Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

buenos dias amigos! que tal? :)

Elwira nie rób tego! nie bądź snobką! ;)

PZDR!

ZROBIĘ. I nie będę snobką. Czas przełamywać opinie o harleyowcach. No, przynajmniej o harleyowczyniach. Pamiętajcie, że harleyowiec to nie koniecznie.... outlaws lub im podobni, hi hi.

tal bien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buenos dias amigos! que tal? :)

Elwira nie rób tego! nie bądź snobką! ;)

PZDR!

ZROBIĘ. I nie będę snobką. Czas przełamywać opinie o harleyowcach. No' date=' przynajmniej o harleyowczyniach. Pamiętajcie, że harleyowiec to nie koniecznie.... outlaws lub im podobni, hi hi.

tal bien[/quote']

 

Kurcze nie rób tego tyczyło sie bycia snobką :D sama zreszta tak napisałaś: "Wysłany: Dzisiaj, o 05:50

Temat postu: HALO SZCZECIN

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Heloł! Jessu, Generał, będę "snobką" - kupuję harleya. Aj aj aj i co teraz????

Kissy dla wsiech " więc nie bądź snobką...

a Harasa to sobie kupuj na zdrowie ;)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buenos dias amigos! que tal? :)

Elwira nie rób tego! nie bądź snobką! ;)

PZDR!

ZROBIĘ. I nie będę snobką. Czas przełamywać opinie o harleyowcach. No' date=' przynajmniej o harleyowczyniach. Pamiętajcie, że harleyowiec to nie koniecznie.... outlaws lub im podobni, hi hi.

tal bien[/quote']

 

Kurcze nie rób tego tyczyło sie bycia snobką :D sama zreszta tak napisałaś: "Wysłany: Dzisiaj, o 05:50

Temat postu: HALO SZCZECIN

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Heloł! Jessu, Generał, będę "snobką" - kupuję harleya. Aj aj aj i co teraz????

Kissy dla wsiech " więc nie bądź snobką...

a Harasa to sobie kupuj na zdrowie ;)

PZDR!

Jessu a skąd ta 5:50 ???? ja wstałam o 7:20 !!! A co do snobki, to przecież wiem, że nie o mnie tu chodzi, zbyt CUDOWNY mam charakter, żeby zostać snobką. Charakterek znaczy się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, takie mnie rano naszły przemyślenia...

 

Ekipa nasza to strasznie fajna paczka. <chyba wszyscy się zgodzą?> Często jeździmy tu i tam, jakieś zloty, imprezki, pomagamy jeden drugiemu. No, ogólnie zawsze miło jest i nie ważne kto i czym jeździ.

Gdzieś tu zostało wspomniane, że czasem możemy się nie znaleźć. I taki mam pomysł: BANER z wielkim napisem "HALO SZCZECIN!", który możemy zawsze ze sobą zabierać /ktoś zawsze będzie go miał - element przechodni/. Łatwo się znaleźć i promować naszą cudowną grupę!

 

Ja jestem skłonny to zrobić nawet gdyby użyć tego jeden raz na fotkę całej ekipy!!

No i co Wy na to? Ja by się tak nieco sprężyć to i kubki z takim ładnym napisem da się załatwić. Koszty nie powinny być duże :)

Tomku ale jest jeszcze jedna sprawa,musisz sprobowac slynnej cytynowki ktora nasza kolezanka Gitta serwuje,a degustowalem juz nie raz i musze ci powiedziec ze warto sie skusis,takze jak bedziemy nastepną impreze robic to musisz do nas wpasc z Kasia.Pozdrawiam

 

[ Dopisane: 14 ]

Heloł! Jessu, Generał, będę "snobką" - kupuję harleya.
To kiedy nowy sprzet bedzie mozna zobaczyc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kissy dla wsiech

Elwrka gdzie Ty się podziewasz' date=' może jakies spotkanko?

 

 

I taki mam pomysł: BANER z wielkim napisem "HALO SZCZECIN!"' date=' który możemy zawsze ze sobą zabierać [/quote']

 

Tomku, świetny pomysl!! My już rozmawialiśmy wstepnie na ten temat, i padl pomysl zrobienia koszulek z napisem HALO SZCZECIN i z ksywką każdego ludka z forum. Dizel ma za zadanie opracować logo.

Ale Twój pomysl też kupujemy, a moze polączysz sily z Dizlem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha' date=' takie mnie rano naszły przemyślenia... [/quote']

tak z rana .. myslec ... to nie dla mnie:] ...

 

[ Dopisane: 21-07-2005, 20:52 ]

Wczesną wiosną next year. Przypłynie z USA. Sportster 1200.

 

piekny spszet.. gratulacje....

 

 

My już rozmawialiśmy wstepnie na ten temat' date=' i padl pomysl zrobienia koszulek z napisem HALO SZCZECIN i z ksywką każdego ludka z forum. Dizel ma za zadanie opracować logo. [/quote']

 

Ja tez chce' date=' ja tez .... Pogonic Dizla !! ;']

 

Czy u Was też oberwanie chmury zabieram się za wylewanie wody bo mi moto odpłynie zaraz z garażu!

 

u mnie lekkie zachmurzenie , ale na deszcz sie nie zanosi :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...