juz tajemnica :D

Czekajcie wkrótce oficjalnego otwarcia :D

 

[ Dopisane: Sobota Luty 11' date=' 2006 1:55 pm[/i'] ]

Dzisiaj o godzinie 20:00 odbędzie się pacyfikacja SCHODOW. Jesli nie macie co robic to wpadajcie bo bedzie nas nie mało:Vizka,Ada,Żana,Carioka i Michał,Szymon zwany Batman batman, Sylwia,Deyaj z Moniką,Przemek zwany Klecha,Szach i ja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbędzie się pacyfikacja SCHODOW

Ale o co chodzi??? Jakie schody??

Mnie nie ma w Szczecinie ale te schody są bardzo intrygujace. :roll:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...