Skocz do zawartości

24.02.2008 Oldtimerbazar Wrocław


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiem wiem.. kumpel kupil sodnie za 180pln porzadne z ochraniaczami.. itp..

tylko mialy podarta podszewke w rsodku.. ktorej nie widac.. a mozna zeszyc..

kórtke równiez kupil tanio bo na wieszakach wisiala taka sama za 500 a kupil za 250 tylko koles nie powiedzial mu co jest nie tak.. w domu sie okazalo ze nie bylo wogole wszytych zamkow w kieszeniech.. takie szczególy a jaka rozniaca ceny.. i tez wlasnie tez jestem teraz zainteresowany zakupami u nich tylko trzeba najpierw dokladnie obejrzec towar..

wiem ze to Handlaze.. wiec moje pytanie czy moze ich znacie lub macie jakis kontakt :icon_rolleyes:)

 

Kolego nie chciałbym być uszczypliwy, ale użyj opcji "edytuj" i popraw błędy.

Zgodzę się z Tobą, że należy dokładnie sprawdzać co handlarze próbują nam wcisnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było taniej moto zostawiłem na parkingu przed szlabanami, ale 10zł za wejście na nogach i tak skasowali. Odnośnie bramy, to otworzyli, około 13.00 tą od strony wyjazdu na Kąty. Czy jest jakaś inna od strony Bielan?

Pozdrawiam!

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasę brać potrafią :) ale otworzyć bramę od strony Bielan żeby uniknąć kretyńskich korków na Karmelkowej to już problem!!! :icon_eek: :buttrock: :)

No i nie spotkaliśmy się...

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasę brać potrafią :evil: ale otworzyć bramę od strony Bielan żeby uniknąć kretyńskich korków na Karmelkowej to już problem!!! :icon_eek: :buttrock: :lapad:

 

Hamir święte słowa :)

Dla mnie szokiem było to , że puszką wjazd kosztuje 10 zlotych a 2oo kasują na 20 . To dla mnie jakieś nieporozumienie. Według mnie jest to impreza , która powinna faworyzowac motocyklistów a nie karac ich podwójną ceną wjazdu. Mam nadzieję, że organizatorzy pójdą po rozum do głowy i dotrze do nich ten fakt. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z bazaru na bazar co raz wieksze ceny wejsciowek dajcie spokoj... moim zdaniem motocyklisci powinni placic mniej za wjazd chociazby ze wzgledu na to ze bez nich by sie nie odbylo... mimo wszystko jak dla mnie 10zl to i tak duzo... tyle narodu co tam dzisiaj najechało to ja nie wiem co oni z ta kasa robia... no ale dobra... ogolnie uwazam ze bazarek dzisiaj sie udal... towar schodzil jak cieple buleczki, szczegolnie szly sakwy, piorniki itp. jeszcze duza popularnoscia cieszyly sie oleje i filtry no i opony... to tyle co najwazniejsze przed sezonem wymienic :P

 

aa apropos korków to było przegięcie... otwarta tylko jedna brama na karmelkowej... wracalem o 12.30 to otworzyli wyjazd z drugiej strony za halami to troche sie zmniejszyl ruch aczkolwiek korki mimo wszystko byly az 300m przed glownym rondem na bielanach... motorkami ludzie sobie radzili ale autem to porazka... no i wzieli tyle kasy a sprawa dojazdu i odjazdu nadal nie zostala porzadnie przemyslana

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bajzel dotrałem wraz z 4umowym Kurczakiem (Ed manetka) dość późno gdyż sie nam koleś rozpieprzył na winklach w ok. Trzebnicy. Koleś cały tylko gorzej z jego dziewiątką ... Przy okazji wielkie dzięki dla forumowicza B3stia i jego pasażerki za pomoc w wytaszczeniu sprzętu z rowu. Za wyjątkiem Was i później jeszcze jednego motocyklisty nikt sie nie zainteresował nami z przejeżdżających tą droga motonitów , a było ich nie mało. Pozdrawiam i uważajcie na siebie !!! Co do bajzlu to opłata za wjazd osoba+moto=20PLN jest mocno przesadzona, ale za to pogoda dopisała , motocykli na miejscu też b. wiele. Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z moim Przyjacielem przyjechaliśmy autami, potem mała konspiracja i przenieśliśmy sie do jednego i na bazar dotarliśmy po długim staniu w korku. Mijały nas motocykle :icon_eek: a my dalej staliśmy w korku :flesje:

Opłata 20 zł i docieramy na miejsce.

 

Wrażenia niesamowite, tyle dźwięków jeżdżących, odpalanych motocykli, odgłosy dochodzące z końca bazaru piłowanych opon...nie wiedziałam na czym sie skupić, czy na słuchaniu tych wspaniałych maszyn, na oglądaniu ich czy zwiedzaniu stoisk.

 

Stoiska pełne różnych rzeczy potrzebnych bardziej i mniej motocyklistom.

Czasem odnosiłam wrażenie, ze ceny były lekko wygórowane, ale może to wynikało z faktu, że to pierwszy motobazar w tym roku we Wrocławiu.

 

Najważniejsze...

Z pustymi rekami nie wyszłam, kupiłam sobie kask :biggrin: .

<robi bardzo zadowoloną minę>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja stalem grubo ponad 2 godziny w korkach... przegięcie!

Cena wjazdu to w ogóle oszaleli, dojrze że tak drogo to jeszcze kolejka do biletów i to jaka.

Ale pogoda i atmosfera troche to wynagrodziły, no ceny wygórowane ale wszystko było do stargowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie spotkaliśmy się...

Nie tylko Wy, naród taki był jakby za darmo mieli coś rozdawać :icon_eek: W tym tłumie spotkaliśmy tylko Cyców i dangela z dziewczyną, a podobno Pierwoszow też gdzieś był...

Poza tym upatrzone sakwy sprzątnął mi sprzed nosa jakiś gość :flesje: szczęście że sprzedający zanotował adres i jak nie zapomni to wyśle mi pocztą :P

 

Stojąc w korku na Karmelkowej zazdrościłem tym co na moto przyjechali, ale teraz jak wiem jakie ceny były to w sumie lepiej było autem dotrzeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Wy, naród taki był jakby za darmo mieli coś rozdawać :evil: W tym tłumie spotkaliśmy tylko Cyców i dangela z dziewczyną, a podobno Pierwoszow też gdzieś był...

Poza tym upatrzone sakwy sprzątnął mi sprzed nosa jakiś gość :evil: szczęście że sprzedający zanotował adres i jak nie zapomni to wyśle mi pocztą :evil:

 

Stojąc w korku na Karmelkowej zazdrościłem tym co na moto przyjechali, ale teraz jak wiem jakie ceny były to w sumie lepiej było autem dotrzeć...

Krasnal ryju ,be,bylem z synkiem,kupilem gumy i szybe,i kurcze nikogo nie spotkalem z Faraona-pozdrowki

 

:clap: :clap: czemu Krasnalu nie dałeś znaku życia a fe :biggrin:

hej wracam do żywych,a wczoraj zrobilem 8,5 km po wolowie,sezon sie zaczyna-kiedy żurek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...