Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na wymuszeniach mineła znacznej części forum prawie cała sobota

Czołem banda. To naprawdę wyglądało jak niezłe napady 8) 8) 8) Ciekawe tylko, czy zgłosi się ten "netoperek z Royalem", co mnie napadł na pl. Zwycięstwa :-) :-) :-) Tym razem to już naprawdę koniec sezonu. Max powiedział DOŚĆ. :) :P :P Pozdrawiam wszystkich i może do zobaczenia w którąś środę :split: :split: :split:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elou ptysie

 

w ten weekend - dokladnie w niedziele - w rzedzinach (wiocha 20km od szczecina, za dobra szczecinska) odbedzie sie kolejna edycja krasz derby czyli sprawdzamy ile wytrzymaja polskie konstrukcje automobilowe z konca lat '60. koszt: widzowie - gratis, czynni uczestnicy - 20 PLN (paliwo i koszt lawety). oczywiscie klimaty zlotowe, czyli wursty i motocykle mile widziane. pisze to w imieniu Kulta, a wiecej szczegolow zdradzi sam kult w srode w knajpie. adres jego strony: www.rajd1majowy.com

dla szczegolnie niecierpliwych start imprezy w sobote wieczorem, m.in. o 18 pokaz slajdow z Magadanu, film z tegorocznego streetfighter festival bielawa i inne atrakcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten weekend - dokladnie w niedziele - w rzedzinach (wiocha 20km od szczecina, za dobra szczecinska) odbedzie sie kolejna edycja krasz derby czyli sprawdzamy ile wytrzymaja polskie konstrukcje automobilowe z konca lat '60. koszt: widzowie - gratis, czynni uczestnicy - 20 PLN

 

 

no ok jutro w pabie ustalimy szczegoly,mamy zamiar byc tam z wami ale napewno dopiero w niedziele bo po nocy w sobote boje sie szukac bo moge sie zgubic PORWA MNIE CYGANIE i nici z zabawy ,pozdrawiam pa do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że się spotkamy w środowy wieczór...  hej towarzycho no jak będziecie ????

 

bedziemy... ;]

 

 

Witam! Taaaaaak będziemy, będziemy. Tylko podajcie mi dokładny namiar

 

Fajnie ze bedzieta... pub rock city (dawne 2/3). ulica wyzwolenia, na przeciwko centrum handlowego Fala (budynek nauki jazdy itp) zejscie na dol.

 

A o krasz derby sie jeszcze zastanowiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przeciwko centrum handlowego Fala

centrum handlowe..... :-D oj Grześ ale Cię poniosło...a jak byś nazwał Galaxy :) pozdrawiam

 

[ Dopisane: 14 ]

a ja z Gosią w Lubiniu jako goście robiliśmy u mojej kuzynki. Wódy też sie troche polało.

i fajnie ....mam nadzieję że "lubiniaki"potrafią się bawić ( jeszcze 8 lat temu tam mieszkałam :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zanosi się na to, że znowu w rock city spotka się sporo osób. niestety nie wiem czy ja sie tam pojawię. pogoda w każdym bądź razie wskazuje na to, że jewśli już to autkiem :)

kto wyłączył to cholerne ogrzewanie?!

 

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...