Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od 10:00 Próbuje coś tutaj napisać. Mój dostawca internetowy bawi się ze mną w kotka i myszkę i bezprzerwy mnie rozłącza.

Carioka dzisiaj o 20:00 na Wałach.

Seboka wracaj do zdrowia.

Pozdrawiam.

 

Marek faktycznie zdjęcie masz rewelacyjne :buttrock::) hehe

 

( Najbardziej w oczy rzucal sie Kriso' date=' odblaskowa maszynka )[/quote']

 

oj już bez przesady... jedynie policja jest szczęśliwa... bo mnie rozpoznaja bez problemu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robili mi biopsje , prawdopodobnie obejdzie się bez operacji , rzepka pękła, ściągnęli mi krwiaka ,jak na razie w szynie później w jakimś specjalnym gipsie(miesiąc jak nic) , więc nie prędko się zobaczymy , jak byście byli gdzieś w pobliżu zapraszam na oranżadę , bo prędko to ja was nie zobaczę, koń będzie stał w garażu :buttrock: . Pozdrawiam

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wielki dylemat bo dokłądnie w niedziele jest wyjazd na zakończenie sezonu w Nowogardzie ale również od piątku zaczyna sie zlot w Złocieńcu i co tu wybrać i jak z tej sprawy wybrnąć. Ostatecznie pozostaje mi w piątek przyjechać być w Złocieńcu do soboty a potem zabrać motory i do Nowogardu :twisted: bo jednak w Nowogardzie jest pewna jazda. (już wypróbowałem i jeździłem w Nowogardzie polecam wszystkim, warto spróbować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo ! elo !

 

siniores und sinioritas...

widze ze mnie mija niezla zabawa.. ale juz coraz blizej do powrotu ... :twisted:

 

 

dokłądnie w niedziele jest wyjazd na zakończenie sezonu w Nowogardzie

 

juz zakonczenie ? to chyba tylko dla nowogardu..

 

pozdro :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszyskim NOWYM 4UMowiczom i tym starszym wyjadaczom!!!

Wróciliśmy z Szachciorem z trójmiasta!Wypasiona pogoda a do tego znaleźliśmy przepiękne miejsce na Helu-sam cypel.Jeszcze nie przeorany przez ludzi-dzikawy!Ludzie tam sie rozlibi i kimali wiec daję propozycję takiego wyjazdu dla was wszystkich.Na pewno nie pożałujecie!

 

A jeśli chodzi o Złocieniec to razem z Generałami wyjechać chcemy koło południa-tak więc dla ludzików HALO SZCZECIN zrobi się miejsce razem!

 

Pozdrawiam

 

P.S.Jak ja cholernie się za wami stękniłam!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o Złocieniec to razem z Generałami wyjechać chcemy koło południa-tak więc dla ludzików HALO SZCZECIN zrobi się miejsce razem!

 

 

sie wie ze tak bedzie bo kto jest z nami musi byc z nami A KTO PRZECIWKO NAM TEN BEEEEEEEEEEE :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja cholernie się za wami stękniłam!!!!!

Ja też bardzo mocno :evil:

 

A czy i tym razem zamówilaś super pogodę??

 

Jeśli pogoda nam nie dopisze to zapewniam że będzie zadyma Gitta kontra Pogoda!!!

Carioka musi byc i nie mam innego wyjścia piekna pogoda bo chcę się w czystym i pięknym jeziorku wykapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...