Skocz do zawartości

akumulator do f4


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam dość dziwne pytanko a mianowicie chodzi mi o akumulator do cbr f4. Ten który posiadam padł podładowałem ale nie wiem czy wystarczy to na długo. Jakich producentów polecacie i jakie ma miec parametry bo na tym moim wzystko japonśkimi ślaczkami pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściwie miałem kiedyś ten sam problem ale mechanik polecił mi założenie akumulatora żelowego i taki tez kupiłem powiem ci, że nie nażekam zobacz na allegro tam znajdziesz wszystko o akumulatorach jakie cie interesują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jeżeli ma pochodzić, to polecam

 

YUASA:

F4 - YTX9-BS

F4i - YTZ10S

 

Ostatnio byłem zmuszony do kupna aku, gdyż zabiłem go alarmem. Kupowałem właśnie YTZ10S (362zł). Fakt, że cena może nie jest mała, ale zdecydowałem się na to, co zakłada fabryka. YUASA ma dobre opinie

 

pozdr

 

P.S. Ja kupiłem w sklepie motobot. Mieli najtaniej. YTX9-BS u nich kosztuje 203zł+ koszt wysyłki. Z tranzakcją wszystko w porządku. Aku przyszedł w ok 4 dni.

http://motobot.pl/www/str/skl.php?gr=521164&iep=2&ob=25894

Edytowane przez mahor

654

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy można powtarzać : akumulatory serii YTX/YTZ itp to nie są żelówki tylko akumulatory bezobsługowe w technologii AGM (pomiędzy płytami jest mata absorbująca elektrolit) !!!

 

W motocyklach jak narazie chyba tylko BMW stosuje akumulatory żelowe (Exide G19), koszt około 450 PLN (u nas) do ponad 600 PLN w ASO za ten sam produkt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tylko tyle ze ja kupilem do dominatora aku na allegro za 100zl, i jestem mega zadowolony.... ma juz 2 lata, jest bezobslugowy i absolutnie nie nazekam, rozumiem kupowanie bardziej markowych produktow ale aku to naprawde nie jest jakies bardzo skomplikowane uzadzenie i wg mnie niema sensu kupowac cos co jest 4x drozsze dla samej zasady

Edytowane przez YAGO

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdeczne dzieki za podpowiedzi. sprawdze tego co mam moze jescze do czegos sie nada tylko teraz mam dylemat boniejestem pewien czy to jest juz kiepski akumulator czy moze nie mam ładowania bede musiał wziąsć miernik i to sprawdzić bo jak stał w garazu i tylko go odpalałem to działal bez zarzutów tylko jak sie przejechałem jakies 20 km na siwatełkach to potem mi zdechł i kaplica. Troche było mi wstyd bo lidziska gapili sie na mnie a ja maszyną z górki i na pych próbowałem odpalic :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...