Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,hej witam wszystkich. Mam dobrą wiadomość załatwiłem sobie wreście dętkę  :P.Po 10 dniach koń sprawny. A historia jest krótka znany serwis tak pięknie mnie olał, że koń stał ile stał i oczywiście nie kwapili się powiadomić że nie mam szans na dętkę. A znajomy załatwił mi ją w ciągu jednego dnia i jestem mu za to wdzięczny,wytargał dętkę niedaleko granicy.

Dziejsaku witaj jak dobrze ze kon twoj bedzie sprawny cieszymy sie razem z toba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrą wiadomość załatwiłem sobie wreście dętkę Very Happy.

 

A ja mam złą wiadomość, właśnie wczoraj przebiłem oponkę i to przed samym garażem. Równowaga w naturze musi być zachowana :P

 

Dzisiaj obdzwaniam wszystko co jest w Szczecinie, jak nikt nie będzie miał to tydzień bez moto :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEVRE napisał:

Chyba w koncu zaczne korzystac i pisac od siebie POZDRAWIAM JESZCZE RAZ GOSIA

 

Czesc Gosia,nie tylko poniedzialek ale i wtorek,sroda i tak az do konca tygodnia

 

Tak pod warunkiem ze jestem w domu :!: :P

 

 

Siuryt jak nic nie zalatwisz w Szczecinie to wal do mnie jak w dym. W Pyrzycach jest firma LOGUM oni moga Ci pomoc. podaj tylko wymiary.

POZDROWIENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam złą wiadomość, właśnie wczoraj przebiłem oponkę i to przed samym garażem. Równowaga w naturze musi być zachowana  

 

Dzisiaj obdzwaniam wszystko co jest w Szczecinie, jak nikt nie będzie miał to tydzień bez moto

 

 

Jeden z kolegów napisał mi gdzie możesz kupić. Tu masz namiary:

Jesli nowa to:

"wyrwa" na zielonogorskiej (polecam)

gumiarz "michelin" na kadlubka

"garaz" turzyn

"tulecki" husarow

"motomar" obotrycka

 

jesli uzywka to:

HTL za mierzynem

gumiarz w daleszewie w podworku po lewej jadac od szczecina

gumiarz na szosie polskiej - rozowy budynek po lewej kawalek za winklem z obotryckiej

 

 

POZDRAWIAM :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko bedzie w szczecinie jakis wiekszy zlot taki powiecmy jak ostatnio na lubieszynie zlot junaka . Niestyty jak zwykle nie załapałem sie na niego. A na małe zlociki i ogniska to raczej nie dla mnie bo młodzież (czyli ja :evil:) nie miala by oczym gadac z Dorosłymi (czyli z wami) eh jak bym chociasz mial zarejestrowane moto eh.

 

Pozdrawim

Dominik (Opu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! pogoda nareszcie przypomina lato B) i znowu zaczyna mi się przyjemnie jeżdzić do pracy.... czy to nie zastanawiające?! Co do zlotów to zauważyłem, że ostatnio coraz więcej imprez tego typu jest w naszym regionie i jesli tylko kasa pozwala to mozna spokojnie nawet co weekend gdzies sie spotkać ze znajomymi... Ostatni zlot organizowany przez riders.pl pokazał że mozna zrobić nie komercyjną imprezę i dzięki temu mozna się pobawić przez kilka dni nie wydając kilkuset PLN. Oby takich imprez było więcej...

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...