Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam! kurcze te 25PLN od głowy za wjazd to dość sporo... w sumie zbiornik paliwqa na 2 osoby za sam wjazd 8O hmmm dobrze że nie daleko... ciekawe co przewidziano w zamian? wjazd i.... ?

no nic zobaczymy... fajnie bedzie się z Wami spotkać...

PZDR!

 

 

Jak ty to policzyłeś 25zł od głowy???Przecież wjazd jest 40zł!!!

 

kurde kurde... coś pokręciłem... jakoś z wcześniejszych postów zapamietałem to a nie to koszmarne 40 PLN! za 40 PLN od głowy to na 200% nie zostane u nich... sprzęt podstawię przed bramą i wejdę jako zwiedzający... nie zostawię 80PLN na zlocie... w końcu to równowartość dobrze ponad zbiornika paliwa = wolę polatać przez pozostałe dni np nad morze... No chyba, że bedą jakieś bilety ulgowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde kurde... coś pokręciłem... jakoś z wcześniejszych postów zapamietałem to a nie to koszmarne 40 PLN! za 40 PLN od głowy to na 200% nie zostane u nich... sprzęt podstawię przed bramą i wejdę jako zwiedzający... nie zostawię 80PLN na zlocie... w końcu to równowartość dobrze ponad zbiornika paliwa = wolę polatać przez pozostałe dni np nad morze... No chyba' date=' że bedą jakieś bilety ulgowe [/quote']

 

 

Przecież wszystkie zlot teraz tyle kosztują,raczej szczeciński się nie będzie odróżniał od pozostałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mam rozumieć, że 40zł od motocykla, czy od głowy? Bo to faktycznie 2x40=80 drogo. Ale policzmy cene wrażeń, po spędzonym zlocie. Wartość nie ograniczona. Zlot jest raz w roku i to nie zawsze mi pasuje. A morze.

Morze co dzień być może. pozdrawiam i do ZO-BA-CZE-NIA. Na zlocie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jestem jednym z tych co więcej czytają niż piszą (bo co tu pisać jak nic ciekawego nie ma się do napisania :D )

 

do ZO-BA-CZE-NIA. Na zlocie.

Marek mam nadzieję, że przekonasz Gosię i pojedziemy na dłużej niż 1 dzień .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jestem jednym z tych co więcej czytają niż piszą (bo co tu pisać jak nic ciekawego nie ma się do napisania

 

Zawsze jest coś do napisania choćby słynne "Pozdrawiam" bardzo często pisane przez naszego Hangerounda Hiszpana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UuUuuuUUuu Gittciorka chyba znowu bedziemy mialy okazje wypic razem browarka bo my z Tubim tez zostajemy na noc na 95% :-) A tak na marginesie to zauwazyliscie jak duzo osob sie pojawia na forum ?? Normalnie szok ' date=' a przez rok taki zastoj byl ' date=' w sumie to ja z Hiszpanem najwiecej pisalismy w poprzednia zime ;-)) Ok PzDr all i do zobaczyska w sobote... :twisted: :twisted: :twisted:[/quote'']

 

 

No ja lekutko przeziębiona ale wole dostać zapalenie płuc niż odpuścić zlot:DD

Ludzi odwiedzających,czytających i nie udzielających jest też kilka.Prawda Rebelka,Ori i Grzesiek?????

Ty Maja no co ty taka samoluba???Przecież ja niemogłam sie zalogować na forum i mnie wówczas niet!!!! :twisted:

 

Ja nie samoluba , ja sklerotyk :lol: :lol: :lol: zapomnialo sie w tej mojej zgietej ramce ze mialas klopoty z zalogowaniem :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu tu byłem :D PZDR!

PS niestety obie znane mi pogodynki:

http://www.weather.com/activities/travel/b...025&from=search

i

http://weather.icm.edu.pl/ zapowiadają na weekend przelotne opady... :banghead:

Junak prawdopodobnie tradycyjnie UPŁYNIE w deszczu :twisted:

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtam . Nie wiem jak Wy, ale ja mam już torby prawie spakowane. Jeszcze musze iść do garażu i powiadomić o wyjeżdzie moją "staruszke" .

Biedna reumatyczka, stoi w tych ciemnościach. Ale... . Przewietrzymy .

Mój pegazik , ach ,już sie ciesze. NIE UWIERZYCIE !!!!!!!!!!!! ! Coś mnie grzeje przez okno. jeżeli ktos zgadnie co?. Stawiam PIWO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...