Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam! kto jeszcze cieszy się z nadchodzącego weekendu?! :) ja już odliczam czas do jego rozpoczęcia... jeszcze tylko 8h8m :) i odliczanie trwa! :P

PZDR!

Ja też się raduję z gorącego weekendu. Jutro wszystkie cialka na sloneczku nad Miedwiem będą się wylegiwać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie wszyscy tutaj jesteśmy w porządku

 

 

Buuuuuuuuuuhhha normalnie posikałam się!!!!Na prawde zasługujesz Michał na miano "przehuja" a dziewczyny na miano "przecip".Kurde musze jakies ordery dla was porobić :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasługujesz Michał na miano "przehuja" a dziewczyny na miano "przecip".Kurde musze jakies ordery dla was porobić

Witam! Jeżeli wolno mi to proponuje Order Uśmiechujamogęzrobić (taki mały anagram). A dla pań Orderek Przecipalemki. (Kopiowanie w całości bądź częściowo, oraz publiczne rozpowszechnianie pod karą grzywny zabronione). Pozdrawiam.

ps: "Zjarajcie" się na machoń i za nas też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuuuuuuuuuhhha normalnie posikałam się!!!!Na prawde zasługujesz Michał na miano "przehuja" a dziewczyny na miano "przecip".Kurde musze jakies ordery dla was porobić

 

Gitta co tak ostro jedziesz?? O co chodzi? Jakie ordery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos widze ze kazdy ma problem ze znalezieniem laczka do motoru :) moze w "Feuvert" (czy jakos tak) koło Geanta na gumiencach dokładniej koło stacji bęzynowej tej kolo Castoramy tam cos mają warto sprawdzic. Wie ktos moze gdzie w szczecinie mozna kupic kask na moto oczywiscie, tak do 70 zł z tych tanszych firm jak Tornado, dragon itp. moze byc typu orzech?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co spowodowało jego śmierć ????????? :|

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadek miał miejsce około 23 -23:30 jadąc główna trasą od strony Szczecina na skrzyżowaniu przed wiaduktem kolejowym - chodzi o ten wiadukt za którym jest stacja PKP.

 

Z tego co zauwazyłem do zderzenia doszło z VW passatem - lekko rozbity przód + wybita przednia szyba. Na miejscu 2 karetki pogotowia, policja.. Prawdopodobnie jechali na 2 motocykle .. ponieważ na miejscu wypadku stał 2gi motocykl. Motocykla poszkodowanego nie widzialem. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...