Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no widze ze duzo was tu do mnie zawita (zaczy sie do Świnoujścia) mam nadzieje ze sie jakos zgadamy ja nie wiem czy kogos z was rozpoznam a z checią bym sie z wami czegos napil z checia sluze informacja i pomocna dlonia. wiec jak ktos z was bedzie mnie widzial to krzyczcie zucajcie puszkami ( pustymi i nie butelkami) tak tylko po to zebym sie obrocil. w razie wu jest tu moj numer to dzwoncie. no to do zobaczyska jutro

:twisted: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Tak patrzam przez okno i patrzam i widzę że wam się pogoda na ten rajdzik poprawia... ;) czyli jest w porządku !!! Trzymajcie dla mnie miejsce. jutro wieczorem jestem z wami!!!

 

 

Skoro was poznałem

 

Witaj!!! Dobra decyzja, bo my naprawdę jesteśmy W PORZĄDKU!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z checią bym sie z wami czegos napil

Mam nadzieję Boras,że się odnajdziemy wszyscy w Świnoujściu. Spisalam numer telefonu, więc na pewno sie uda i wypijemy cytrynóweczke naszego moto-kolegi w dniu jego urodzin.

 

postanowiłem jak i moi rodzice dołączyć do waszego klubu

Witaj Marcinie, czy my dzis spotykamy sie z calą waszą pyrzycką rodziną? :-D Będziemy trzymać dla was miejsce. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dizel wsiewo horoszewo! jak to mawiają nasi sąsiedzi zza Buga ;) Pogoda się poprawia więc polatanka obowiązkowa! Wczoraj byłem w okolicach Międzyrzecza. Zwiedzaliśmy MRU i Świerkocin. Zrobiliśmy około

300km ale niestety autkiem. Obie atrakcje moge polecić. MRU robi niesamowite wrażenie- jak Niemcy tuz przed wojną i w jej trakcie robili takie budowle?

Dziesiątki kilometrów bunkrów pod ziemią, linie kolejowe, schrony - my do tej pory mamy problemy z kilkoma kilometrami metra w Wawie bo w innych miastach nikt nawet o metrze nie myśli?!. Jeśli chodzi o Świerkocin to wyjazd motocyklem nie wchodzi w grę bo to park safari i bez puszki nie wpuszczą :P Jest to atrakcja bo wiekszość zwierząt jest oswojona i spokojnie mozna je głaskać (czasami nawet same się o to dopominaja :P )

W ten sposób minął nam cały dzień. Wyprawa zajęła nam łacznie około 12 godzin.

"Po drodze" zajżeliśmy także do klasztoru w Paradyżu. Obecnie jest tam wydział teologii Uniwerku Szczecińskiego. Budynki i otoczenie robią niesamowite wrażenie: www.gim1.swiebodzin.pl/podstrony/WSIE/par.html

okolica wyglada jak willa Bila Gatesa :D Pięknie zadbane wnętrza i ogrody cos jak pałac nielada magnata ;) i niech mi ktoś powie że kościół jest biedną instytucją :P

Polecam!

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...