Skocz do zawartości

OC w pzu 100% bez znizek ile?


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

223? skąd taka duża kwota w PZU?

 

ja ubezpieczałem motocykl w listopadzie, jako, że miałem parcie, żeby odkręcać więc poszedłem do PZU po OC, żeby dostać zniżki (bo mam w innych TU 60%) musiałbym przynieść zaświadczenie o przebiegu ubezpieczenia, ale jak usłyszałem kwotę do zapłaty to olałem temat, więc:

 

PZU POZNAŃ (listopad 2007), dostałem 10% zniżki za zapłatę całości "z góry" i wyszło 97zł (dziewięćdziesiąt siedem złotych).

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% w pzu to ok 150zł

i jeszcze zwyżka za wiek bodajże 50%

i wychodzi własnie ciut ponad 2stówy

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim wieku warto sprawdzic oferte innych, zwyzki za wiek sa nizzsze.

 

Trzeba szukac.

 

 

Te 223zl jeszcze nie tragedia, za auto zaplacilem 1000zl :icon_mrgreen: bo niewiedzialem ze ojca znizki sie nie licza z simka, a ja jestem wspolwlascicilem.

 

W nastepnym roku juz bym mial taniej do zaplacenia na moto pewnie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do jakiego wieku sa wzwyzki w pzu ? w tamtym roku zapłaciłem 140 zł tyle że w dwóch ratach w jednej wyszło by 120 parę zł z tym że miałem 2 lata samochód na współwłaściciela z ojcem,aha nie wszyscy przedstawiciele czy agenci pzu mają takie same ceny np w lublinie zaśpiewali mi 110 zł ale miałem zbyt duże cisnienie w sezonie i ubezpieczyłem na szybko warto więc pochodzić i popytać

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim wieku warto sprawdzic oferte innych, zwyzki za wiek sa nizzsze.

 

Trzeba szukac.

 

raczej w pzu i tak wyjdzie najtaniej

stawka podstawowa jest śmiesznie niska

w innych firmach (może oprócz warty gdzie jest tylko ciut drożej) stawki podstawowe są dużo droższe

zresztą w większości firm ubezpieczeniowych zwyżki za wiek są (procentowo) podobne

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz po pzu jest allianz ok 30 zł drozej. A zwyzki są za wszystko - jak ktos ma prawko krócej niz 2 lata, jak nie ma skonczone 25 lat itd itp. Jak sie spełnia te dwa warunki to juz jest prawie połowe taniej, a jak sie ma jeszcze znizki do tego to kwoty wychdzą smiesznie małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...